WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 16:19

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgp 21 2007, 13:26 
Sveiki,

Galvoju gal reikėtų įsigyti AX'ą :) ~1990-1992m.

Norėjau paklausti kaip jo eksplotacija? Įtariu nepigiai kainuoja?
Turėjau prancūzą Renault 19, dabar Renault Laguna, nu tai kainuoja, kainuoja ją išlaikyti :) Turbūt ir AX'ų dalys, bei remontas nemažai kainuoja?
Skaičiau jau apie pusašius po 400lt :D Lagunai beje tiek pat kainuoja :D

Ir dar norėjau paklausti kaip reikalai su naudotom dalim? Ar šrotuose įmanoma rasti ką nors? Ar reik labai ilgai ir nuobodžiai ieškoti?
Nes kažkaip šis citroen modelis nėra labai populiarus, bent jau Lietuvoje. Tai įdomu kaip reikalai su naudotom dalim. Nes Renault Lagunoms tai nėr sunku dalių rasti, Renault 19 sunkiau biški, bet įmanoma irgi. Na aišku priklauso kokios dalies ieškai...

Dėkui.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 21 2007, 13:35 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
Originalios AX detales gerokai pigesnes nei pvz Renault 5, ju ir rasti kur kas lengviau - tiek nauju, tiek naudotu.

Bet R5 interjeras man labiau prie sirdies nei AX, o ir isores dizainas mielesnis.

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 21 2007, 14:21 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Na, bent jau stabdžių kaladėlių kainos tai juokingos. Originalios Valeo priekinės kaladėlės su davikliais - 54 litai (prieš tris metus bent jau tokios buvo). Galinės iš viso, atrodo, tik 40 litų... :)
O ir kad nėra ten kam byrėt tame aikse... paprastas kibiriukas juk... 8)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 21 2007, 14:54 
Nu jau, visos gi byra :)
Nu tarkim eitų rasti kokią pavarų dėžę, variklį, galinį tiltą, tuos pačius pusašius ir pan. dalis? Ar reiktų ilgai ir nuobodžiai ieškoti?

Šiaip kadangi turiu, prancūzą, tai žinau, kad ten norit pakeist kokią dalį reik nuardyt puse mašinos (vaizdžiai šnekant) :D tai vat tas neramina irgi :D

Dar norėjau paklausti. Buvau apžiūrėti vieną AX'ą. Tai pastebėjau, kad durys kai užsidaro lieka gana nemažas tarpas tarp durų iki mašinos rėmo. Ypač viršuje. Ten vos vos susiliečia durų guma ir ta guma kuri yra ant kėbulo. Realiai piršta užkišti laisvai galima į tą tarpą.
Tai čia pas visus AX'us tas pats? Ar tiesiog čia tokia pasitaikė?

Dėkui.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 22 2007, 14:07 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Jep, dėl ko nors remonto, tai ten reikia pusė mašinos nuardinėti. Vieną kartą keičiau trūkusią aušinimo skysčio šlangelę, tai reikėjo pusę variklio nurinkt. :o
Dėl greičių dėžės, tiltų ir pan. - naudotų vargiai surasi. Na, gal ne tai kad nesurasi, bet paieškos bus sudėtingos ir ilgos. 8)
O dėl tarpų tarp durelių, tai jų neturi būti.
Jei domina, tai kažkada rašiau atmintinę perkantiems aiksą. Gali pasiskaitinėt pas profesorių Grumliną:
http://grumlt.citrina.lt/CitroDaktarai/AtmintineAX.doc

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 22 2007, 14:50 
Aha jau skaičiau Atmintinę :wink:

Tai va įdomu būtų kokį kitą ax'ą surasti ir pažiūrėt kaip ten atrodo tas tarpas tarp durų. Nes man reikia, kad būtų kuo sandaresnė. Gal netyčia tu turi savo AX'o fotkių, kad uždarytos durys gerai matytųsi?
Beje tą AX'ą kur žūrėjau tai irgi aušinimo šlangutė trūkus :) Ir dar radiatorius leidžia... Variklis su karbu, tai irgi nelabai tolygiai dirba.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 22 2007, 14:53 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
bumbum rašė:
Tai va įdomu būtų kokį kitą ax'ą surasti ir pažiūrėt kaip ten atrodo tas tarpas tarp durų. Nes man reikia, kad būtų kuo sandaresnė. Gal netyčia tu turi savo AX'o fotkių, kad uždarytos durys gerai matytųsi?

