WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 20:46

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 246 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 17 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 03 2005, 14:24 
Nusipirkau turbodyzelini BX'a. Buna ten tzd td ir visokie kitokie. Pas mane jokio uzraso nera. Yra tik citroen ir kairej galo pusej, kiek zemiau uzrasas - tecnic. Jauciu neiseis suzinot koks ten :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 03 2005, 17:53 
Kai kalbejom buvo 91, kai registravom patapo 89 :)

Ir dar prie to paties. Matem biski lhm'o laselius ant sniego, tai reikes ir hidraulika susitvarkyt, jungiant 3 biegi nepasiekus 40km/h greiti negraziai sutraska, prietaisu skydely dega lempute "STOP" ir dar rodo, kad rankinis stabdis uztrauktas. Na r prie viso komplekto dar dega lempute, kad tepalo nera :?

Rekomenduokit meistrus vilniuje


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 03 2005, 20:27 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
del meistru vilniuje galiu rekomendoti citroligonine. kurie dirba gerai ir nelabai brangiai (ten tokie idejiniai citromanjakai susirinke) :D pats ten tvarkausi.
Jei neturi kur deti pinigu ir megsti ant ausu kabancius makaronus gali CP rinktis. Nors gal jie ten irgi nera tokie jau blogi, bet su jais labai atsargiai reikia del kokybes ir kainu tartis is anksto.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Nusipirkau bx'a. Koki?
StandartinėParašytas: Gru 04 2005, 11:10 
grumlinas rašė:
pasistudijuok liankų Cytrynkoje BXo aprašymą - ten labai gerai surašyti skirtumai tarp komplektacijų


Nesuprantu lenkiskai :roll:
Beto mano bx'e toks variklis, kokio bx'uose neturetu buti :roll:
BX '89m 51 KW 1891 cm3 Ir labai jau abejoju, kad ten turbo...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 04 2005, 11:44 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 27 2005, 04:16
Pranešimai: 131
Miestas: Mažeikiai
dumblas rašė:
dvarson rašė:
dumblas rašė:
Ir dar prie to paties. Matem biski lhm'o laselius ant sniego, tai reikes ir hidraulika susitvarkyt, jungiant 3 biegi nepasiekus 40km/h greiti negraziai sutraska, prietaisu skydely dega lempute "STOP" ir dar rodo, kad rankinis stabdis uztrauktas. Na r prie viso komplekto dar dega lempute, kad tepalo nera :?

Tik tiek bėdų?


Tik tiek? Juokauji gal? tepalo lepacka sviecia, kaip ir vaziuot negalima...

Būtent - juokauju, nes pagal tavo parašymą atrodo kad mašiniukas ankstesnio savininko "užmuštas"

_________________
Xsara Break 1999 2.0HDI


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 04 2005, 13:13 
pasirodo ten ne apie rankini stabdi kasdina, issiaiskinau, kad sauktukas reiskia jog truksta lhm'o. O kuriais atvejais uzsidega "STOP" lempute :?:


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Nusipirkau bx'a. Koki?
StandartinėParašytas: Gru 04 2005, 13:35 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
dumblas rašė:
Nesuprantu lenkiskai :roll:

o vertėtų ir reikėtų, nes už tave tavo awto niekas neįvertins ;-)
Cituoti:
Beto mano bx'e toks variklis, kokio bx'uose neturetu buti :roll:
BX '89m 51 KW 1891 cm3 Ir labai jau abejoju, kad ten turbo...
mjooo... mįslė... :roll:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 04 2005, 13:37 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
dumblas rašė:
O kuriais atvejais uzsidega "STOP" lempute :?:

visais, kai netvarkingu awto važiuot nerekomenduojama :wink:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Nusipirkau bx'a. Koki?
StandartinėParašytas: Gru 04 2005, 15:36 
grumlinas rašė:
Cituoti:
Beto mano bx'e toks variklis, kokio bx'uose neturetu buti :roll:
BX '89m 51 KW 1891 cm3 Ir labai jau abejoju, kad ten turbo...
mjooo... mįslė... :roll:


