WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 10:55

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Perku ZX'a padekit/patarkit
StandartinėParašytas: Bir 03 2007, 16:29 
Tai va mano mama nori pirkti ZX'a,,kadangi vazineju su XM"u, tai apie ZX'a nieko nezinau..norejau paklausti ar apskritai verta pirkti tokia masina,kokios rimtesnes problemos/bedos...Susiradau viena modeli ir paskambinau,tai aisku kaip ir kiekvienas pardavejas savo preke isgyre, kad yra labai geram stovy ir pan... va pziurekit ->cia<- koki nusiziurejau ir patarkit ar ne per daug praso ir apskritai....


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 03 2007, 19:59 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
ZXo įgimtos ligos:
1. galinis tiltas, t.y. galinių svirčių guolių išsidevėjimas, beveik visi ZXai pas msu atvažiuoja su išklišusiais galiniais ratais :);
2. Spynelės/durelių užraktai, su laiku jie pradeda striginėti, ypač žiemą, ligos galimai švengti, jei šiek tiek modernizuoti konstrukciją t.y. išardyti durelies ir spynu užraktu mechanizmus apmauti maišeliais, kad dregmė nepatektų;
3. galinio lango valytuvo mechanizmo susidevėjimas, tiesiog užstringa ir nebeveikia, nešrotinis remontas kainuoja iki 200 Lt;

Varikliai geriausi tai 1.4 monoįpurškimas arba 1,9 D arba 1,9 TD.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 25 2007, 21:59 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Jokio absurdo,nusipirkau dar viena Citroena.Dabar turiu 3,kol AX GTI gydosi ir laukia operacijos,kiti du vazineja.Va naujai isigytas gan idomus.Tai 1997 ZX universalas.Gamyba ZX ejo i pabaiga,tai sis kazkas tarp Xsaros ir ZX.Yra oro pagalves,sildomos sedynes,elektra reguliuojami veidrodeliai.Idetas kondisinas.Gamyklinis imobilaizeris.Idomiausiai,kad kazkas juo nenorejo vazineti.Ant spidometro 40000,pagal bendra stovi panasiai ir nuvaziuota.Padalai nenuspaudyti,niekas nenutrinta,viskas veikia.Ant variklio nei demeles tepalo,visi laidai ,kontaktai kaip vakar pagaminti,visi varzteliai blizga.Vaziuoji-toks ispudis,kad paemiai is salono pabandymui nauja-jokio barkstelejimo.Zodziu -paskutinis tikras.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 25 2007, 22:51 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 18 2006, 19:16
Pranešimai: 28
Miestas: Vilnius
speju cia kur dar autopliuse yra skelbimas, sidabrinis universalas 1,4? :)
o is kokios salies parvarytas jis?, kur cia taip ta citroena issaugojo, net idomu :D

_________________
Citroen ZX, '93


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2007, 22:02 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Jo,butent tas pats,dabar ji pas mane,jau pagaliau,susitarem pirkti,bet galejau atvaziuot tik vakare,po darbo,paskambijo,man sako,kad sedi pirkejas ir jau pirks,dar jo paklause ar tikrai,nes jei ne, tai perka,jo jo-sako.Visu nakti nemiegojau....Paskui po keliu dienu paskambijau,sakau a maz nenupirko,pasirode pirkejas tikras lietuvis-debilas buvo,jam pasirode perpigus,tai isgazavo dauztos pirkti uz 15000 lt.
Siandien nuvaziavau technikine praeiti,pakelem-is apacios nei vienos demeles,visiskai sausas karteris.Visi varzteliai svariai geltoni,diskai padile-vos su nagu pajausi.Viskas veikia idealiai,taigi uzklijavo lipduka iskarto.Pas ji net padangos dar tos Michelin kur komplektuojamos.2005 metais pakeistas tepalas ir lipdukas rodo kilometraza 33000,dabar 40000 beveik,da i tepalo keist nereik skubet.O kas svarbiausiai visos gelezines detales yra originalios-nieks nepakeista.Pakeistas paskirstymo dirzelis,o kondicionieriaus kazkodel ne.
Is Italijos.Itariu diedas kaime gyveno,kaime nebuvo kur vaziuot,gi italai tokie pat debili kaip lietuviai,tai diedas i metus pora kart vaziuodavo giminiu aplankyt,kitokios situacijos neisivaizduoju.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 21:44 
ZX labai geras automobilis, trukumas - prastas dizainas, del to ju ir nevertina, o siaip labai vykes automobilis, ypac del gerai subalansuoto vaziuokles darbo, lengvai prognozuojamo automobilio valdymo (automobilis gerai "jauciamas"), labai patogiai isplanuotas salonas, normali ir patogi bagazine, geros sedynes-neskauda nugaros kaip opelyje, pakankamai patikimas ir patvarus, o tokiu modeliu, ypac su 1.4 motoru galima rasti labai geros bukles ir nedaug nuvaziavusiu, tokiam ir galines vaziuokles dar nereikes perrinkineti dar ilgai, be to, labai ekonomiskas (ko nepasakyciau apie 1.6 ar 1.8 motorus, kurie ne ka ir traukia geriau), neverta dyzeli pirkti, ypac zinant kad pastarojo be 250.000 ridos nerasi, o tai reiks VISKO keitima, nesibaigiancius remontus ir t.t.

