WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 12:44

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Lie 21 2015, 21:48 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
SEB'as išduoda VISA VIRTUON kortele specialiai internetiniams atsiskaitymams. Persivedi kiek reikia ta saskaita ir atsiskaitai kaip su kreditine. Nera kredito limito, del to ramu net jei kas duomenis pavogs, tik nereik kortelėje laikyt pinigu daug jei pirkt neplanuojama.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 21 2015, 22:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Turiu, bet naudoju retai, nes reikia specialiai persivedinėt. Ebėjaus ir Ali apsaugos sistemos pakankamai neblogos, kad pardavėjai taip paprastai sukčiautų. Ali išvis pardavėjai negauna šaibų tol, kol nepaspaudi, kad gavai prekę ir ji tenkina aprašymą.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2015, 09:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 12 2013, 16:18
Pranešimai: 50
Saulius rašė:
SEB'as išduoda VISA VIRTUON kortele specialiai internetiniams atsiskaitymams. Persivedi kiek reikia ta saskaita ir atsiskaitai kaip su kreditine. Nera kredito limito, del to ramu net jei kas duomenis pavogs, tik nereik kortelėje laikyt pinigu daug jei pirkt neplanuojama.


Dėl to kaip tik norėjau vakar kompui vieną laidą užsisakyti iš AlienExpress (jei teisingai pavadinimą parašiau). Bet tikrai kažkaip baisu duoti tuos visus kodus nuo kortelės, kad per daug nenurašytų. Reikės pasidomėti kortele specialiai internetiniams atsiskaitymams. Nes kai šiaulių banko paklausiau apie dar vieną debetinę kortelę, kad galėčiau atsiskaitinėti tai pradėjo kišti iškarto kreditinę. Maždaug, mes nuspręsime kas jums geriau :D Paaiškinimas, kad ne visos parduotuvės priima debetines, imk kreditinę. O, kad aš kažko klausiau, kažką noriu sužinoti į temą jiems nusispjauti. Na nors nenustebino, visi žiūri kaip jiems geriau.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2015, 09:46 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Tokį vadybininką galima drąsiai priduoti vyresniai grandžiai už atsisakymą atsižvelgti į kliento norus. Aišku, jei įmonės politika tokia, kad tokią paslaugą jie gali suteikti ir teikia, o klientas jos nori.
Nes taip prarandami klientai ir apie tai pokalbio metu vadybininkui galima priminti, jeigu jis, su savo norais kažkur uždirbti blatą, procentą ar dar kur pasikelti, pamiršo tai.
Aš kai banke kokiam sąskaitą atsidarinėju ar kortelę imu, visuomet prižymiu varnelių su visais kitais bankais, kurių paslaugomis naudotis tenka, kokie pinigai švariai suplaukia, tuomet visai kiti žvilgsniai ir žodžiai būna. Auksinė frazė yra "Aš šiaip jūsų banko paslaugomis retai naudojuos, nes bankas XXX turi daug patogesnę elektroninę sistemą ir aptarnavimas padaliniuose greitesnis ir paprastesnis" :D

Kai ėmiau Virtuoną, irgi bandė manrods kažkokią paprastą kreditinę beveik ta pačia kaina įprūdyt, o kai paaiškinimas, kad aš atėjau su tiksliais norais ir jų nekeisiu, suveikė, bandė paaiškint, kad reikia kitą sąskaitą atsidaryt tai kortelei, bet po dar gilesnio paaiškinimo teko vistiek prie naudojamos kaip antra kortelę pririšt...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 22 2015, 10:46 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 12 2013, 16:18
Pranešimai: 50
tadas1991 rašė:
Tokį vadybininką galima drąsiai priduoti vyresniai grandžiai už atsisakymą atsižvelgti į kliento norus. Aišku, jei įmonės politika tokia, kad tokią paslaugą jie gali suteikti ir teikia, o klientas jos nori.
Nes taip prarandami klientai ir apie tai pokalbio metu vadybininkui galima priminti, jeigu jis, su savo norais kažkur uždirbti blatą, procentą ar dar kur pasikelti, pamiršo tai.
Aš kai banke kokiam sąskaitą atsidarinėju ar kortelę imu, visuomet prižymiu varnelių su visais kitais bankais, kurių paslaugomis naudotis tenka, kokie pinigai švariai suplaukia, tuomet visai kiti žvilgsniai ir žodžiai būna. Auksinė frazė yra "Aš šiaip jūsų banko paslaugomis retai naudojuos, nes bankas XXX turi daug patogesnę elektroninę sistemą ir aptarnavimas padaliniuose greitesnis ir paprastesnis" :D

