WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 30 2024, 17:01

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 376 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ELLIPSIS 26 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 12:19 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Šventus žodžius Xamas surašė. Iš savo ilgametės patirties, siūlyčiau bent jau pas dr. Alvydą nuvažiuoti, o ne po laukus aplink Karmėlavą garažo ieškoti. Alvydas bendrauja orginaliai, bet nereikia pernelyg į dūšią viska imti :), beje jis labai gurmanų girą mėgsta :). Su juo ir apie gyvenima paporinsit ir apie XMą ir šiaip, na ir jei nedings entuziazmas, leisi proffanui toliau darbus nebaigtus pabaigti. Kol :sfera: sistemoje yra ploviklis, siūlyčiau didelių išvadų nedaryti :), kad išsiliejote kas negera ant dūšios, tai yra gerai - tam mes čia ir esame. O kolegų norėčiau paprašyti - daugiau tolerancijos naujokui, juolab, kad ne studenčiokas XMą nusipirko, EEO090 ne vienam čia rašančiam ir į tėvus tiktu 8).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 13:21 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Tai gal daug paprasčiau galima pasakyt, kad neverta seno laužo reanimuot


Jei neklystu šioje temoje: viewtopic.php?f=5&t=16494 būtent ir buvo didžiai suabejota ir tavo paties ir proffano, ir mano komentaras buvo ar verta jį prikelinėti. Vėliau dalis tų žinučių buvo ištrinta, kaip neatitinkančių temos.

Taigi kaliega, ka aš galiu tamstai pasakyti - nusipirkai turbūt automobilį neatitinkantį tavo lūkesčių. Neįvertinai to ką perki, nepasidomėjai kas tavęs laukia jį nusipirkus. Pagaliau nepasivarginai paprašyti kieno nors iš šio forumo, kad pagelbėtų jį perkant. Pagaliau nė pats sau neatsakiai velniam jis tau reikalingas tas senas ksemas. Tai kas dabar kaltas - proffanas, šito forumo lankytojai, giminės ir draugai? NE ponuli - tik paC ir niekas kitas. Skaudu pripažinti, bet tai tiesa. Palinkėsiu pasimokyti iš šios savo klaidos, nustoti kaltinti aplinkinius ir aplinkybes bei nuspręsti ką toliau darysi su šiuo automobiliu. Jei jau ambicijos neleis jo parduoti, o meilės jam neatsiras, bet vistiek būsi pasiryžęs ji pilnai sutvarkyti - pasinaudok citroveteranų xamo ir mano patarimu, tik nepradėk blaškyti nuo vieno meistro pas kitą. Bus batai ir sekančias 6,5 štūkos ištaškysi vėjais. Patyriau tai skaudžiai ant savo kailio. Sėkmės tamstos santykiuse su <<. Kaip sakoma jis nepalieka abejingų - vieni juos myli, kiti nekenčia :lol:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 14:51 
Hehehe... Labai mėgstu tokio pobūdžio diskusijas... ;)
EEO090, kai praeitą žiemą mano XMas kūčių rytą nepakilo, oj kaip užsirūstinau ant jo! Tada man pirmą kartą stuktelėjo galvon baisi naujiena: nepatikima mašina! Be abejo, nepatikima. Po miestą su ja važinėt, kad ir kokia tvarkinga būtų hidrosistema, ale čia tik mano asmeninis įsitikinimas. Aš už savo XMą irgi ne 3000 mokėjau, tad nusipirkau kaip ir neblogą, tiesa, buvo ką daryti, bet ne tokiom sumom. Iki ledo ledo atstatinėjęs viską gal ir būčiau, bet pardaviau. Ar džiaugiuosi pardavęs? Taip, bet ne dėl to, kad bloga mašina buvo ar mano lūkesčių nepateisino, o dėl to, kad buvo good deal. Ar pirkčiau dar kartą? Tik kaip antrą mašiną, kuri gali trejetą savaičių laukti eilės servise pas sertifikuotą citrodaktarą.
Komforto tai tikrai komfotiška, nereikia čia pasakot, galiu palygint kad ir su naujutėlaičiu Lexus IS 220d iš salono. Mano XMas važiavo komfortiškiau. Nevieną dešimtį km numyniau ir su tuo, ir su tuo, tad skirtumą pajutau. Sakysit, klasė ne ta. Galbūt, bet gal tada jau nebelyginkim su Audi A8 ar bumeriais, nes tada jau kaina skirsis keliasdešimt kartų.
Labiausiai mylėjau XMą ne dėl pakabos, o dėl salono. Tokio erdvaus, patogaus ir ergonomiško už tokius pinigus dar neteko matyti. Gal mažai mačiau.
Ar pirkčiau ~1990 metų XMą? Nieku gyvu, nebent tai būtų xmindės Jorgette ar Polės XMas, kur padaryta bukvaliai viskas. Nes po to taip ir būna: vai vai, už mašiną sumokėjau 2500, sukišau 6500, kur teisybė? Tai gal nusipirkim supuvusį pasatą ir sukiškim triskart jo kainos? Kiekvienam savo...
O kad netraukia, tai keista, bo visi sako, kad pats, EEO090, ne vieną mašiną matęs ir vairavęs, ir dar man į tėvus tiktum. Pats prasivažiavau su trim 2.1 TD, iš kurių buvo vienas automatas, tai apie trauką galima išvis pamiršt, jau nekalbant apie tai, jei mašinoje 5 žmonės ir pilna bagažinė. Spėju, iš vietos judėtum lokomotyvo pagreičiu... Ir anaiptol ne su užmuštom mašinom važiavau, ale kai persėdi į savo V6, tai širdis džiaugsmo ašarom apsipila... :D
Linkiu sėkmingai parduot tą grabą.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 15:06 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
Nieko ir nekaltinu. Man reikėjo didelės mašinos už palyginti nedidelę kainą. Kad XM nusipirkus dar reikia padaryt panašiu į mašiną- va šito mažiausiai tikėjausi. Blogiausia tai, kad kiek į jį pinigų bekištum, jo vertė nedidėja, o kokybę negerėja. Dabar jo ,,savikaina" apie 10000lt. Vadinasi, jis turėtų būti po renovacijos pas proffaną neprastesnis nei šitas http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=2081921
deja. Vat ir visa aritmetika, nes dar eilėje laukia turbinos ,APD ir šiaip visokių pričindalų remontas. Šiaip tai tokios avantiūros kai kam garantuoja stabilias pajamas.

