WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 09 2024, 14:56

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bir 07 2015, 17:25 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
Sveiki,
Turiu C5 X7 2009. Jame yra radija su CD, HDD, dideliu ekranu ir navigacija. Na jeigu neklystu vadinasi RT4.
Ir jau kuris laikas, negaliu naudotis GPS, nes neranda nei vieno satelito. Na buvo gal porą kartų per pusę metų kai kelionės metu pradėjo rodyti satelitus ir galėjau naudotis. Bet po sustojimo, po to jau vėl neberodė. Klausiau dėl to ir ofiacialiam Citroen servise Truma. Nieko konkretaus negalėjo pasakyti.
Ir dar pas mane kažkoks įtaisas siurbia energiją iš akumuliatoriaus. Kartais ryte mašinos neužkuriu. Akumuliatorius nors ir nenaujas, Adbaltic gamintojo, bet akumuliatorių servise buvau palikęs, porą dienų pratestavo ir pasakė kad akumas geras, naujo nupirkimas nieko nepakeis.
ACS servise prašiau kad diagnozuotų kas man siurbia tą energiją. Jie turi metodų kaip patestuot. Taigi po testo pasakė kad energiją siurbia tas mano RT4. Ir dėl to GPSų neradimo tas pats RT4 kaltas. Ne kokia anteną reik keist, o patį RT4.
Gal dar kasnors su tuo buvot susidūrę? Gal galit pakomentuot? Ar įmanoma remontuot? Gal galima kokias nors funkcijas atjunkt, PVZ CD? Niekad nenaudoju to CD (na tik Taurius naujus žemėlapius per jį sudėjo), o kas kart įjungus degimą girdisi kad radijojD kažkas zyzia, turbūt tas CD įrenginys disko ieško?
Jeigu keisti į naują, tai ieškoti dėvėto? Ar būtent RT4 ieškoti, ar reikia būtent su HDD versijos? HDD man išvis nereikalingas. Gal jau kokį naujesnį, pvz RT5 galima įsidėt?

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 07 2015, 20:46 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
stiicooper rašė:
Sveiki,
Turiu C5 X7 2009. Jame yra radija su CD, HDD, dideliu ekranu ir navigacija. Na jeigu neklystu vadinasi RT4.
Ir jau kuris laikas, negaliu naudotis GPS, nes neranda nei vieno satelito. Na buvo gal porą kartų per pusę metų kai kelionės metu pradėjo rodyti satelitus ir galėjau naudotis. Bet po sustojimo, po to jau vėl neberodė. Klausiau dėl to ir ofiacialiam Citroen servise Truma. Nieko konkretaus negalėjo pasakyti.
Ir dar pas mane kažkoks įtaisas siurbia energiją iš akumuliatoriaus. Kartais ryte mašinos neužkuriu. Akumuliatorius nors ir nenaujas, Adbaltic gamintojo, bet akumuliatorių servise buvau palikęs, porą dienų pratestavo ir pasakė kad akumas geras, naujo nupirkimas nieko nepakeis.
ACS servise prašiau kad diagnozuotų kas man siurbia tą energiją. Jie turi metodų kaip patestuot. Taigi po testo pasakė kad energiją siurbia tas mano RT4. Ir dėl to GPSų neradimo tas pats RT4 kaltas. Ne kokia anteną reik keist, o patį RT4.
Gal dar kasnors su tuo buvot susidūrę? Gal galit pakomentuot? Ar įmanoma remontuot? Gal galima kokias nors funkcijas atjunkt, PVZ CD? Niekad nenaudoju to CD (na tik Taurius naujus žemėlapius per jį sudėjo), o kas kart įjungus degimą girdisi kad radijojD kažkas zyzia, turbūt tas CD įrenginys disko ieško?
Jeigu keisti į naują, tai ieškoti dėvėto? Ar būtent RT4 ieškoti, ar reikia būtent su HDD versijos? HDD man išvis nereikalingas. Gal jau kokį naujesnį, pvz RT5 galima įsidėt?


Na, kad isitikintum, ar tikrai RT4 "siurbia" srove, paprasciausiai issitrauk ji ir atjunk. Aisku prarasi ne tik gps(kuris neveikia pas jus), radija bet ir parktronikus, nes ekranas ir "magelis" sudaro viena visuma parktroniku garsas eina per audio sistemos garsiakalbius. Siuliciau isbandyti "isemimo" metoda, nes neaisku, kiek kompetetingi buvo meistrai, kurie diagnozavo kad kaltas "magelis"
Taip pat del akumo, reiktu pasiziureti, ar tikrai jam nera "sakes" sitas auto turi daug pribombasu ir jie visi siurbia energija, ko pasekoje, vaziuojant mazais atstumais vis islenda "economy mode active" o jei akumas bedvasis jam jau niekas nebepadeda.
Ijungus degima zyzia HDD, taigi viska reikia uzkrauti is ten, zemelapiai, dainos ir kiti reikalai, kurie kraunasi gana ilgai. Jau atrakinus masina viskas pradeda uzsikraudinet, kad greiciau isijungtu(del sito patikslinkit jei klystu kolegos, bet atrakinus masina is anksciau, jau tik ijungus RT4 buna uzsikrovus ir galima ja naudotis, jei atrakinama priepat ir tik ilipus jungiamas degimas, reikia laukt kol uzsikraus ir prades veikt parktronikai)
Del GPS signalo nebuvimo, kaltinciau antena, laida, jungti pradziai. Reiketu patikrinti kitoje auto, bet itariu, jog norint tai padaryti RT4 reikes priskirt masinos VIN
Taisyti viska galima, tik ne viska verta. Reiketu tiksliai issiakinti priezastis ir ivertinti kainas. Butu visai idomu tuom uzsimti, bet miestas nera tam tinkamas...

