WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 14:08

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bir 30 2006, 06:47 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Sveiki, pastebejau keista ir labai gera bei praktishka dalyka savo XM'e: kai ijungiu atbulinę pavarą- keleivio šoninis veidrodelis truputį nusileidžia žemyn, ta prasme, na link žemės pasisuka (nemoku kitaip paaiškint :D ). Ar čia visiems XM'ams taip turi buti ar vėl čia man kokia mistika? Nesiskundžiu, bet va... Smagu... Kuo toliau- tuo dar labiau man XM'as patinka.

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 30 2006, 06:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 17 2004, 09:41
Pranešimai: 909
Miestas: Vilnius
Atradimo dziaugmas :-)))) tai žinok, jog keleivio puseje nuleidus skydelį nuo saulė ir pakėlus veidrodelio apsauga uzsidega dvi spingsulės... Veidrodėlių "vaiksciojimas" nuo komplektacijos prilauso...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 30 2006, 09:10 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
jo, ir pas mene veidrodelis atbulam vaziuojant vaiksto, cia navarotas.ijungus atbuline pavara jis nusistato i ta padeti, kuria tu esi nustates.o nustatymas vyksta taip- ijungi atb.pavara, ir mygtuko pagalba nusistatai reikiama vaizda soniniame veidrodyje.ir si padetis lieka atmintyje.kiekviena kart ijungus atbuline saiba, veidrodelis nusistatys i mineta padeti.visose kitose pavarose grys i pirmine padeti. as dazniausiai atbulom vaziuojant stebiu galini keleivio rata-tratuara:) labai patogu
pradzioje, kol nesupratau, maniau kas cia per velniava, paskui daejo..:)

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 30 2006, 11:17 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
POWER rašė:
jo, ir pas mene veidrodelis atbulam vaziuojant vaiksto, cia navarotas.ijungus atbuline pavara jis nusistato i ta padeti, kuria tu esi nustates.o nustatymas vyksta taip- ijungi atb.pavara, ir mygtuko pagalba nusistatai reikiama vaizda soniniame veidrodyje.ir si padetis lieka atmintyje.kiekviena kart ijungus atbuline saiba, veidrodelis nusistatys i mineta padeti.visose kitose pavarose grys i pirmine padeti. as dazniausiai atbulom vaziuojant stebiu galini keleivio rata-tratuara:) labai patogu
pradzioje, kol nesupratau, maniau kas cia per velniava, paskui daejo..:)


Aciu uz ishsamu paaishkinima- tikrai nezinojau kaip nusistatyt, net knygutej nera parashyta... O del tratuaro-bortelio, tai pilnai sutinku, kad taip yra labai patogu parkuotis...

P.S. man viskas aishku, tema galima rakinti...

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 30 2006, 12:09 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2005, 10:13
Pranešimai: 405
Miestas: Noriūnai
POWER rašė:
jo, ir pas mene veidrodelis atbulam vaziuojant vaiksto, cia navarotas.ijungus atbuline pavara jis nusistato i ta padeti, kuria tu esi nustates.o nustatymas vyksta taip- ijungi atb.pavara, ir mygtuko pagalba nusistatai reikiama vaizda soniniame veidrodyje.ir si padetis lieka atmintyje.kiekviena kart ijungus atbuline saiba, veidrodelis nusistatys i mineta padeti.visose kitose pavarose grys i pirmine padeti. as dazniausiai atbulom vaziuojant stebiu galini keleivio rata-tratuara:) labai patogu
pradzioje, kol nesupratau, maniau kas cia per velniava, paskui daejo..:)


O kurį veidrodėlį reguliuot reikia :?:
Ar reika pirmąkart nustačius įjungt, tarkim, į P (automate) ir nusistatyt į normalią padėtį :?:

_________________
<< XM 2.1TD, 1994
Hyundai Santa Fe 2.0CRDi, 2001


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 30 2006, 14:57 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
pas mane butent toks navarotas yra keleivio puses veidrodelyje.vairuotojo puseje to nera, bent pas mane(nors kas zino, gal sugedes sis navarotas vairuotojo puseje)
nelabai supratau antro klausimo. bet ir pas mane automatas, ir as: ijungiu R, laikau ant stabdziu be abejo, ir nustatau norima vaizda keleivio puses veidrodyje.visose kitose pavaru padetyse veidrodis grys i ta, kuria tu naudojai P,D, N,3,2,1 padetyse pries nustatyma. zinoma, kalba eina apie elektrinius veidrodzius.jei pas tave mechanika-tai apie tokius navarotus ir kalbos negali buti.

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 30 2006, 16:44 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2005, 10:13
Pranešimai: 405
Miestas: Noriūnai
POWER rašė:
nelabai supratau antro klausimo. bet ir pas mane automatas, ir as: ijungiu R, laikau ant stabdziu be abejo, ir nustatau norima vaizda keleivio puses veidrodyje.visose kitose pavaru padetyse veidrodis grys i ta, kuria tu naudojai P,D, N,3,2,1 padetyse pries nustatyma. zinoma, kalba eina apie elektrinius veidrodzius.jei pas tave mechanika-tai apie tokius navarotus ir kalbos negali buti.


