WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 30 2024, 14:31

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Gęsta mašina
StandartinėParašytas: Lie 07 2010, 08:47 
Sveiki kolegos. Nusipirkau XM 93m 2.0 Turbo bet važiuoju ant duju (į benziną kotai nepersijungia bet šita taisysiu veliau).
Tai va buvo pas mane trukęs vandens radiatorius šeip iš jo vanduo nebėgdavo kol spaudimas nepakildavo bet kai temperatūra apie 100 pasidarydavo pradėdavo pro skylę radiatoriaus viršui švirkšt, tai aš ji pasikeičiau (Buvau nuėmęs šlangą nuo turbinos o po to uždėjau ja atgal). Dar tikrinau radiatorių ar neleidžia tai užsivedė mašina viskas ok apie 5 min ant 5000 apsukų palaikiau kad pažiūrėt ar sistema neleidžia pamačiau kad viskas ok ir nuėjau miegot, o sekančią dieną važiavau ir nuvažiavus apie 3 km pradėjo gesti (toks jausmas lyg dujos baigtųsi, trukčioja (bet duju yra)). Bandžiau vesti tai daug kuro paduodant užsiveda ir užgesta o jei gazą iki dugno nuspaudus laikai tai šokinėja nuo 1000-3000 apsukos, taip vos neužgęsta po to spėja pašokt iki ~3000 ir vėl vos neužgesta, o ant laisvų tai užgęsta iškart. Kas čia galėtų būti? Ir jei galit Vilniui koki meistrą netoli balsių kad apie XM išmanytu parekomenduokit, nes mano dabartinis tai sako kad čia kompas sudurniavo, kuo aš asmeniškai labai abejoju.

p.s dar metaline plokštele buvo tokia plokščia (apie 7-8 cm ilgio 0,5 cm pločio sulankstyta į keturkampį iš nerūdijančio minkšto metalo) iškritus kai radiatorių nuiminėjau bet neradau kur ja atgal įkišt gal čia dėl to (nors ta metaline plokštele net nedetalė galėjo būti :) ) bet vistiek geriau paminėti. Ačiū už bet kokį info.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Gęsta mašina
StandartinėParašytas: Lie 07 2010, 13:59 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 25 2008, 21:36
Pranešimai: 471
Miestas: Kupiškis
Dujų reduktorius neapšarmojęs? Pastovėjus po kelių valandų tas pats, nei kiek nedirba?

_________________
<< C5 2.0 HDI 04' break'as
<< C3 1.4 HDI 02' kibiriukas
ex C5 2.0 HDI 03' break'as
ex XM 3.0 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gęsta mašina
StandartinėParašytas: Lie 07 2010, 14:34 
xplikis rašė:
Dujų reduktorius neapšarmojęs? Pastovėjus po kelių valandų tas pats, nei kiek nedirba?

reduktorius keistas prieš pora dienų (jei meistras neišdurė, nu bent atrodo naujas blizgantis :) ), ne lygtai neapšarmojęs galvoji kad dujas per ten leidžia? stovėjimas nieko neduoda, pora dienų buvo pastovėjus.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Gęsta mašina
StandartinėParašytas: Lie 07 2010, 14:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Ar tik nebusi radiatoriu keisdamas koki laida uzkabines. Pasitikrink visus daviklius ir jungtis kiek matysi tame rajone.
Man panasu cia arba i koki atjungta temperaturos ar MAP sensoriu, arba i nesandaruma isiurbimo kolektoriuje (taip pat vamzdelyje iki MAP).
O jei kompas tik siaip (kas mazai tiketina) sudurniavo tai atjung klemas pusvalandziui. Atsisatys jam gamykliniai nustatymai.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Gęsta mašina
StandartinėParašytas: Lie 07 2010, 20:30 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 25 2008, 21:36
Pranešimai: 471
Miestas: Kupiškis
liufa rašė:
reduktorius keistas prieš pora dienų (jei meistras neišdurė, nu bent atrodo naujas blizgantis :) ), ne lygtai neapšarmojęs galvoji kad dujas per ten leidžia? stovėjimas nieko neduoda, pora dienų buvo pastovėjus.

Galvojau, kad radiatorių keičiant, galėjo užsiorint aušinimo sistema ir užtrauktų reduktorių, ko pasekoje užpila skystomis dujomis. Jai taip tai pastovėjus kurų laiką, išsivėdinus vėl kurtusi ir kažkiek važiuotų. Supratau, kad ne tas.

_________________
<< C5 2.0 HDI 04' break'as
<< C3 1.4 HDI 02' kibiriukas
ex C5 2.0 HDI 03' break'as
ex XM 3.0 V6


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007