WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 03 2024, 13:45

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: dvi problemos su bx'u
StandartinėParašytas: Rgp 31 2008, 00:17 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
bx'as 90m 1.7td hečbekas.

Viena problema: šlapia po vairuotojo kojom ir šlampa dar sedynė. Kai palyja, maždaug toj vietoj kur priekinio lango stoikė ir stogo linija susiduria, būna šlapia ta medžiaga apmušimo ir ten vos ne varva. Gumą durelių žiūrėjau, lyg ir gera dar, neplyšus, netrūkus, nuvaliau, nepadeda. Tai ar čia bus ta guma problematiška ir ją keist jau reiks ar čia gal ta man girdėta problema liuko nubėgimas užsikimšęs kažkur? Jei liukas, tai kurioj vietoj išvalyti ir kaip prieiti. Nes nelabai dar ten esu knibinėjęs, nežinau kur tas nubėgimas turi būt.

Problema numeris du: šiandien pradėjo nekraut. Iki tol jokių problemų nebuvo su kūrimusi ir krovimu (tiesa, prieš n metų buvo, teko keisti generatorių, sudegė tiltas vienas). Šiandien mama išvažiavo ir po 10 minučių paskambino, kad užgęso vidury gatvės. Teko sėst ant pyrdos ir lėkt. Nuvariau, pažėjau, įjungi masę, lemputės dega, suki toliau iki žvakių šildymo ir viskas dingsta, toliau suki truputį klangteli bendeksas ir ramu. SUpratau, kad akumui mišios. NU žodžiu ten gavosi, kad sustojo bachūrėlis ir užkūrėm tą mašiną nuo jo akumo be problemų. Keičiant akumą mašina neužgęso, reiškia generatorius kažką gamina. NU ir ten taip palikom, paskui grįžom nu geru akumu, užsikūrėm, perdėjau aną, pravažiavom 10km ir vistiek nebesikuria, nors per tiek kilų užvedimui tikrai pakrauna pakankamai. Patikrinau su lempute ant užkurtos be akumo nuo klemų dega, reiškia visgi kažką duoda. Tai vat net ir nesuprantu. lyg ir krauna, bet nekrauna. O gal akumui mišios? Jam penkti metai gal, bet iki šiol kurdavosi ir žiemom ir ilgai stovėjus be jokių problemų, suka kaip bitė.
Tiesa, dar vienas įdomus dalykas, išėmus akumą dirba, tačiau bevažiuojant paėmė ir užgęso, su šviesom įjungtom irgi dirba.
Tai va tiek mano svaičiojimų. Kas čia gali būt? krovimo relė? laidai kirmija, generatorius, o gal akumas visgi? Gal žinot kaip patikrint kiekvieną elementą? Generatorių bent tikrai patikrinčiau, bet kad prie jo prieit, pusę oro plastmasių nuimt reikia (varliagyvis)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: dvi problemos su bx'u
StandartinėParašytas: Rgp 31 2008, 18:28 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Vanduo daznai bega per antena.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: dvi problemos su bx'u
StandartinėParašytas: Rgp 31 2008, 20:33 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 30 2006, 16:44
Pranešimai: 542
Miestas: siapus anapus...
generatoriu patikrink testeriu, gal vis gi jis krauna. gal problema su starteriu ar uzvedimo spynele.

_________________
nedas2cv@gmail.com
tel. +447405100357


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: dvi problemos su bx'u
StandartinėParašytas: Rgs 10 2008, 17:21 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 26 2005, 13:47
Pranešimai: 192
Miestas: Vilnius
Pas mane irgi ten vanduo biega plius dar į bagažinę. nueminejau stoga Iš karto galiu pasakit kad pisa--nes daug. Jai ne žinai, liukas tvirtinasi ne prie metalo o prie plastmasinės vidinės stigo dalies. Dėl to geriau vienam nenuiminiet. sunkubus atgal prisukt. Iš viso yra vamzdeliai po viena į kiekviena stoike. Prekiniu vamzdelių ne ištrauk kad atgal, įkišk teks isardyti visa panelė. Galiniai įsistato gan lengvai. Nors iš tiesu man tai nepadejo, visvien varva. :lol:

_________________
2001m C5 V6 Sidabrine strėlė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: dvi problemos su bx'u
StandartinėParašytas: Rgs 12 2008, 11:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Nors iš tiesu man tai nepadejo, visvien varva.
Reikia hermetint. :|

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007