WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 08:43

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Lap 19 2008, 10:57 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Kestukui Aha, reiskiasi pas pati vienas is variantu, apie kuriuos xamas rase :roll: ...gali but, bet man toks dar nepasitaike...

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 19 2008, 14:02 
pas mane bx 1,9 dyzelis ne turbo


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lap 19 2008, 20:22 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 14 2006, 16:03
Pranešimai: 65
pas mane ta pati beda dega radiatoriaus lempute ... anksciau buvo ant aukstu rpm uzsidegdavo o db pastoviai ... na seip manau , kad priezastis gali buti del mazos cirkuliacijos (radiatoirius nuo opel corsa 1.1 ar 1.3 ...) o gal koky davikli pazet ?... viena pasikeiciau bet ten buvo turbut ventiliatoriaus tad nieks nepasikeite ....

pas mane bx 19gti 16v kuris taipogi turi ispletimo bakely . ir seip mistika kazkokia su temperatura ... kol saltas variklis laisvos apie 1000rpm o susilus pakyla iki 1300-1500rpm :evil: aisq as kaltinu kompa (nuo paprasto 1.9) :)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 19 2008, 21:36 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 01 2007, 10:25
Pranešimai: 207
Miestas: Vilnius
Aš čia paskaitinėjau temą nuo pradžių ir kilo mintis dėl to švietimo lempoko, krč, autoriui: jei pas tave buvo vanduo sistemoj tai didelė tikimybė, jog susikaupė daug rudžių ir dumblo, įpylus naujai antifrizą tu nieko teigiamo nepadarai apart, kad tau neužšaltų skystis, o visaas šė lieka. Plauk sistemą su radijatorių plovikliu. ir dar visko gali būt kad daviklis užrabatalins.

Mano patirtis ne karti, bet pamokanti.
Pajamiau vieną BX'ą iš užusienio, na po kapotu gan šviežias total antifrizo lipdukas, na galvoju jklm užusienis gal ne dlbjbai visiški, pasikeičiau tepalus diržus, na ten dar kelis trūkumus ir... sulaukiau pirmo šaltuko :D , nu vienžo prigriebė man tą "antifrizą" konkrečiai (laimei nieko daugiau), tada neturėdamas laiko aš tą bizalą išpyliau ir tiesiai supyliau naują, ir pravažiavau kokį tūkstantį km grubiai, susiorganizavom su meistriuku arielkos užkandos ir tris valiklio buteliukus (trims mašinoms beabejo), na ką išpilam naują antifrizą-toks pat bizalas koks ir buvo prieš dvi sav., plovėm sistemą tris kartus kol nepradėjo bėgt švarus vanduo ir tik tada pyliau naują antifrizą. dabar vėl kažkodėl galvoju jog vertėtų išleist ir pažėt koks jis ten liko. Tiek žinių iš mano fronto.

_________________
BeXa 89 TD, atsarginėms dalims...
BeXa 90 D ledazz, 300 000km
BeXa Break 93 randonas...


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 20 2008, 17:01 
gerai neprisimenu bet rudas vanduo išbego :roll:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lap 20 2008, 17:23 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
adulcia19 rašė:
gerai neprisimenu bet rudas vanduo išbego :roll:

Bratka, jei tu ruošiesi su ta mašina važinėti ir toliau, ir nagai auga iš tinkamos jiems vietos, pakaupk truputį pinigėlių ir pasiraitok rankoves. Jei su nagais ne kas- paprasčiausiai kaupk kur kas daugiau pinigėlių.
Pirmaeilis darbas- aušinimo sistemos plovimas su reagentais, išpilant dabar esantį skystymėlį nafig. Ką kaip daryti, forume yra N aprašymų, tame tarpe ir mano. Naudokis search.php , nes tingiu kartotis. Sekantys žingsniai- termostato ir vandens pompos keitimas privaloma tvarka :!: . Paskui nuorinimai, dapylimai ir panašios pramogos, kurios užtruks gerą pusdienį. O jei ir po to panašios į aprašytąsias nesąmonės kartosis- užeik drąsiai vėl; vadinasi, kažkas rimto. Bet bus daug lengviau atspėti, kas.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 21 2008, 19:35 
o kiek mazdauk tvarkyti reikes lt :?:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lap 21 2008, 19:53 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Grubiai: antifrizas 60lt, reagentai 10lt, distiliuotas vanduo 20lt, vandens pompa ~100lt, pakeitimas gali kainuoti dar panašiai, termostatas su pakeitimu dar tiek pat.
Bet pirma pasistenk susižinoti savo mašinos istoriją (kiek laiko važinėta su vandeniu, ir kada keista ta pompa pvz.), bei parodyk mašiną daugiau suprantančiam, kad išlaidos nebūtų betikslės. Gal dar ir termostatas gyvas.
Bet plauti sistemą, pasivažinėjus ant vandens, reikia bet kokiu atveju. Tik jei bus keičiamas termostatas ir pompa, viską reikia atlikti vienu metu, kad neišleidinėti vėl antifrizo.

_________________
XM Break 2.1TD HA1.
Xantia Break 2.0HDI.
Xantia Activa.
ex XM Break
ex AX


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 22 2008, 10:37 
tai aš turiu iš bx antra varikli bet jisai senesnio modelio ir radijetoriu turiu antra o su je seniau mano tetis vazinejo


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Gru 09 2010, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Gru 08 2010, 08:51
Pranešimai: 4
Miestas: Vilnius
Nekuriant naujos temos, gal kas galit nuoroda imest arba kitaip papasakot, kur rasti visu lempuciu skydelyje isaiskinima?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 09 2010, 13:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Capone rašė:
Nekuriant naujos temos, gal kas galit nuoroda imest arba kitaip papasakot, kur rasti visu lempuciu skydelyje isaiskinima?

Rasi cia : http://www.rwbsmith.plus.com/citroen2/ Drivers book-e

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 11 2010, 15:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Gru 08 2010, 08:51
Pranešimai: 4
Miestas: Vilnius
bardakasbx rašė:
Capone rašė:
Nekuriant naujos temos, gal kas galit nuoroda imest arba kitaip papasakot, kur rasti visu lempuciu skydelyje isaiskinima?

Rasi cia : http://www.rwbsmith.plus.com/citroen2/ Drivers book-e

va sito ir ieskojau, aciu!


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 13 2010, 08:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Capone rašė:
bardakasbx rašė:
Capone rašė:
Nekuriant naujos temos, gal kas galit nuoroda imest arba kitaip papasakot, kur rasti visu lempuciu skydelyje isaiskinima?

Rasi cia : http://www.rwbsmith.plus.com/citroen2/ Drivers book-e

va sito ir ieskojau, aciu!
Kad tik macytu :)

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007