WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 12:27

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 9 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 09 2010, 22:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
Turejau/vazinejau su ivairiu kartu jusu dedamais golfais ir passatais ir man kazkokiu neigiamu emociju nebuvo.. Koks klases auto tokios ir sedynes. Teko ir 1k neislipus numinti ir nieko.. Nugaros skausmu nepasijaute isvarzos negavau.. Vaziuokle kaip vaziuokle, ne stebuklas, bet turbut su kokiu GAZ 69 nevaziavot.. Randat kur problemas daryt.. Kiekvienas pagal save renkasi su kuo vazineti ir nereikia vaizduot labai protingu ir suprantanciu..

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 10 2010, 15:12 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 23 2010, 08:25
Pranešimai: 189
Miestas: Vilniaus r.
edge rašė:
Turejau/vazinejau su ivairiu kartu jusu dedamais golfais ir passatais ir man kazkokiu neigiamu emociju nebuvo.. Koks klases auto tokios ir sedynes. Teko ir 1k neislipus numinti ir nieko.. Nugaros skausmu nepasijaute isvarzos negavau.. Vaziuokle kaip vaziuokle, ne stebuklas, bet turbut su kokiu GAZ 69 nevaziavot.. Randat kur problemas daryt.. Kiekvienas pagal save renkasi su kuo vazineti ir nereikia vaizduot labai protingu ir suprantanciu..

Suprantančių ir nevaizduoju, aš pagal save :)
Neigiamų emocijų ir su žiguliukais nėra, kažkada ooooo mašina buvo :D Bet matai, taip jau yra, kad vis gyvenime daugiau valandų praleidžiame už vairo, ir dabar renkuosi iš algos nupirkti mašiną, ir kad dar liktų :D bet xm/xantios kainos pagal patogumą/malonumą vairavimo nei vienas golpukas neprilygs, ir jie daug brangesni.
Pabandysiu kitaip pasakyti:
aš mėgstu alų. Nusiperku kartais ne to, ką geriausiai turime, bet skanų Alų, o ne alų. Supranti, moku nuo 3 Lt/0.5ltr, geriu retai, bet Alų, toks koks man patinka. Dėl skonio nesiginčikyme, bet aš perku kas man patinka. Retkarčiais geriu ir už 6LT/0.3 Ltr, bet man jis patinkta. Aišku toks virš 5LT/0.5ltr jau brangoka, bet jei neįperki skanaus, tai nafig gerti „geriausią ką turime“? Dėl įpročio?
Privedant prie mašinų, aš tikiuosi iš xm/xantinjų (nors šitos mažokos :( ), to vidurinio varianto- remontuoti retokai, kad ir brangiau už golpukus, bet ne taip brangiai kaip volvo ar toyota, tačiau jos remontuojamos itin retai. Kaip ir sakei, kiekvienas pagal save renkasi. Bėda tik ta, kad aš kol kas gyvai nei vieno citrono nedrožiau, viskas iš teorinių žinių :( Bet laikas parodys- citrina pigus alus ar skanus ir įperkamas ;)
P.S. Kokį alų geri? :D

_________________
XMII 1995 v6.12 APD + LPG Paveikslėlis
http://8783b02b.linkbucks.com/


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 10 2010, 18:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
Tojotu patikimumo era baigesi ties kokiais 1997metais. Toliau prasidejo fuflo. Va per du menesius tevo avensis du syk tapo nevaziuojantis. Viena karta dingo generatoriaus "zeme" ir nustojo krauti, antra karta, vakar, sugedo stabdziai, vos stabdo, vaziuot ziauriai nesaugu, galiniai stabdziai "issisandarino" 8)

Del alaus pritarsiu pilnai. Bet lyginant tavo megstama brangu alu su masinomis, iseitu, kad su rolls royce vazineji, nesirenki volkswagenu. O citroenas tarp alaus rusiu butu kazkoks tai specifinis, Vilniaus su zolelemis. Sumoj nei pigus, nei brangus, kazkam labai skanus, specifinis :lol:

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 10 2010, 22:06 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
Pestysis rašė:
edge rašė:
Turejau/vazinejau su ivairiu kartu jusu dedamais golfais ir passatais ir man kazkokiu neigiamu emociju nebuvo.. Koks klases auto tokios ir sedynes. Teko ir 1k neislipus numinti ir nieko.. Nugaros skausmu nepasijaute isvarzos negavau.. Vaziuokle kaip vaziuokle, ne stebuklas, bet turbut su kokiu GAZ 69 nevaziavot.. Randat kur problemas daryt.. Kiekvienas pagal save renkasi su kuo vazineti ir nereikia vaizduot labai protingu ir suprantanciu..

