WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 07:43

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: ABS kompo diagnostika
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 10:06 
Prisirinkau infos ir emiausi gaivinti savo 91m 2.0i XM'o ABS. Parsisiunciau posobija is http://citroen.podolsk.ru/xm/docum/test_code.doc . Susiradau diagnostine fiske, pasijungiau laida i salona ir sau trumpinu ir rasau kodus. Prirasiau 22, 24, 42, 43, 44, 45, 51. Kompas BENDIX'as, jam pagal ta papyrusa tokios klaidos 43 isvis neturetu but. Nesvarbu, as istrinu visas klaidas ir ziuriu kas toliau. Toliau lieka 24 klaida, tipo ja reikia salint. Pagal nurodymus bandau ieskot fiskej tu kontaktu, bet kad nesamones visiskos. Nera kai kuriu net tokiu, o jei yra nerodo. Tada is smekalkos su testeriu praejau, radau 4 datcikus kur po 1 kOm su biskiu, paskui pamaciau kad atitinka ABS schema kuri daug kur pdf yra. 18-35, 17-34, 16-33, 15-32. Pas mane lygtai galinis kairys datcikas nepaset pagal koda klaidos. Nu bet varza yra, viskas gerai. Dabar esu pasimetes. Tie kodai tufta ar kaip? Nu bandysiu rades laiko kada vel skambint viska ka rasiu su testeriu, ne tik datcikus, bet kazkaip nezinau, tiem kas naudos tuos kodus, siulau aklai netiket. O siaip gal patarimu kokiu butu apart "varyk i servisa"? Archyva ziurejau, lygtai neradau panasiu atveju jei ka. Negi praziurejau?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 12:30 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 05 2004, 08:30
Pranešimai: 147
Miestas: Vilnius
Tu XM aš Xantia. Senai restauruoju šių auto ABS davikius. Xantia viską žinau XM dar nepasigaminau ustrostvos kad :D diagnozočiau kuris tos sistemos gabalas mires. Pagal tavo žodžius manau , kad kažkuris ABS
daviklis nori mirti.Kompui užtenka gauti trumpą daviklio orgazmo laiką, ir KLAIDA.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 13:47 
Aldividai, man keistoka, kad dar nevaziavus ta klaida meta. Daviklis varza rodo normalia, kazkur apie 1.3 kOm. Tiesa kitu vos vos maziau, 1.14 kazkur.... Bet i tarpa 1-1.4 kOm papuola, turetu lygtai ok but. O jei butu del daviklio signalo, manau tik vaziuojant islystu. Visa esme manau tame kad infos patikimos nera, tas failas kuri minejau kazkaip man nekelia pasitikejimo..... Viska tenka priimt domen, bet nepriimti uz teisybe ir bandyt paciam. O taip norisi patikrinu ziniu ir nurodymu....


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 13:59 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 05 2004, 08:30
Pranešimai: 147
Miestas: Vilnius
Pradžioj. Ar ištrini iš ABS kompo klaidas? Statika stovint, o dinamika važiuojant. Vėl sakau jei daviklių klaidų nerodo tai OK. Nepažistamą kodą gali išsiaiškinti tik paskolinęs trumpam mūsų kurio nors kolegos ABS kompą. Tiesa net nepaminėjai, ar ABS tokiomis sąlygomis pas tave dirba?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 14:19 
Klaidas istrinu, bet 24 klaida atsiranda vel is karto. Galiu po istrynimo vel nuskaitinet iskart ir 24 jau bus. ABS neveikia sitom salygom. 24 turetu but pagal ta popieriu uzpakalinio kairio rato daviklis. Nu bet su testeriu normaliokas. Turedamas omeny kad ten dar daug kitu neatitikimu tam popieriuje, itariu kad mano variante 24 klaida yra kazkas kita negu ten rasoma. Na as galiu vaziuot smagiai ir be ABS, bet negi praleisti proga pasiknist? Ir ta lempecka mane diorgina. Gal issukt ja? :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 14:50 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 05 2004, 08:30
Pranešimai: 147
Miestas: Vilnius
Ištraukt lepėčka daug vargo. Geriau atsikases ištrauk saugiklį. Dabar nepamenu XM kurį?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 14:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
del lampeckos tai prie vairuotojo faros susirask balta fiske ir ja atjung, nebedegs ABS out of use.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 15:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Ar ijjungus degima ABS lempute siek tiek sumirksi ir dega toliau ar nemirksedama iskart dega?

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2006, 15:24 
xamas> uzsidega, uzgesta, tada jau suvisam vel uzsidega
paulius> va cia tai tolkovas pasiulymas. jei man tik nerasys tos pievos tai jau skaitysiu kad pataisyta :) tada beliks tik kazkaip panaikint "defective side lamp". nors jau ko nebandziau. tie gabaritai visi dega, izeminimo fiskes praejau , vistiek raso ta nesamone. matyt kazkur kazkas parudije, tik vat kur... o sito uzraso jau itariu taip lengvai uzlenkt neiseis :(
aldividas> na koks ten vargas, 2 varztus atsukt, nulupt kazyrioka, dar 3 varztus atsukt, atjungt spidometro trosa ir nuemus fiskes gali nestis. bet paulius geriau siulo. nes lempecka net jei nedegs displejus vistiek rodo, labiau nervina.
p.s. istikrinau ka galejau, visur ok, tik va dabar pastebejau kad butent tas datcikas kuri lygtai mirksi, rodo maziausia varza, 1,03 kOm. gal jam kokia varza nuosekliai uzjungt pamegint. bet siaip kol kas atjungiau fiske kaip paulius rase ir vargo nematau :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 27 2006, 13:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Paziurek fiske ant abs reles, ji ant pacio abs bloko priekyje vairuotojo puseje apacioje. Man taip buvo, tai uzteko tik kontaktus pravalyt, na galima kita rele pabandyt pastatyt...

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 53 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007