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 15:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Tas žalias iš Autopliuso tai nepadoriai pigus - tokie metai, tokia komlektacija... Tik kaži kodėl jo niekam nereikia - musėt krizė :(. O norinčių tokį nusipirkti tikrai yra ne vienas ;). Tik labai didelis klausimas - ar bus norinčių jam dar kokius 5000 Lt sukišti. O gal ir nereikės. Pvz Ramutis - nupirko berods 1998 XM V6 su APD už juokingus 5500 Lt ir kuo puikiausiai važiuoja, net gi APD veikia, keistai, bet veikia ;). Tiesa HA kvailioja, bet.. - sutvarkomas dalykas. Mano žaliam breikui, kuris vis dar pas ACS :), važiuoklei nieko nedarėm nebuvo reikalo, po technikinės bus aiškiau, ba jie ten gali pamatyti ko servisas nemato i atvirkščiai. Pakaba - paprašiau, kad antisinko ir galinę HA sferas patikrintu nes prie jų priėjimas sudėtingas, likusias pas Alydą pats pasitikrinsiu :) (tai vienas iš evoliucijos etapų :) ). O kas jam daryta - apart slenkščio ir durelių - keitė generatoriaus diržą ir jo įtempėją, paskirstymo diržą, alkūninio riebokšlį, alyvą variklyje ir APD (į APD dar šmierą pylėm), aušinimo skystį, ABS daviklius (kažkuriuos), tvarkė autopilotą, instaliavo parktroniką, ištrynė klaidas iš HA kompiuterio ir dar visokių smulkmelių :) Kainų dar nežinau, bet kad jau perliptas papildomas 3000 Lt tai net neabejoju :).
O dar laukia likusios sferos, antikorozija, dar nežinia kaip su galinių šakių guoliais :), duslintuvas lyg neblogai atrodo, betjei jam kas tai verkti pradėsiu :(, dar noriu elektrinių priekyje sedynių, šiokią tokią garso instaliaciją pasidaryti, dar reikia dešinės pusės galinio lango fortkutę užtamsinti :), vairas patrintas, noriu odinio :). Vienu žožiu... jokios evoliucijos - nelogiškas sastingis XXI amžiaus technologinio progreso fone :(.
O kas dėl traukos - man, po mano Jorgettes, tai ir su 90 AJ automobilis jau raketa :), o brigitte turbo D12 APD tai tarpgalaktinis kreiseris :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 15:49 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Kad XM nusipirkus dar reikia padaryt panašiu į mašiną- va šito mažiausiai tikėjausi.

