WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 20:50

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sau 23 2010, 08:59 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Pas mane nuo apvalaus detales,dar kazkas pas tevus metesi nuo kampuoto,bet man rodos daviau komenda viska ismest.Nes dabar nuo BX detales laupiasi,visko neturesi.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 28 2010, 01:29 
Sveiki, na va giriau giriau ir atsirado bedu... neskaitant to kad per salcius nesikuria be prikurkiu ir tampimu, (Gal kas turit akuma parduoti?) baigiant tuo kad ant laisvu dega (zybciuoja) Tepalo lempute... vaziuojant viskas puiku... ka patartumete daryti ir kame gali buti beda, ar verta tiketis kad kazkur laiduose kazkas ne taip ar panasu i tai kad variklis nelaiko spaudimu tepalo be apsuku del to sviecia? laukiu patarimu ir pagalbos...


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 28 2010, 09:29 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Su nenauju akumu pats zinai kaip tokia ziema,o jam akumas koki 130 lt. O lempele zybcioja ne del tepalo,o del to,kad prasitryne kazkur laidai ar siaip kontaktai lieciasi. Atras kur- praktiskai neimanoma.Galima patarti ,kai yra sausa ispurksti su smeru,kuris astumia vandeni. Apie ji esu rases BX ,kur fokusai su elektra. Gal dar daviklis tepalo kvailioja.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 29 2010, 01:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Gerasdviratis rašė:
Su nenauju akumu pats zinai kaip tokia ziema,o jam akumas koki 130 lt. O lempele zybcioja ne del tepalo,o del to,kad prasitryne kazkur laidai ar siaip kontaktai lieciasi. Atras kur- praktiskai neimanoma.Galima patarti ,kai yra sausa ispurksti su smeru,kuris astumia vandeni. Apie ji esu rases BX ,kur fokusai su elektra. Gal dar daviklis tepalo kvailioja.

Ar negali būti, kad ir neužtenka tepalo spaudimo ant laisvų?

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 29 2010, 02:03 
tai vat ir man tokia baime yra, nors del laidu matau kad ne kas, kai jungi plauti langus pradeda neryskiai sviesti akumo lempute... tik labai bijau kad nebutu kad spaudimo nelaiko. butu gaila laidoti tokia puikia masinyte....
Ir dar klausimas ar joje yra katalizatorius? ir ar jis jai reikalingas? suodzius metu uzpjovus gerai stovint... o jo atsikracius iseitu lieti ratukai :)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 29 2010, 18:40 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Palįsk po mašina ir pažiūrėk, ar yra mažas keistos formos bakelis. Jei jis yra, patikrink ar nėra prapjautas ir užvirintas, būna tik vidurius išamputuoja.
O lieti tau neišeis už tiek, dabar krizė, nebereikalingi taurieji metalai pramonei pasauly, nes ji miršta, tai pigiai moka. Sako dabar dar apie 80 gali gaut

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 30 2010, 09:11 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
ant kampuotu katalizatorius neidavo,o ant apvaliu-priklauso nuo metu ir salies.
Jei meta juoda duma,tai gali trukti oro,filtras ,o kitos priezastys sunkiai pataisomos-reik ardyt.
O su laidais,tai nepataisoma,visada kazkas bus. Visos pravodkes gi nekeisi.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 01 2010, 12:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
jei bedos su akumuliatoriumi, rekomenduoju pamatuoti akumuliatoriaus itampa uzvedus automobili. turetu rodyti ~14v. Jei tiek nerodo, arba akumas, arba generatorius arba minusinis laidas (jie juokingai ploni). Pigiausia - laidas. Nuo jo reiketu pradeti. Apziurek ar niekur nera matomu itrukimu, nusilankstymu. Jei viskas ok, tada like du dalykai. As turiu ta pacia problema. Bet itariu kad generatorius jau pasibaiges. Nes akuma ne viena buvau skolinesis, bevaziuojant ~12v rodo visi. Sviesos net prigesta veikiant valytuvams :D

del tepalo - pirmiausia reiketu patikrinti tepalo lygi :) jei seniai keistas, gali ir del seno filtro buti. Teko matyti veikeju, kurie tepalus keisdami, filtro nekeicia..