Suprantančių ir nevaizduoju, aš pagal save :)
Neigiamų emocijų ir su žiguliukais nėra, kažkada ooooo mašina buvo :D Bet matai, taip jau yra, kad vis gyvenime daugiau valandų praleidžiame už vairo, ir dabar renkuosi iš algos nupirkti mašiną, ir kad dar liktų :D bet xm/xantios kainos pagal patogumą/malonumą vairavimo nei vienas golpukas neprilygs, ir jie daug brangesni.
Pabandysiu kitaip pasakyti:
aš mėgstu alų. Nusiperku kartais ne to, ką geriausiai turime, bet skanų Alų, o ne alų. Supranti, moku nuo 3 Lt/0.5ltr, geriu retai, bet Alų, toks koks man patinka. Dėl skonio nesiginčikyme, bet aš perku kas man patinka. Retkarčiais geriu ir už 6LT/0.3 Ltr, bet man jis patinkta. Aišku toks virš 5LT/0.5ltr jau brangoka, bet jei neįperki skanaus, tai nafig gerti „geriausią ką turime“? Dėl įpročio?
Privedant prie mašinų, aš tikiuosi iš xm/xantinjų (nors šitos mažokos :( ), to vidurinio varianto- remontuoti retokai, kad ir brangiau už golpukus, bet ne taip brangiai kaip volvo ar toyota, tačiau jos remontuojamos itin retai. Kaip ir sakei, kiekvienas pagal save renkasi. Bėda tik ta, kad aš kol kas gyvai nei vieno citrono nedrožiau, viskas iš teorinių žinių :( Bet laikas parodys- citrina pigus alus ar skanus ir įperkamas ;)
P.S. Kokį alų geri? :D

Tai as neusprantu,ko tu visiems galva uzi, pilnas netas skelbimu tu xm, nuo 1-13000k, nuvaziuoji ir nusiperki :)

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 11 2010, 08:02 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 23 2010, 08:25
Pranešimai: 189
Miestas: Vilniaus r.
Išsirinkau vieną, ne lavoniškai atrodantį, jau kaip ir sutarta buvo regitroje susitikti, bet pardavėjas "užstabdė".
O tema tai nuomonė apie xm, dėl to ir kvaršinu galvą apie tas mašinytes. Prieštaringos nuomonės- važinėjantys su xm`ais, kitiem siūlo nepirkti, nors patys to "blogio" neatsikrato :roll:

_________________
XMII 1995 v6.12 APD + LPG Paveikslėlis
http://8783b02b.linkbucks.com/


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 11 2010, 15:45 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 31 2007, 07:57
Pranešimai: 194
Pestysis rašė:
važinėjantys su xm`ais, kitiem siūlo nepirkti, nors patys to "blogio" neatsikrato :roll:

Tiksliai! :D Turiu ksėmą, esu patenkintas. Kitam nesiūlau. Ypač draugui - tikrai nesiūlyčiau :D
Žinau kodėl - todėl, kad su savo ksėmu - oi ne kiekvienas gali sutarti ;)

Radot, ką lyginti - golfą ir ksėmą :D :D :D Tai visiškai skirtingos inžinerinės filosofijos, net priešingos - citrusiukas kurtas tam, kad būtų gerai jį vairuoti; o vokiečiai folksvas kuria taip, kad būtų gerai juos gaminti :D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 11 2010, 16:15 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
ksemas ksemui labai nelygu, priziuretas tarnaus kaip japonas, nepriziuretas pateisins prancuzo varda. del to draugam rekomenduoti pirkti citrina nesinori, nes pataikys ant nepriziureto ir prakeiks :)

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 11 2010, 16:51 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
Kosmoz rašė:
Tojotu patikimumo era baigesi ties kokiais 1997metais. Toliau prasidejo fuflo. Va per du menesius tevo avensis du syk tapo nevaziuojantis. Viena karta dingo generatoriaus "zeme" ir nustojo krauti, antra karta, vakar, sugedo stabdziai, vos stabdo, vaziuot ziauriai nesaugu, galiniai stabdziai "issisandarino" 8)

Informacija iš žmogaus, kuris turi Toyotą ir kuri yra naujesnė nei 1997 metų. Prieš pusantrų metų įsigyjau Corollą. Per tą laiką pravažiavau virš 45 000 km. Remontuota mašina buvo vieną kartą. Pakeista vairo traukė, stabilizatoriaus įvorė, generatoriaus diržas ir priekinių amortikų gumos. Viskas. Prieš savaitę, t.y. praėjus metams po vienintelio ir paskutinio remonto, praėjau TA iš pirmo karto be menkiausio trūkumo. Daugiau absoliučiai jokių gedimų nebuvo, išskyrus dažnokai perdegančias lemputes. Kažkodėl man atrodo, kad mašina visai patikima :) O kai prisimeni XMus ar Lancią Zetą :lol:

