WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 23 2024, 04:40

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 119 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 07:24 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 10 2006, 19:01
Pranešimai: 260
Miestas: palanga
proffanas rašė:
audrius donela rašė:
Bet yra uzdengtas antrasis radijatorius, o pirmaji turetu atausinti,nebent ten pirmasis kondicionieriaus yra :?

Tau reikia dengti trečiąjį,arčiausiai variklio stovintį variklio aušinimo radiatorių.Pirmieji du-interkulerio ir kondišino radiatoriai-nedengiami.Netgi priešingai-interkuleris turėtų kuo geriau šaldytis. Nebent pas tave sistema be interkulerio :roll:
O 95C XMui 2.1TD-smulkmena;raudona spalva berods tik nuo 110C eina,o ir pirmas ventiliatorius ir įsijungia tik esant 95C (antras-esant 100C) ir nereikia dėl to viso radiatoriaus atidenginėt (pasidaryk uždangalą iš dviejų dalių).O visų geriausia,aišku-tai pasikeisti termostatą :D

Yra pas mane intercoleris ir masinyte 92m galo,o raudona tikrai ant 100C prasideda

_________________
EX:XM 2.1TD12 80kw
Volvo v70 2.5TDI


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 08:12 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 28 2004, 12:54
Pranešimai: 555
Miestas: Kaunas
Nezinau tikslai kaip pas << , bet dar mano tautoveziu laikais esu jiems keites termostatus. Net gi tam paciam golpui yra termostatai kurie atsidaro prie skirtingu temperaturu, jei gerai pamenu +82C ir +86C :roll:

_________________
<< C5 '05 Break, 2.0HDi 135 Tendance


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 08:18 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Vasara kai mano termostatas uzsikirto ir neatsidarinejo, tai perkant nauja parduotuveje paklause, kokio noriu, ar kad prie aukstesnes atsidarytu, ar prie zemesnes temperaturos.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 09:10 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Tomazas rašė:
pas mane vazinejant mieste, ir graziai ir kamstyje, ir paspaudus 70laipsniu, isvaziavus i trasa apie 80, sakyciau galbut jei termostato beda tai neuzkiltu ta temperatura is vis laikytusi 50-60 ir vsio... paaiskinkit man jaunam xm fanui.. :)

Jei tai vyksta esant -15C -dar gali būti termostatas ir tvarkoj;variklio temperatūra per šalčius priklauso ir nuo važiavimo stiliaus (pvz.,"duok anglių" antra pavara kildamas į Milikonių ar Savanorių kalnelį-ir pamatysi :) ).Bet jei ir pliusinėje oro temperatūroje važinėjant mieste ir "paspaudus" nekyla daugiau 70C-keisk termostatą.
audrius donela rašė:
Yra pas mane intercoleris ir masinyte 92m galo,o raudona tikrai ant 100C prasideda
Mano 2.1TD '92.07.,o jo aušinimo skysčio temperatūros skalėje pirmas raudonas brūkšnys yra ties 120C.Tik niekad ligi tiek nė iš tolo nebuvo pakilę :) O jei pas tave ir per šalčius su kiauru termostatu užkyla iki 95C-pasitikrink antifrizo lygį;nesvarbu,kad lemputė nedega-gal ji perdegus;gal daviklis streikuoja :roll: Taip neturėtų būti.
Saulius rašė:
Vasara kai mano termostatas uzsikirto ir neatsidarinejo, tai perkant nauja parduotuveje paklause, kokio noriu, ar kad prie aukstesnes atsidarytu, ar prie zemesnes temperaturos.
Xantijoms berods yra termostatai su trimis skirtingomis temperatūromis ( forume buvo rašyta),bet visų atsidarymo temperatūra yra virš 80C.Jei temperatūra atkakliai laikosi žemiau 80-problema greičiausiai termostate.