Apie tai forume ne kartą buvo rašyta. Beje ne tik xm'ą bet ir bet kurią kitą neprižiūrėtą 15 metų mašiną.
Cituoti:
Blogiausia tai, kad kiek į jį pinigų bekištum, jo vertė nedidėja, o kokybę negerėja. Dabar jo ,,savikaina" apie 10000lt. Vadinasi, jis turėtų būti po renovacijos pas proffaną neprastesnis nei šitas http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=2081921

Taip, vertė sąlyginai nedidėja, bet taip yra su visom senom mašinom. Pas mus gi priimta pirkti metus, o ne automobilį. Apie tą "žaliuką" skelbime nieko negaliu komentuoti, atrodo gražiai iš foto, bet tikimybė kad jis lavonas yra 50x50. Esu matęs ir 99 metų v drebezgi supuvusių ir damuštų. O kainos kaip už 99 metus.:D
Cituoti:
dar eilėje laukia turbinos ,APD ir šiaip visokių pričindalų remontas

Nu sorry, bet tokius dalykus galima pastebėti jau pirkimo metu. Jei APD neveikia, o turbina nepučia, tai jau perkant reikia įsivertinti kad tai kainuos :roll: Nežinau kaip ten kas, bet gal nereik skubėt visko skerst ir remontuot. Gal su turba viskas gerai, tik šlanga kokia kiaura, ar degimas numuštas, ar kolektorius nuo EGR'o užsišikęs. Šiaip turbina jei pučia tai pučia ir jos restauracija stebūklų nepadarys. Sumokėsi kokį 700Lt ir malonumo bus kaip iš tos 6.5 štūkos.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 15:55 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Yra EEO090 Xme po kapotu dar įvairių negerumų dėl ko jis prastai ir važiuoja :), bet iki jų dar nespėjo prieiti. Dabar jame supiltas ploviklis, dėl ko taip pat reiktų nuo kraštutinių komentarų, iki LHM supilimo, susilaikyti :).
Tikiuosi šiom dienom susibėgsime ir draugiškai įvertinsime situaciją in real :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 16:35 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
Blogiausia, kad turiu su kuo lygint- tai tas pats žmonos SCORPAS. Nu bliamba ir metai panašūs 1995, ir variklis 2 l tik kad DOCHAS, IR automatas, o dar galas varomas, dujos. Bet atsisėdai, gazą mygt ir šoksta kaip raketa, ir atostradoj tik spėk gaudyt, kad nenulėktų su rankom ant vairo.
O XM dar mąsto: pradėt važiuot, ar laukt palankaus vėjo...
Komplimentas: APD bėgiai jungiasi švelniai, kad pajunti tik iš pasikeitusių apsukų skaičiaus, bet svirtį reikia jungt abiem rankom ir dar išsišiepus. Turbina švilpia kaip vieversys. Sakot, reikia žiūrėt perkant. Aš dyzeline važiavau tik IKARUSU.

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 17:05 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Jei turbyna švilpia,vadinasi visą smagumą ji pučia pro šalį lauk, o ne į ten kur reikia ;). Sutvarkys ir bus čiki :). Kiek scorpas turi arklio galių (kw) ? Manau kokius 125-130, o turbo D12 viso labo tik 110 Aj.

p.s. radau - 100 Kw - http://klubas.autos.lt/index.php?token= ... NUMEPXL%3D

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 18:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Papasakok apie savo Citroenines žinias, kai pirkai pirmą XM- ą. Įdomu pasiklausyt, kaip vyksta tarpinių evoliucija.