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 11 2010, 17:15 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
s-igi-s rašė:
ar Lancią Zetą :lol:


Mano mama nupirko iš Maklerio Lancią Zetą gal jau prieš metus. Tai keitė akumą. Viskas. Važiuoja kasdien, atsidžiaugt negali :)

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 11 2010, 22:29 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 25 2008, 21:36
Pranešimai: 471
Miestas: Kupiškis
s-igi-s rašė:
Informacija iš žmogaus, kuris turi Toyotą ir kuri yra naujesnė nei 1997 metų. Prieš pusantrų metų įsigyjau Corollą. Per tą laiką pravažiavau virš 45 000 km.... Daugiau absoliučiai jokių gedimų nebuvo, išskyrus dažnokai perdegančias lemputes. Kažkodėl man atrodo, kad mašina visai patikima :) O kai prisimeni XMus... :lol:

Klausimelis palyginimui :) - pries pusantru metu, kai isigijot jusu Toyota buvo triju- keturiu metu, o koks buvo jusu turetu ksemu amzius :?:

_________________
<< C5 2.0 HDI 04' break'as
<< C3 1.4 HDI 02' kibiriukas
ex C5 2.0 HDI 03' break'as
ex XM 3.0 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 12 2010, 08:44 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
xplikis rašė:
s-igi-s rašė:
Informacija iš žmogaus, kuris turi Toyotą ir kuri yra naujesnė nei 1997 metų. Prieš pusantrų metų įsigyjau Corollą. Per tą laiką pravažiavau virš 45 000 km.... Daugiau absoliučiai jokių gedimų nebuvo, išskyrus dažnokai perdegančias lemputes. Kažkodėl man atrodo, kad mašina visai patikima :) O kai prisimeni XMus... :lol:

Klausimelis palyginimui :) - pries pusantru metu, kai isigijot jusu Toyota buvo triju- keturiu metu, o koks buvo jusu turetu ksemu amzius :?:

Su matematika tamstai prastokai. Prieš pusantrų metų buvo 2009-ieji. Mano Toyota pagaminta 2002 metais. Dabar atimkim tuos du skaičius ;) Bet juk tema čia ne apie tai. Žmogus parašė, kad Toyotos po 1997 metų labai nepatikimos, aš parašiau apie savo patirtį su 2002 metų Toyota. Viskas. Reikia juk už Toyotą pastovėti, nes paskui susidarys žmonės neteisingą nuomonę :D

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 12 2010, 08:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
s-igi-s rašė:
Su matematika tamstai prastokai. Prieš pusantrų metų buvo 2009-ieji. Mano Toyota pagaminta 2002 metais. Dabar atimkim tuos du skaičius ;) Bet juk tema čia ne apie tai. Žmogus parašė, kad Toyotos po 1997 metų labai nepatikimos, aš parašiau apie savo patirtį su 2002 metų Toyota. Viskas. Reikia juk už Toyotą pastovėti, nes paskui susidarys žmonės neteisingą nuomonę :D

teksto redaguot nebegalima, taigi dabar zvilgtelk, ar ar rasiau, kad jos nepatikimos, ar kaip kitaip suformulavau ta minti? o fuflo... vos ne viskas siuo metu yra fuflo, parduoti reik daug, pagaminti pigiai, zmonem neidomu, kaip ta masina laikys po 5 metu, tai ir perka privalumus ir dizaina, kartais nuvertejima, bet tikrai ne patikimuma. Jei anktesnes tojotos buvo faktiskai neuzmusamos, tai dabartines - eilinis sirpotriebas. O ir ko noret, kai surinkta anglijoj, is tu paciu daliu, kaip ir dauguma masinu.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 12 2010, 09:38 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
Kosmoz rašė:
teksto redaguot nebegalima, taigi dabar zvilgtelk, ar ar rasiau, kad jos nepatikimos, ar kaip kitaip suformulavau ta minti?

Žvilgtelėjau :)
Kosmoz rašė:
Tojotu patikimumo era baigesi ties kokiais 1997metais.

Daugiau, kolega, galite nerašyti, nes ne apie Toyotą čia tema.

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 12 2010, 19:31 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 10 2004, 22:04
Pranešimai: 85
Miestas: Pabrade
Aurimas rašė:
s-igi-s rašė:
ar Lancią Zetą :lol:


Mano mama nupirko iš Maklerio Lancią Zetą gal jau prieš metus. Tai keitė akumą. Viskas. Važiuoja kasdien, atsidžiaugt negali :)


As is Aurimo pries du metus XM nupirkau - net akumo nekeiciau :)

_________________
C5 2002
Xsara Picasso 2005


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: XM Jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Kov 12 2010, 20:15 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
senelis rašė:
...- net akumo nekeiciau :)

Kodel?
:lol:

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 9 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007