Puikiai supratai ir paaiškinai, dėkui :wink:

Pas mane antros kartos jau XM, tai teoriškai galėtų ir pas mane būt :roll:

Būtų krūūūūūūūtai :D

_________________
<< XM 2.1TD, 1994
Hyundai Santa Fe 2.0CRDi, 2001


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 30 2006, 22:54 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
[quote="POWER"]pas mane butent toks navarotas yra keleivio puses veidrodelyje.vairuotojo puseje to nera, bent pas mane(nors kas zino, gal sugedes sis navarotas vairuotojo puseje)
quote]

Na, pas mane irgi neveikia vairuotojo pusej, nemanau kad sugede kas nors, juk kai parkiniesi, tai keleivio puse dazniausiai, tai apie tai ir pagalvojo saunieji meistrai meistreliai Jurgeliai... SMAGU... Ishbandziau nustatyti kitokia padeti- gavosi. Valio.

PEACE

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2006, 10:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
antas rašė:
Cia pas antros kartos XM, visi turi tureti veidrodelio funkcija.
Man irgi patiko :wink:

Ne VISI, cia manau kaip navarotas uz kuri reikejo papildomai sumoketi.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 01 2006, 12:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2005, 10:13
Pranešimai: 405
Miestas: Noriūnai
Ech, va pas mane ir nėra :x

_________________
<< XM 2.1TD, 1994
Hyundai Santa Fe 2.0CRDi, 2001


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 30 2008, 07:14 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 28 2006, 08:36
Pranešimai: 1304
Miestas: Utena
O kur slieku ieskoti, jei pas mane sugedo keleivio veidrodelis ijungus atbuline pavara? Ta prasme seniau viskas veikdavo - ijungus atbuline pavara veidrodelis nusileisdavo zemyn, o dabar to nebedaro nors rankiniu budu (tiksliau elektriniu budu is salono) jis kuo puikiausiai veikia - juda horizontalia ir vertikalia kryptimis. Tai rodo, kad jokie ten motoriukai, dantraciai paciame veidrodelio korpuse nesugede.

_________________
2006 m. Citroen C5 II Break, 2.0 HDi (RERHRH), 100 kW/136 AG
2011 m. Citroen C4, 1.6, 88 kW
2014 m. Citroen C3, 1,2


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgs 30 2008, 17:36 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Tai ieškok, kurioje vietoje veidrodėlis gauna signalą apie įjungtą atbulinę pavarą; greičiausiai ten jis ir prapuola. Tai gali būti atbulinio šviesų grandinė. Pasižiūrėk schemas.


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 06 2008, 09:45 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 28 2006, 08:36
Pranešimai: 1304
Miestas: Utena
n-taji karta suveike Citroen Self-repairing :D :D :D Ant durniaus pabandziau kazkur forume skaityta algoritma galinio vaizdo veidrodelio progamavimui, kad atsimintu kiek jam reikia nusileisti kai ijungi atbuline pavara. Kaip minejau veidrodelis reguodavo i valdyma is salono tik nenusileisdavo (nereguodavo) zemyn injungus atbuline pavara. Taigi - as ijungiau atbuline pavara ir pradejau zaist-reguliuot veidrodeli. Palikau nuleista zemyn. Isjungiau atbuline pavara ant laisvo ir veidrodelis gryzo i pradine-normalia padeti :D As vel ijungiu atbuline pavra - veidrodelis nusileidzia ir gan zemai :appl: Eureka susukau, tik pamirsau nuogas is masinos isbegti :D :D

O gal jis pamirsa tuos nustatymus jei akumas buna ilga laika atjungtas, tada butu logiska kodel man jis buvo "sugedes" :D

_________________
2006 m. Citroen C5 II Break, 2.0 HDi (RERHRH), 100 kW/136 AG
2011 m. Citroen C4, 1.6, 88 kW
2014 m. Citroen C3, 1,2


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 07 2008, 12:17 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
viskas ten pas tave gerai buvo ir veike. tiesiog tu nezinojai, kad jei ijungus atbuline saiba veidrodelio padetis buvo nustatyta i tokia pat, kokia yra kitose saibose arba laisvai pavarai-veidrodelis nesikraipys. tu turi jam uzduoti kitokia padeti ant atbulines saibos, tada kaskart ijungus atbulini jis nuvaziuos i tavo uzduota padeti...ir t.t.
taip ir reikia nustatyti veidrodeli-ijungus atbuline saiba...

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 07 2008, 12:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 28 2006, 08:36
Pranešimai: 1304
Miestas: Utena
gyveni zmogau ir mokaisi :D

_________________
2006 m. Citroen C5 II Break, 2.0 HDi (RERHRH), 100 kW/136 AG
2011 m. Citroen C4, 1.6, 88 kW
2014 m. Citroen C3, 1,2


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007