del lietu disku, tai be 200lt man niekas pigiau nepasiule. visgi nera daznas variantas.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 02 2010, 01:21 
del akumo iki minus 20 jokiu bedu prie minus 30 amen. krauna 14 normaliai, tik buna kad genero dirzas prabuksuoja, duodi gazo ir liux. ratus ratau uz 200lt o katalizatoriu nuo r19 pridavem tai gavosi 200 lt su biski. del tepalo keistas i nauja kai tik nusipirkau, su filtru nesamoniu tokiu nedarau. tik nupirkus pakeiciau filtrus, tepaus net dezeje,zvakes. lygis liuz niekur neleidzia nevalgo o del lemputes isvada laidai. nes prabuvus garaze ir isdziuvus viskas ore nebedega. :) Sekmadieni mano axiukas gavo hyper isbandyma Lietuva- Lenkija- Lietuva. visi kvailino kad nedatrtauksiu ir reikes parvesti, bet visdelto, siltai jaukiai ir be jokiu nesklandumu. :) isvada, kas varo ant citroenu niekada nevaziavo su citroenu :) masina nupirkta uz 550lt kasdiena vazineja vilnius ukmerge, nuo pirkimo pravaziavo apie 6500 km ir vaziuoja smagiai ir maloniai :)
o dabar bandant gilintis i bedas, visdar reikia spyneliu arba kas galetu ideti pygiai signalke? reiktu benzo kaiscio :)ir kolega Saulius uzdave gera misle o nuo zx kartais torcionas netinka maniskiui? nes yra labai neblogas, (vazineta su juo jokiu bedu) tad laukiu patarimu atsiliepimu ir panasiai :) Dekui


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Vas 02 2010, 01:28 
A, dar viena smulkmena, neveikia galinis priesrukinis. saugikliai ir lemupte geri. yra sansu ja kazkaip atkurti?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Vas 02 2010, 08:11 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Del priesrukinio-tai fiske nenukritusi nuo rankeneles ir ar pats mygtukas veikia??
O kamsti as tau siuliau kai tik nupirkai ji ,tik rakta reiks pagal savo pasidaryt. Nuo ZX vaziuokle netinka.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 02 2010, 16:39 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
nuo pezo 106 turetu kazkas nuo galinio tilto tikti. tik ten jau keturi varztai ratu. reiktu su suportais pasizaisti


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 29 2010, 21:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 08 2009, 23:20
Pranešimai: 11
Jeigu bagažinės dangtis vis dar be užrakto, pasidalinsiu savo išradimu, kuris nėra užpatentuotas :)
Reikia išlupti plasmasinę rankenelę (atkabinti traukutę iš vidaus), kad liktų skylutė bagažinės dangtyje. Nusipirk pašto dėžutės spynelę (cilindriukas, kurio gale yra liežuvėlis). Jo gale padarai mažą skylutę, pro ją prakiši kokį ploną metalini troselį, kurį sujungi su užrakto mechanizmu. Tada belieka nustatyti teisingą cilindriuko poziciją bagažinės dangtyje ir viskas. Įdedi raktą, pasuki, prie spynos liežuvėlio pririštas trosiukas timpteli bagžinės užrakto fiksatorių ir bagažinė atsirakina. Juokinga, bet veiksminga.

_________________
Citroen C2 VTS


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 30 2010, 16:14 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
tokiu paciu budu galima ir pasto dezute pasidaryti bagazineje prapjovus isilgai. Juk dangtis tai plastmasinis.

O siaip dekui! ideja tikrai gera :) tik jau ir taip beda, kai tu raktu milijonas nuo kiekvienos spynos. Jauciu nera ax'ininko, kurio duru, uzvedimo spyneles, bako ir bagazines raktai butu vienodi :D bent pas mane visi skirtingi....


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 30 2010, 17:32 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
vtsss rašė:
Jeigu bagažinės dangtis vis dar be užrakto, pasidalinsiu savo išradimu, kuris nėra užpatentuotas :)
Reikia išlupti plasmasinę rankenelę (atkabinti traukutę iš vidaus), kad liktų skylutė bagažinės dangtyje. Nusipirk pašto dėžutės spynelę (cilindriukas, kurio gale yra liežuvėlis). Jo gale padarai mažą skylutę, pro ją prakiši kokį ploną metalini troselį, kurį sujungi su užrakto mechanizmu. Tada belieka nustatyti teisingą cilindriuko poziciją bagažinės dangtyje ir viskas. Įdedi raktą, pasuki, prie spynos liežuvėlio pririštas trosiukas timpteli bagžinės užrakto fiksatorių ir bagažinė atsirakina. Juokinga, bet veiksminga.

Aha, o ta spynelė niekaip netvirtinama, tik užveržiant veržle. Paimi canges ir suimi, ar įkiši šidelę rimtą atsuktuvą ir liežuvėlis sukasi su visa spynele :D Nors AXas, kas jį vogs, nereik tik demonstruotis, ką viduj laikai, jei kažką visgi laikai

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007