Paskutinį kartą redagavo 2 proffanas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 09:32 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 25 2006, 21:37
Pranešimai: 394
Miestas: Utena-europa
na pas nane per milimetra,nuo 80C,zemyn :roll: :roll: :roll: :roll: ,na bet nera ko noreti,lauke -16


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 14:53 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 12 2006, 12:09
Pranešimai: 104
Miestas: Vilnius
Pas mane visai isimtas buvo, nusukau viska, naujam pakeisti :D O pakeitus temperatura saltu oru pakyla iki 86 kazkur ir tada krenta iki 83 ir laikosi, buna, kad ramiai vaziuojant 50 ir peciui visu galingumu puciant nukrenta zemiau 80, bet peciu uzsukus, vel pakyla. Seniau, orams gerai atsalus, nepakildavo daugiau 70. :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 24 2007, 14:09 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 12 2005, 12:11
Pranešimai: 77
Miestas: Vilnius
Saulius rašė:
Vasara kai mano termostatas uzsikirto ir neatsidarinejo, tai perkant nauja parduotuveje paklause, kokio noriu, ar kad prie aukstesnes atsidarytu, ar prie zemesnes temperaturos.

Teisingai, jei neklystu, praeitais metais cia apie tas termostatu temperaturas kalbeta.
Pas mane buvo, atrodo, 85 laipsniu, ir tas neveike, kaip priklauso (variklis nesilo iki darbines temperaturos).
Specialiai ieskojau ir pasikeiciau i 92 laipsniu. Dabar zymiai geriau variklis sila ir sumazejo kuro sanaudos palyginti su praeitos zemos sanaudomis.
Elementari tiesa: iki darbines temperaturos neisiles variklis kuro naudoja zymiai daugiau, negu turetu! Stai jums ir termostatas....

_________________
Citroen Xsara 1.8i 66kw (negrynaveislė žalia varlė) ...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 04 2007, 14:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 25 2006, 21:37
Pranešimai: 394
Miestas: Utena-europa
Tomazas rašė:
nu del to daugiau galiu gincytis mano mieste ima 8 o trasoj telpu i 5(daug kas netikejo kol nepamate) ir cia su temperatura 60-70laipsniuku


stebuklas,o ne xm'as


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 04 2007, 15:45 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Tomazas rašė:
nu del to daugiau galiu gincytis mano mieste ima 8 o trasoj telpu i 5(daug kas netikejo kol nepamate) ir cia su temperatura 60-70laipsniuku
Temperatura matavai termometru ,ar pasikliauji skydelio parodymais?

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 04 2007, 18:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Tomazas rašė:
skydelio parodymais, prastas as mexanikas :D , o del sanaudu tai meginau ta varijanta pili i baka iki virsaus, vaziuoji ir vel pili iki virsaus
Skydelis tau gali rodyt nors ir 50, o realiai bus 80.....Skydelis ne termometras ,nepasikliauk juo, jis tau gali rodyt vokrug do okolo. Pas mane ,pavyzdziui, skydelyje 4 padalos(kas liecia temperatura), 83 laipsniai - tik antros padalos vidurys.....Va teip..

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 04 2007, 19:14 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Tomazas rašė:
o bl nepagalbojau. o kodel tada paciukas prastai syla? skystalo uztenka nuorinau normaliai tai kame kampas?
Cia irgi salyginis dalykas, kai tau salta ,kitam tai- afrika... :wink:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 04 2007, 19:22 
nu ranka pridejus prie groteliu pucia drungna ora temp rodo apie 60-70


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 04 2007, 19:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 10 2006, 19:01
Pranešimai: 260
Miestas: palanga
Pas mane prie 50 jau pucia karsta :shock:

_________________
EX:XM 2.1TD12 80kw
Volvo v70 2.5TDI


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 04 2007, 19:29 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Gal peciukas uzsineses nesvarumais, pralaidumas nebe tas..gal. :?

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 04 2007, 19:36 
kaip jis valomas? cia tas propeleris po bardacioku? jei jis tai valiau ji


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 119 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007