WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 18 2024, 17:59

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 17 2018, 00:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
Nori atsikratyt? :D
Dar praeitu tech... klausimas ar reikia..

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 17 2018, 01:04 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Pazaidus ir pakamsius dar tikrai praeitu, bet nezinau, ar benoriu. Didejant gyvenimo tempams, pradeda buti aktualiau tureti masina, kuriai sugedus, dar yra pirkti nauju kokybisku daliu, o naudotu butu pirkti pas daugiau nei viena zmogu Lietuvoje. Ir kur remontas yra kazka pakeisti, o ne kaip nors atgal ideti kazka, kas iskrito :D
Tegul ir brangiau.
Nes siaip tai su BX vazineti beveik nekainuoja. Per pastaruosius du metus dalims turbut isleidau kokius 100eur. Aisku, visa tai atveda i tai, kad dabar privest iki geros bukles jau ir 1000 gali neuztekt :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 17 2018, 10:32 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
tadas1991 rašė:
Pazaidus ir pakamsius dar tikrai praeitu, bet nezinau, ar benoriu. Didejant gyvenimo tempams, pradeda buti aktualiau tureti masina, kuriai sugedus, dar yra pirkti nauju kokybisku daliu, o naudotu butu pirkti pas daugiau nei viena zmogu Lietuvoje. Ir kur remontas yra kazka pakeisti, o ne kaip nors atgal ideti kazka, kas iskrito :D
Tegul ir brangiau.
Nes siaip tai su BX vazineti beveik nekainuoja. Per pastaruosius du metus dalims turbut isleidau kokius 100eur. Aisku, visa tai atveda i tai, kad dabar privest iki geros bukles jau ir 1000 gali neuztekt :)

Gal vėl pas mane nusės :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 04 2018, 04:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Saulynas rašė:
Gal vėl pas mane nusės :)


Turbūt nebe, bent artimiausiu metu. Parduotas šio forumo nariui ir išvažiavo į Suvalkiją. Tiksliau, pristatėm patys, kadangi vakar buvo paskutinė draudimo diena ir dar galima buvo važiuoti sava eiga. Aišku, dar galima apdrausti ir važiuoti, nes dar 5 dienos techninė apžiūra galioja.
Sakė nuspręs, ką čia su juo daryti, ar panaudoti kaip donorą kito BX remontui, ar bandyti prikelti naujam gyvenimui ar bent jau važinėjimui. Kad dalių vistiek reikės, tai faktas, tai ruoškitės sąrašo atsiuntimui :)

Aš tuo tarpu persėdu į 12metų naujesnį P206 SW 1,4 benziną. Aišku, toli gražu ne idealios būklės, jau daug kas aptvarkyta ar sutvarkyta, dar daug kas liko, bet dalių visokių, ir naujų, ir naudotų, jam galima gauti ir labai laisvai, ir pigiai. Naujom dalim remontuoti gaunasi daug lengviau ir greičiau, ir jų ieškoti praktiškai nereikia. Taigi, atsiras papildomo laiko kitam BX :) Arba tingėjimui :D

Jum lavoninį ZXą turbūt atvarysiu. Iš jo ten mažai likę, o parduodamo turbūt išvis tik variklis toj mašinoj yra, bet, kaip ir žadėjau, be pinigų :)
Tik dar reikia koviniam TA prasivaryt. Dabar kaip tik ant keltuvo kovinis. Dedu rankinio trosus ir reguliuoju. Keičiu visą priekinę traversą, aišku ne visi varžtai nori suktis. Turbinu priekinius stabdžius, pasirodo Xsaros 283 diskai į P307 suportus, prisuktus prie ZX stupicų, netinka. Bandysim dėt nuo C5, pirmadienį nauji atvažiuoja. Vairo stiprintuvą jau išėmiau su viskuo. Beliks tada variklį apsiplaut, stiklą pasikeist ir saloną susirinkt (panelė vis dar nuimta) ir į TA :) Aišku, su mano tempais gali ir mėnesį tai trukti... Gal dar ir išardysim patys vietoj. Mat man nuo jo dar reiktų pavarų dėžės. Iš tikro tai net ne pavarų dėžės, o tik sankabnos mynimo svirties paprastai spaudžiamai sankabai. Nes dėžę dėsiu 1,9TD, o pas jį atvirkštinė, o mano sankaba minama. Tai tinka ir bet kokia kita BE3/4 minamos sankabos dėžė su trosiniu mechanizmu, kur paprasta ilga įvorėse besisukinėjanti šakutė su didele svirtim viršuje (t.y. nuo BX 16, 19 ir 19D netinka ir nuo visokių naujesnių, kur svirtelė skardinė variklio prieky maunama ant obuoliuko, irgi netinka), arba tik šakutė. Svirtį rasim.