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 21 2015, 10:26 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
Labas,
Hellmix, ačiū už nuomonę.
Noriu pasakyti dėl to economy mode active. Jis pas mane dega visada. Va tada paskutinį kartą kai pasikroviau akumuliatorių, tai gal pirmas dvi dienas ir nebuvo to pranešimo. O po to visą laiką jis matosi..

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 21 2015, 21:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
stiicooper rašė:
Labas,
Hellmix, ačiū už nuomonę.
Noriu pasakyti dėl to economy mode active. Jis pas mane dega visada. Va tada paskutinį kartą kai pasikroviau akumuliatorių, tai gal pirmas dvi dienas ir nebuvo to pranešimo. O po to visą laiką jis matosi..

Tai gal vazineji trumpom distancijom? Jei ne tada akumui sakes. Man taip buvo kol pasikeiciau akuma. Seip kai isijungia economy mode, yra atjungiami visi pagalbiniai(magas, apsvietimas, el. langai, el. Sedynes ir t.t.)mazgai siurbiantys energija. Tuo tarpu atjungiamas ir magas, tad jei jis pajungtas kaip gamintojas surede, neturi galimybes iskraut akumui. Ji gali iskraut tik kazkas kitas, arba jei kazkas netvarkoje. Pirmoje vietoje keisciau/pasiskolinciau isbandymui akumuliatoriu

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 22 2015, 08:40 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Ir pasimatuokit krovimus bei iškrovimus, nes kad ACS matavo, tai nereiškia, kad pamatavo :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 22 2015, 22:24 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
o krovimus iskrovimus kas dar be acs gali pamatuot?
akumuliatorius geras. buvau palikes Auvire, testavo su savo aparatais dvi dienas, sake geras, neverta naujo pirkti.

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 22 2015, 22:35 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
stiicooper rašė:
o krovimus iskrovimus kas dar be acs gali pamatuot?
akumuliatorius geras. buvau palikes Auvire, testavo su savo aparatais dvi dienas, sake geras, neverta naujo pirkti.

O kokia akumuliatoriaus talpa? Ir neatsakei i klausima ar vazinejama trumpais atstumais?

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 22 2015, 23:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Pasiskambinkit/parašykit gal kolegai ukw - vyrai tikrai savo darbą moka, paleidžia elektrą tokiems bolidams, kuriems ACSai nepaleidžia :) Savo akim kasdien matau :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 23 2015, 10:39 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Nė negalvokite man skambinti ar rašyti. Su tokia klientūra mes stengiamės reikalų neturėti. Dėkoju už supratimą.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 23 2015, 12:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
A, nu ok, pardon už siūlymą :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 23 2015, 16:39 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Jokių interesantų iš Citroen klubo. Pežistai ir tie labiau mokūs, neieško dvi dienas 15eur vertės detalės už 10 eur.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 23 2015, 17:39 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 28 2013, 08:27
Pranešimai: 261
Miestas: Klaipėda
Pasitaiko ir tokių klientų. Nusiperka automobilį už 6000 Eur, o 15 Eur ant remonto neturi. :appl: :labas:
O kad ir temos autorius, bent mokėtų savo radijos maitinimo fiškę ištraukti... Nereikėtų didžiausią diskusiją užvesti, kur gedimas jau nustatytas. :idea:

_________________
Citroen C5 X7 '08 Exclusive


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 23 2015, 17:41 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
O aš manau kad, pralaikyčiau mašiną tris paras ir konstatuočiau faktą, kad reik pasikeist akumuliatorių. O šiaip tai, turi užtekti ištraukti tam tikrą saugiklį. Bet panašu jog temos autoriui tai visai dzin, svarbu daug skųstis ir varinėti per visus servisus. O servisai nieko netvarko, nes nenori mokėti pinigų. Ir tada varo į kitą servisą. Ir į trečią ir į penktą, tikėdamiesi sužinoti, kad gal niekas nesugedę :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum:

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 23 2015, 18:21 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 28 2013, 08:27
Pranešimai: 261
Miestas: Klaipėda
netrauks jis to saugiklio. :lapux:
jeigu ACS nustate gedima, tai ir salink. nunesk ta savo maga galu gale i radio taisykla ir paprasyk, kad suremontuotu. nesuprantu, kur problema. :?: :?:
economy mode problema ir jos sprendimas yra aprasytas vienoje mano zinuciu. na nenoriu, kartotis.
jei nori pigiau, nepagailek laiko. jei nori greitai, bus brangiau. su citrinom stebuklu nebuna. :D

_________________
Citroen C5 X7 '08 Exclusive


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 11 2015, 22:00 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
Taip, važinėju ir trumpais atstumais, akumuliatoriaus talpa 74ah.
Taip, saugiklio netrauksiu, nes nežinau kur jis yra. Kita vertus ne taip greitai tą energiją išsiurbia kad kažką sužinočiau ištraukęs. Va kiek jau čia laiko nuo temos užvedimo nebuvo išsikrovęs akumas iki nulio.

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007