Radau savo bx knygute vokieciu kalba "BX diesel" atvertes 60 psl. radau tech. charakteristikas, suradau, kad pagal mano variklio galia (51 kW) ir bako turi (52 litrai) jis nera turbodyzelis (bo tie turi 66 kW ir ju bako talpa 66 litrai). Taigi maniskis matau gali buti BX 19 RD arba BX 19 TRD, ir ju varikliu kubatura 1905 cm3 arba 1891 cm3.
Prie 1905 vokiskas prierasas - Hubraum effektiv, o prie 1891 - nach deutsher Steuerformel. Ka tei galetu reiksti?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 04 2005, 17:13 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
dumblas rašė:
Tai pas ka pirmiau traukti? Abejoju, kad tie patys meistrai ir hidraulika tvarkys ir prie variklio nagus kis

mumi jumi nesuprato :shock: ką reiškia "prie variklio nagus kis" :?: tepalus, filtrus, dirželius dauguma CitroDaktarų sąraše esančių tikrai sugeba sutvarkyt :?

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Nusipirkau bx'a. Koki?
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 10:06 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Tukas rašė:
Tik nepagalvok jod TRD tai turbo dyzelis. :) RD ar TRD skiriasi tik salono komplektacija, na aišku kad D rodo dyzelį.

yep. tuo metu turbinuotiems << awto (tiek bendzynams, tiek zyzelinams) būdavo prierašas TURBO

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema: Nusipirkau BX...
StandartinėParašytas: Geg 29 2007, 08:30 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
...ir esu dėkingas dumblui,kuris išsamiai papasakojo mašinos istoriją,ir forume sėdintiems,kurie sirgo,kad šis BX 18 TRD Turbo būtų mano.Čia prie Hyper Rimi aikštelėje,kur įvyko derybos.
Paveikslėlis
O čia jau prie garažo.
Paveikslėlis
Visada buvau dyzelių skeptikas,bet va ,kaip atsitinka ir esu labai patenkintas.Čia pirma mano dyzelinė mašina ir esu kol kas patenkintas,nors tik nusipirkęs,įlindau po ja duobėn ir gal 2 savaites tvarkiau tą,kas man atrodė tvarkytina.Pratęsiau duslintuvą.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Pakeičiau supuvusią galinio sparno atramą ir pritvirtinau kablį duslintuvui.
Paveikslėlis
Pakeičiau suplyšusias galinio tilto galines atramas.
Paveikslėlis
Pagaminau galinius posparnius iš rentgeno popieriaus.
Paveikslėlis
Kažkur tekėjo LHM-as,bet pakako tik prisukti galinę sferą.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Nulūžęs galinio plastikinio langelio kraštas.
Paveikslėlis
Sutvarkiau atpjovęs iš turimo blogo ir priklijavau.
Vieną dieną skyriau priekinių statramsčių rūdžių valymui ir nudažymui su visais gruntavimo ir glaistymo ritualais.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Pakeičiau suplyšusią "granatos"apsaugą.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Sutvarkiau pripuvusį variklio aušinimo skysčio ventiliatoriaus varikliuką.
Paveikslėlis
Darbo dar su ja yra,mano požiūriu,bet dabar jau važinėju ir baigiu ją įsimylėti.Kad tik nesupyktų mano GT :roll: .Vakar važiavau į Kėdainius pro Ukmergę ir atgal-apie 300km.Nustebau ir likau maloniai priblokštas-tą kelia suvažinėjau su 13l.dyzelio,t.y. gavosi 4.3l/100km.greitkeliu važiavau 80-90km/val,vienu žodžiu visą kelią ramiai ir taupiu rėžimu.Važiavome dviese.Dyzelio l. kainavo 2.97lt.
Per visą turėjimo laiką supyliau 58l.dyzelio.Birbinimas garaže,važinėjimas(nelabai ilgai)su pristrigusiais stabdžiais,pasibandinėjimai mieste aplink garažą,kelios kelionės sodan,o prieš savaitę dar teko tempti apie 80km.automobilį-greitis visą kelią buvo apie50km/val.Kartu su kelione į Kedainius nuvažiavau 920km.Vidutinės kuro sanaudos per šį laikotarpį gavosi 6.3l/100km.
Man patinka :D .