Na jei rimtai yra noras, tai galiu papasakot :D Tik tai nebus trumpas rašinėlis :oops:
Žodžiu tai nutiko gudžią 2000 metų žiemą, kai pagaliau susitaupiau pinigo kad įsigyčiau kažką padoresnio nei 1.6 D VW Golf II:). Tvirtai žinojau kad noriu ksemo, į kitas nė nežiūrėjau - kodėl? Nes jis man patiko :oops: . Apie citrinas šiek tiek žinojau, nes tėvukas jau 2 metus eksploatavo << BX 1.9 TZD 93 metų breiką kurį sėkmingai tebeekspoatuoja po šiai dienai. Pats garažę didesnę laisvo laiko dalį praleisdavau nuo 5 metų, kai amžinaatilsį senelis dar žigiuliukus garaže tvarkydavo, todėl save galiu drasiai pavadinti anglišku terminu "petrolhead" 8)
Taigis nužingsniavau į Kauno autobažnyčią, ten tebuvo pardavime tik 3 ksemai, du dyzeliokai su pilnais kiaušais ir dvėsusia hidraulika bei pusgyviais motorais ir vienas 2.0 benzas kurį iš kart atmečiau. Apsilankymai turguje truko du mėnesius kiekvieną savaitgalį. Visą tą laiką tie patys ksemai ten ir stovėjo. Paskui pasirodė ketvirtas - dabartinis mano :lol:. Jame nebuvo jokių pribumbasų, tik priekiniai langai elektriniai. Užtat kūrėsi gražiai, kilojosi ir net buvo minkštas. Taip pat vizualiai buvo nedamuštas ir savo chodu atvažiavęs iš belgijos. Suplojau tada 2000$ arba 8000Lt. Po golfo įspūdis buvo affigennas tiek man tiek ir mano draugams. Tuo metu dar tiek naujų mašinų pas mus nebuvo - todėl lyginamas ksemas buvo su Audi 100, Passatu, Scorpu, Volvo 940/960 ir pan. Net pusbrolis su 4 metų senumo beemve labai nelazdavojo, tik sakė kad biski netraukia lyginat su jo 320 AJ :lol:
Tiesa minkštai važiavo neilgai, po kokios savaitės sukietėjo į kuolą :) Tada aš ACS'uose ir sužinojau kas tas hidroaktyvas :wink: Pasirodo išsimovė vairo padėties daviklio fiškė. Sumokėjau kažkiek litų vyrams už diagnostiką ir tuomet mane ten pasigavo xminde ir berods mmeshka ir taip aš sužinojau apie Citrinos klubą ir kad aš ne vienas toks ant šio pasaulio :D
Vat taip ir prasidėjo mano citrogyvenimas su savo džiaugsmais ir vargais :D Po to užpuolė garsioji "citrohidroparanoja" kai pastoviai << atrodo per kietas, po to susipažinau su dr. Alvydu kuris mane nuo jos dalinai pagydė išmokęs plauti aukščio korektorius bei čiut čiut padidinęs sferų žiklerius , Ačiu jam :appl: Vėliau kokiem 2 metam buvau paguldęs savo ksemą garažan, mat darbe gavau nuliovą Xsarą, o žmona bijojo važinėti su ksemu. Tuomet išvažiuodavau su juo tik retkarčiais kai būdavau Kaune. Po Xsaros jis būdavo tikra atgaiva mano storai subinei :lol: Tada žmona nusprendė vis dėl to važinėti ir pasiemėm ją nach wilno ir pradėjom juzinti kasdiena. Dabar jos iš jo negaliu iškrapštyti ir sutinka keisti tik į naująjį C5 :shock: Bėda ant mano galvos.
Kadangi babkių užtenka, detalės nerealiai atpigo o krapštytis man patinka, tai po truputi jau 3 metus vis gerinu savojo automobilio stovį. Tai proffanas padeda, tai Julius iš Citroligoninės, tai pats kažką pakrapštau - taip ir judam į priekį. Dabar jau jis toli gražu ne visiškas kibiras pribumbasų prasme, o ir technine prasme beveik ledinis 8) įvertinant kad jam jau pilnametystė. Niekad dar manęs nepavedė ir manau nepaves kelyje. Sukišau per tuos metus tikrai nemažai, bet dėl to neviduriuoju nes tai suderinau su malonumu krapštytis. Būčiau sukišęs trečdaliu mažiau jei tvarkyčiau tik tiek kad važiuotu, bet ne toks aš žmogus. Nelyginu aš ksemo su jokiu auto pagamintu po 2000m. nes tai nepalyginami dalykai ir taškas.
Vat trumpai tokia štai mano citroistorija. Fuu.. nu ir prirašiau - vat ką reiškia visą dieną su vaiku namie sėdėti :lol:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 19:08 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
Jei turėčiau garažą- atkristų laaabai problemų.
Mano pažintis su auto prasidėjo nuo 4 metų- prieš46 metus, kai tėvas iš dviejų nurašytų GAZ 67 darė sau mašiną. Ir padarė, tik variklį pritaikė GAZ 69 ir priek tiltas nepatapo varančiu- netiko kardanai. Paskui teko patirt, ką reiškia iki metalo nušveist 1954 metų iš Minsko parsivarytą POBIEDĄ, kaip jai įmest volginius tiltus, ir kardaną su pakabinamu guoliu. O dabar esam išlepę ir gerokai patvirkę- mašinos šikna pašokinėja ir keliam paniką ant viso svieto. Nu vibravo tas volginis kardanas pobiedoj prie 40km/h bet tik tame intervale. Ir nieko, pagazuoji, išeini iš drebėjimo zonos ir plauki su pobieda per negreideruotą žvyrkelį ant 80. nei mėto, nei krato, tik lempinė radija žinias skaito.
Pasimečiau aš su tuo XM. Kiek turėjau mašinkų, visos buvo paremontuojamos be itin didelių sąnaudų. Nu čia kažkoks kiauras maišas be dugno. Būtų proffanas paaiškinęs normaliai perspektyvą, būtume prigriebę dar vieną XM, iš dviejų gi vieną žmonišką būtume sulipdę. Dabar kažkokia nepabaigiama pasaka. Ne piniguose esmė, yra tų babkių, bet kad tunelis kitame gale neprasišviečia.