Gal ką išsirinksi:
http://umbraziunas.freeservers.com/Citroen.html

8)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 23 2007, 08:48 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Situacija yra tokia,kad visi AX stumdomi Lietuvoje tinkami tik i siukslyna,o kas turi gera-tikrai neparduos.PVZ as savo vazinesiu tol,kol nebebus imanoma pataisyt normaliai.
Esu ziurejes Italijos skelbimus,yra labai geru versiju-nesupjautu,bet kaip atsivezti neaisku.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 29 2007, 07:35 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Vakar praejau technikine kaip visada kysio nedaviau,niekur nepri***so,senis akis tik varte,kad taip AX atrodo.
Taigi teko pakeisti priekinius suportus pirkti nauji originalus CP Original- kitokiu nera,viena stabilizatoriaus trauke pirkta CP originali.Isluzusi bagazines uzrakta radau skelbimuose-netiko,bet pritaikiau su dilde pjuklu ir kuvalda.Rankinio vienas trosas neoriginalus.Nuimti spoileriai ir pakeistos visos plastmasines laikanciosios CP original .Viskas kainavo apie 1500 lt.Isvis per 400000km rida jau pasikeite galiniai bugnai neoriginalus,priekiniai diskai neoriginalus,visi suportai cilindriukai CP original,antras bosalas puna.Atraminiai guoliai po priekiniais amortizatoriais,tilto guoliai(bet po keitimo pravaziavau apie 130 km,reiks vel keisti.Pakeista viena fara-isdauziau CP original.Spidometro abu trosai CP original neoriginaliu nera.Starteris-nuo senumo isbyrejo saibom,idetas naudotas.Vairo koloneles abi dalys CP original.Abu pusasiai neoriginalus.Langu apiplovimo varikliukai abu nafig.Ruko zibintai-senieji supuvo ir taip du kartus.
Taigi beveik visos detales pirktos naujos servisuose,VEHO ar siustos from France.Svalkese nelabai kas yra,o jei ir yra nelabai kas tinka,bo GTI net bahazniko uzraktelis netoks-buvau apakes.
Kas mane dar stebina,kad po tokio kilometrazo variklis tas pats,radiatorius tas pats ir kas labiausiai stebina -tai kazkokie Monroe amortizatoriai,kurie vis dar tie patys.
Taigi neturek iliuziju,kad uz 1000 lt nusipirksi ir vazinesi.Abejoju ar daug,kas deda naujas dalis i AX,o isimti tokio pat senumo ir vel idet tokio pat senumo-tolko jokio.
Man vistiek is visu turimu AX pats maloniausias.Jei dar rasciau kur nors nepapuvusi-iskart pirkciau,kaina nesvarbu ir nevazineciau ziema.Tam yra grabas ZX.

Nori auto uz 200 imi Golpa,pilni siukslynai ju.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 09 2007, 09:19 
Jei man tiktų golfas, tai aš ir imčiau jį nedvejodamas :) Bet golfas man per didelis. Ieškau mažos mašinytės. AX'as viena iš tų.
Šiaip aš su ta mašina nevažinėčiau labai daug. Nebent čia Lietuvoj. O į užsienį, tai ant priekabos :) O dėl remonto šiaip užklausiau, nes vistiek laiks nuo laiko reiktų paremontuoti.
Mačiau dar pora AX'ų gatvėse, viena iš arčiau apžiūrėjau, tai tas normaliai atrodė, bet jau kaina tokio įtariu būtų gausiai virš 2k lt.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 22 2008, 15:03 
gal patartum kur tuos solexus du dvigubus gauti ir galva 1.3?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 22 2008, 17:18 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Dvigubi solexai buvo autominuteje ivaziuojant i kauna

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 15 2008, 10:24 
pas mane soleksai ir visas motoras sporto 1.3 :P :P :P :P


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007