Kai ėmiau Virtuoną, irgi bandė manrods kažkokią paprastą kreditinę beveik ta pačia kaina įprūdyt, o kai paaiškinimas, kad aš atėjau su tiksliais norais ir jų nekeisiu, suveikė, bandė paaiškint, kad reikia kitą sąskaitą atsidaryt tai kortelei, bet po dar gilesnio paaiškinimo teko vistiek prie naudojamos kaip antra kortelę pririšt...


Dėkui už mintis. Vakar buvau parašęs laišką ta tema jiems. Šiandien pabandysiu išsiųsti tam pačiam vadybininkui ir pažiūrėsim ką parašys :)


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 03 2016, 18:57 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 18 2012, 21:55
Pranešimai: 38
Miestas: Šiauliai
Sveiki, gal ne visai į temą aš čia, bet naujos temos kurti nenorėjau kad neprišiukšlinti. Tai va norėjau paklausti išmanančių labiau nei aš, ar vertas šitas produktas pinigėlio? Lexia 3

Prie atsiliepimų yra ir tautiečio komentaras, ir iš kitų parašytų ENG kalboj panašu kad geras. Nelabai žinau ar kainos atžvilgiu geras, lietuvoj kiek mačiau tai smarkiai virš 100 europietiškų prašo. Naudojimui labiau tik dėl savęs, ne dėl biznio, tai ir žiūriu kur pigiau.

Ačiū už protingas mintis.

_________________
Citroen Xantia '95 1.9TD A.T.A.
Citroen Xantia '99 2.0HDi


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 03 2016, 21:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Jei reikalinga tikrai tik pačiam, tai pirk tik su OBD jungtim. Bus tikrai pigiau. Nes dviejų kontaktų plius krokodilai adapterio tau nereikia, jei neturi senų PSA bolidų kažkur iki 95tų metų. Rudoji jungtis reikalinga, jei turit kažką 93-00 metų, kur buvo būtent ji (Xantia I, XM, gal ir porestailiniai ZX (nežinau šito)), o dar ne OBD. Pas Xantia II visas matytas jau buvo OBD.
Taip pat, jei reikalinga tik sau, tai manau visai nebūtina FULL CHIP, nes neblogai veikia ir ne full chip versijos po visokius ten 50-60eur iš tų pačių saitų. Žmonės naudoja ir lyg labai nesiskundžia.
Iš šito, ką matau fotkėj, įtariu, kad rudoji jungtis bus neveikianti. Bent jau man su tuo teko nemažai problemų ir pavyko veikiantį gauti gal tik iš penkto karto.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 04 2016, 08:26 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 18 2012, 21:55
Pranešimai: 38
Miestas: Šiauliai
Tada man iškart stojasi klausimas kuo skiriasi Full Chip ir ne Full Chip? Google neturėjau daug laiko išnaršyt, nespėjau rasti info jei tokia yra.

Ir jei labai didelių skirtumų tarp jų nėra, gal tos veikiančios linką turit kur prie pirkimų istorijos, pagelbėtumėt ir palengvintumėt paieškas.

_________________
Citroen Xantia '95 1.9TD A.T.A.
Citroen Xantia '99 2.0HDi


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 04 2016, 10:12 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 21 2014, 16:21
Pranešimai: 788
Miestas: Lithuania
http://m.skelbiu.lt/index.php?mod=m&act ... d=20592255

_________________
*https://www.drive2.ru/r/citroen/461418027129269935/
*https://www.drive2.ru/r/audi/a2/523423336110227509/


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 05 2016, 22:41 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 18 2012, 21:55
Pranešimai: 38
Miestas: Šiauliai
Tai panašu kad apsimoka siųstis kad ir su visom jungtim, kad ir nebus jos panaudotos. Kaip tadas rašė gali neveikti rudoji fyškė, bet kiek atmintis atgamina, ne rudoji o žalioji jungiasi prie mano xiušos. Fyškė oficialiai šaukiama OBD2 vardu.

_________________
Citroen Xantia '95 1.9TD A.T.A.
Citroen Xantia '99 2.0HDi


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 64 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007