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 19:14 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
xminde rašė:
Jei turbyna švilpia,vadinasi visą smagumą ji pučia pro šalį lauk, o ne į ten kur reikia ;). Sutvarkys ir bus čiki :). Kiek scorpas turi arklio galių (kw) ? Manau kokius 125-130, o turbo D12 viso labo tik 110 Aj.

p.s. radau - 100 Kw - http://klubas.autos.lt/index.php?token= ... NUMEPXL%3D

Tiesa kolega xminde porija. Turbina pučia pro šoną, dar po to reik kūribingai prie siurblio prieiti ir viskas bus gerai :wink:
Mano geras draugas kurį laiką važinėjo tokiu scorpu APD. Jo paties teigimu po pasivažinėjimo savaitėle su mano ksemu, kai scorpas buvo pagedęs, scorpas traukė šiek tiek smagiau, bet tikrai ne taip baisiai smagiau kaip tamsta nupiešiai.
Pavyzdžiui mano pežas APD turi 143AJ ir kiek tobulesnį APD, tačiau tikrai negaliu sakyti kad už ksema traukia žyyymiai geriau, nors yra cielu 17 metų jaunesnis. Pagal dokumentus traukia labai panašiai t.y. iki 100 per pežas per 12s, ksemas APD 13s, o mechanika 10.9s. Scorpas manau tikrai geriau nei mano pūgas netraukia, todėl jei juntamas toks akivaizdus skirtumas, reiškiasi arba scorpas yra supermegabolidas su chiptiuningu :lol: arba ksemui kažkas negerai, o negerai tai kad pusė arklių išpučiami pro šoną. Realiai ksemas su savo sukimo momentu mieste turi važiuoti smagiau nei scorpas - toks jau tas dyzelis tik su juo visai kitoks važiavimas nei su benzu.

Cituoti:
Tėvystės atostogos????