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Paskutinį kartą redagavo 3 deimantukas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Nusipirkau BX...
StandartinėParašytas: Bir 15 2007, 01:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
deimantukas rašė:
...ir esu dėkingas dumblui,kuris išsamiai papasakojo mašinos istoriją,ir forume sėdintiems,kurie sirgo,kad šis BX 18 TRD Turbo būtų mano.Visada buvau dyzelių skeptikas,bet va ,kaip atsitinka ir esu labai patenkintas.Čia pirma mano dyzelinė mašina ir esu kol kas patenkintas,nors tik nusipirkęs,įlindau po ja duobėn ir gal 2 savaites tvarkiau tą,kas man atrodė tvarkytina.Darbo dar su ja yra,mano požiūriu,bet dabar jau važinėju ir baigiu ją įsimylėti.Kad tik nesupyktų mano GT :roll: .Vakar važiavau į Kėdainius pro Ukmergę ir atgal-apie 300km.Nustebau ir likau maloniai priblokštas-tą kelia suvažinėjau su 13l.dyzelio,t.y. gavosi 4.3l/100km.greitkeliu važiavau 80-90km/val,vienu žodžiu visą kelią ramiai ir taupiu rėžimu.Važiavome dviese.Dyzelio l. kainavo 2.97lt.
Per visą turėjimo laiką supyliau 58l.dyzelio.Birbinimas garaže,važinėjimas(nelabai ilgai)su pristrigusiais stabdžiais,pasibandinėjimai mieste aplink garažą,kelios kelionės sodan,o prieš savaitę dar teko tempti apie 80km.automobilį-greitis visą kelią buvo apie50km/val.Kartu su kelione į Kedainius nuvažiavau 920km.Vidutinės kuro sanaudos per šį laikotarpį gavosi 6.3l/100km.
Man patinka :D .


Bx dyzeliukai tikrai mazai kuro naudoja. Kol buvo dar naujas is vokieciu ir turbina dirbo kaip bite tai 5 litriukus neisiurbdavo vaziuojant ant 120


Į viršų
 Pranešimo tema: Nusipirkau BX...
StandartinėParašytas: Lie 17 2007, 22:05 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Na va-su 30l. dyzelio visiskai mieste nuvaziavau 510km.Gaunas 5.9l/100km.Mazdaug.Labai nespaudziu,galima sakyt vaziuoju taupiai,pavaras jungiu iki 2500aps.Beje pavaru dezes 3-ios ir 4-os pavaru sinchronizatoriumi tenka padirbti paciam-ypac 3-ios.Rudeni laukia didzioji ardymo ir taisymo puota su TRD Turbo.Pavasari tikiuosi isvaziuot labai atsinaujines.Juolab,kad 2008.05 TA.Bus daug nuotrauku su naujuoju fotoaparatu.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 04 2007, 12:09 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Pradėjau savo TRD Turbo visapusišką tvarkymą .Nusiėmiau priekinius sparnus,priekines duris,buferį,žibintus,radiatorių
Paveikslėlis
,kad suvirinti aplink durų vyrius esančius prarūdyjimus,
Paveikslėlis
po sparnais esančias skyles ,
Paveikslėlis
bet čia vėliau.Dabar pradėjau nuo pavarų dėžės.Nuėmiau,išardžiau ,
Paveikslėlis
radau sudrožtą trečios pavaros sinchronizatorių .
Paveikslėlis
Jį nugręžęs,pakeičiau iš kitos dėžės geru.Buvo smarkiai prirūdyjusi sankabos svirtis-sankaba mynėsi labai sunkiai,tuo kenkdama pedalui ir lynui.Viską išvaliau ir sutepiau.Nuploviau dėžę ir palikau kitam kartui,kada jau surinkinėsiu.
Žadu patikrinti alkūninio veleno riebokšlį,sankabą ,
Paveikslėlis
nors atrodo beveik naujai,pakeisti sankabos išmynimo guolį,pakeisti vairo kolonėlės vožtuvo remontinį komplektą,sutvarkyti pavarų jungimo traukes,kad nebūtų laisvumo,išplauti srautų skirstytuvą,slėgio reguliatorių,pakeisti variklio dugninės tarpinę,patikrinti(pakeisti)paskirstymo diržą ir blogas dalis,pašalinti tepalo nutekėjimus iš variklio ,
Paveikslėlis
pakeisti dešinės pusės priekinio rato hidrocilindrą,kaip minėjau-priekio kėbulo darbai,
Paveikslėlis
suvirinti ar pakeisti duslintuvą,pakeisti kai kuriuos hidraulikos vamzdelius,nes atrodo prastai.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Paskutinį kartą redagavo 5 deimantukas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 246 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 17 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007