Praeitą savaitę keičiau sankabą BX TZD Turbo. Buvo smagus darbelis :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 18 2019, 10:16 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 28 2014, 18:01
Pranešimai: 83
Miestas: Vilkaviškis
Pas mane sitas bx, laukia jis vis dar savo eilės dėmesio susilaukti, reiks jo šitą istoriją suskaityt: peršokau pirmas-paskutinis psl :D
Mob forumą bandau, katastrofa su nuolatiniu ekrano stumdymu, reik ieškot kaip atnaujint, bo smertis forumui gresia!

_________________
Mano auto globotiniai :
XM 1993 2,1TD automatas
XM 1992 2,1TD automatas
CX 1979 2l karbiuratorius 5 pavaros


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 19 2019, 13:07 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 16 2013, 15:13
Pranešimai: 70
Miestas: Klaipėda/Vilnius
mechadrake rašė:
Pas mane sitas bx, laukia jis vis dar savo eilės dėmesio susilaukti, reiks jo šitą istoriją suskaityt: peršokau pirmas-paskutinis psl :D
Mob forumą bandau, katastrofa su nuolatiniu ekrano stumdymu, reik ieškot kaip atnaujint, bo smertis forumui gresia!

Lauksim temos atnaujinimo ir foto bx prisikelimo :mrgreen: forumas galetu buti kai peugeot klubo, nes ten mobili versija gera yra :taip:

_________________
2008m. Citroen C4 Grand Picasso "cepelinas"
2006m. Citroen C6 2.7HDi <<
2007m. Citroen C6 2.7HDi \:D/


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 20 2019, 00:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 28 2006, 16:37
Pranešimai: 860
Miestas: Norvegija
mechadrake rašė:
Pas mane sitas bx, laukia jis vis dar savo eilės dėmesio susilaukti, reiks jo šitą istoriją suskaityt: peršokau pirmas-paskutinis psl :D
Mob forumą bandau, katastrofa su nuolatiniu ekrano stumdymu, reik ieškot kaip atnaujint, bo smertis forumui gresia!

Čia ne į BX temą, o į stumdymo temą. Kaip pasiekiat forumą? Per citrina.lt, spaudžiat "diskusijų forumas" ar tiesiai per http://www.citrina.lt/phpBB3/ ? Per citrina.lt tai ten vis dar naudojami freimai, kurie yra visiška atgyvena, todėl ir blogai viskas telefone. Jei einat tiesiai į forumą (galima ir tiesiog telefone forumą atidaryti naujame lange, tab'e ar pan.), tada "mobili" versija visai padori ir prisitaiko prie telefono ekrano matmenų.

_________________
C5 1.6 HDi 2005 m.
BX TZD TURBO 1991 m. Paveikslėlis
EX BX 1.7 TZD TURBO 1992 m.
EX BX 1.9 GTi 4x4 1989 m.
EX XM 2.1 TD 1991 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 20 2019, 12:35 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
assembled rašė:
mechadrake rašė:
Pas mane sitas bx, laukia jis vis dar savo eilės dėmesio susilaukti, reiks jo šitą istoriją suskaityt: peršokau pirmas-paskutinis psl :D
Mob forumą bandau, katastrofa su nuolatiniu ekrano stumdymu, reik ieškot kaip atnaujint, bo smertis forumui gresia!

Čia ne į BX temą, o į stumdymo temą. Kaip pasiekiat forumą? Per citrina.lt, spaudžiat "diskusijų forumas" ar tiesiai per http://www.citrina.lt/phpBB3/ ? Per citrina.lt tai ten vis dar naudojami freimai, kurie yra visiška atgyvena, todėl ir blogai viskas telefone. Jei einat tiesiai į forumą (galima ir tiesiog telefone forumą atidaryti naujame lange, tab'e ar pan.), tada "mobili" versija visai padori ir prisitaiko prie telefono ekrano matmenų.

Aš būtent be freimo prieinu ir tada viskas ok :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 20 2019, 19:44 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
tadas1991 rašė:
assembled rašė:
mechadrake rašė:
Pas mane sitas bx, laukia jis vis dar savo eilės dėmesio susilaukti, reiks jo šitą istoriją suskaityt: peršokau pirmas-paskutinis psl :D
Mob forumą bandau, katastrofa su nuolatiniu ekrano stumdymu, reik ieškot kaip atnaujint, bo smertis forumui gresia!

Čia ne į BX temą, o į stumdymo temą. Kaip pasiekiat forumą? Per citrina.lt, spaudžiat "diskusijų forumas" ar tiesiai per http://www.citrina.lt/phpBB3/ ? Per citrina.lt tai ten vis dar naudojami freimai, kurie yra visiška atgyvena, todėl ir blogai viskas telefone. Jei einat tiesiai į forumą (galima ir tiesiog telefone forumą atidaryti naujame lange, tab'e ar pan.), tada "mobili" versija visai padori ir prisitaiko prie telefono ekrano matmenų.

Aš būtent be freimo prieinu ir tada viskas ok :)

ir aš :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 24 2019, 21:13 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
http://citrina.lt/phpBB3/index.php

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 25 2019, 00:18 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Gerasdviratis rašė:
http://citrina.lt/phpBB3/index.php

www.citrina.lt/phpBB3/index.php

Dauguma atvejų kitaip neveikia

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007