Aha :drunk:

Panašu kolega EEO090, kad aš turiu į tamstą labai panašų kolegą Vilniuje. Tiek amžiumi, tiek patirtimi automobilizme tiek ir patirtimi citrinizme :D Tai ir leidžiam dabar su juo dienas, t.y. vakarus pas jį garaže, nes mano garažas liko in kowno :(. Nieko - viskas bus OK. Visi mes praėjom pro tą stadija kai atrodė niekada << nesibaigs remontai. Mano tėvukas - beveik tamstos amžiaus jau du kartus savo bx'ą iš numirusių prikėlė ir toliau važinėja, nors turi kitą mašiną, bet vis tiek su bx'u važinėja.
Kažkodėl jaučiu kad pas tamsta ten liko smulkmenos, kurios gal suės laiko, bet neturėtų kainuoti baisiai daug. Vat pabendrausit su xminde, nuvažiuosi pas tą patį Alvydą, normaliai pasišnekėsi su proffanu ir po truputi, po truputi visas bėdas išsigaudysi. Gaila aš pats išlekiu penktadienį i vilniu, mielai ir aš paminkyčiau tamstos lavoniuką :wink:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Paskutinį kartą redagavo 1 Pole. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 19:20 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 03 2008, 17:02
Pranešimai: 369
Miestas: Lentvaris
sveiki, ir as nusipirkau XMa 92 metuku 2.1 td su APD,su oda,mediena,vienu zodziu daug pribambasu uz 2000 lt,bet :bum:
Pribambasu daug,bet pasirodo ir nemazai tvarkyti reikia,viska apakaiciavus kiek kainuotu dalys ir darbai tai kokiu 1500 lituku susidetu,tai nusprendziau susirasti kita toki pati normalu XMa kaip donora. Ir man nuskilo :mrgreen: radau uz 800 lituku,nuvaziavau uzkuriau ji ir parsivariau,tai jau daug ka persimeciau i savo LIMUZINA :D ,Visu pirma buvo beveik nauji ratai ziemai,gidrailikos siurbli,Priek kalades beveik naujos,tai nauju nepirkau,atramine guma pasikeiciau,plasmase kur tarp priek lango ir kapoto stovi,priek zibinto stikliuka,nes buvau sudauzes :roll: ,Dar groteles keisiu pavasari nes ir itruku,dar reikia granata pasikeisti nes trasketi pradejo ir priek guoli nes ir pradejo uzti,na ir taip kitu smulkmenu

P.S. As irgi sedziu su vaiku,tai kol vaikas miega,krapstausi :D

_________________
C5 2002
BX 1987


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 20:00 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
EEO090 rašė:
Man 2500 pradinis lt jau pavirto 10000 lt ir dar ne VAKARAS. Sugalvokit kas priežastį optimizmui.

Maniškės prieš 10 metų pradinis buvo 16 400 Lt, o dabar tai stovi apie 60 000 Lt :D. Neduok Dieve kas nors ims įrodinėti ar įkalbinėti - tai ne mūsų reikalas :), nors tarp kitko - pamenate kai buvote užsukęs kalendoriaus - jūsų žodžiai buvo - "...apsiženijau aš su juo...". Tai negi dabar mesite nuotaką taip negailestingai :).
Kada susimatom :)?

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 10 2008, 20:10 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 11 2008, 14:24
Pranešimai: 606
Miestas: Voss. Norway
Rytoj bandysiu pasiekt Rokiškį, nes man laisvadienis, o ten gyvena mano giminaitis, kuris užsiima dažymais, špakliavimais, paruošimais, slenksčių darymu iš macroflex, naujų, tik transportuojant pažeistų mašinkų paruošimu salonams. Bandysiu derint pas jį laiką birželiui visą GELDOS metalą padengt kažkuo panašiu į dažus,lakus, antikoroziją, aliumą, magnį ir biesas žino dar kuo.

_________________
Ex XM 2.1 TD 93 DIDŽIOJI NETEKTIS
Peugeot 307, 2004 m. 1,6,
VW CADDY 2013, 2,0 TDI 4 MOT (2vnt)
RENAULT CANGOO 2004, 1,9 TDI, 4X4
MAZDA 626, 2000, 2,0 TDI


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 376 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ELLIPSIS 26 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007