zodziu rekomenduoju (pats turejau 2 ZX'us, abu benzai buvo, ir nei vienam galo nereikejo perrinkineti) :!: :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 29 2007, 14:08 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 03 2006, 09:09
Pranešimai: 73
Miestas: Kaunas
Antas, tai papasakok kaip patiko tas ZX'as, ar nupirkai?

_________________
<< C5 Tourer 2011 1.6 THP ***800
Volvo S80 2004 2.5T (2010-2016) ***800
<< Xantia Break 1996 1.8i (2006-2010)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 29 2007, 17:35 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 08 2006, 11:12
Pranešimai: 148
Miestas: Vilnius
taip nieko, nusipirko brangioji, vaziuoja puikiai, nieks neklyba, tik gaila kad abs nera, taip grazi, tik 180000 km pravaziuota, dar nesivazineta labai daug su ja, bet matosi, kad priziureta, nes salonas kaip naujas, nieks neispuve ir t.t.
taip kaip turejes zx, nieko naujo nesuradau. gerai, kad su vairo stiprintuvu. tai va vaziuosim i serviza visko keistis, tada aiskiau bus

ka buvau uzmirses kaip faina vazineti su benzinu, ypac su zx, kai apsukos eina 2500, o arkliuku dar lieka, tai ir norisi pavaikyti, aisku variklis 1.4, bet vienam arba 2 vaziuojant jo pakanka. net kraujas uzvyre nuo mazo zverelio :)

_________________
Xm 96 2,5 TD Oda-Veliuras


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 02 2007, 18:25 
Tik nesusiruošk į karą su tuo savo žvėreliu. 8)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Rgp 04 2008, 18:40 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 28 2006, 16:37
Pranešimai: 860
Miestas: Norvegija
Žodžiu reikia man pigiai važiuojančios (kaip ir tiktų mano 2,1TD XM) ir pigiai eksploatuojamos (o čia pastarasis jau niekaip neįsipaišo) mašinos. Vienas iš variantų ZX 1,4-1,6. Kuri versija vis tik ekonomiškiausia šiai dienai? 1,4, 1,6 benzinas/dujos ar dyzeliukas? Tarkim dyzeliukas kainuoja <3,5lt. Važiuoju itin pensininko režimu idant taupyti kurą, tad galia man nelabai aktuali.
Esminis klausimas - ZX'o patvarumas. Nebus jis pastovis investavimo prašytojas, jei nupirksiu gan tvarkingą? T.y. nėra su juo kaip su XM, kad taisai taisai ir galo nėra? Tai mygtukas, tai pečiukas, tai amortikas per kapotą, tai spidometras nerodo, tai dar kokia rodyklė....

_________________
C5 1.6 HDi 2005 m.
BX TZD TURBO 1991 m. Paveikslėlis
EX BX 1.7 TZD TURBO 1992 m.
EX BX 1.9 GTi 4x4 1989 m.
EX XM 2.1 TD 1991 m.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 04 2008, 19:47 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 08 2006, 11:12
Pranešimai: 148
Miestas: Vilnius
assembled rašė:
Žodžiu reikia man pigiai važiuojančios (kaip ir tiktų mano 2,1TD XM) ir pigiai eksploatuojamos (o čia pastarasis jau niekaip neįsipaišo) mašinos. Vienas iš variantų ZX 1,4-1,6. Kuri versija vis tik ekonomiškiausia šiai dienai? 1,4, 1,6 benzinas/dujos ar dyzeliukas? Tarkim dyzeliukas kainuoja <3,5lt. Važiuoju itin pensininko režimu idant taupyti kurą, tad galia man nelabai aktuali.
Esminis klausimas - ZX'o patvarumas. Nebus jis pastovis investavimo prašytojas, jei nupirksiu gan tvarkingą? T.y. nėra su juo kaip su XM, kad taisai taisai ir galo nėra? Tai mygtukas, tai pečiukas, tai amortikas per kapotą, tai spidometras nerodo, tai dar kokia rodyklė....


kiek praktika rodo kad zx patvarus, jei pirksi be privalumu tai nieks ir neges :) variklis pagal save ir ka veziosi, vienam 2 asmenim uztenka ir 1.4.
ir pilnai uztenka tik stabdymas tada blogesnis, tai yra stabdymo kelias ilgesnis, net jauciasi.

_________________
Xm 96 2,5 TD Oda-Veliuras


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 05 2008, 20:31 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
assembled rašė:
Žodžiu reikia man pigiai važiuojančios (kaip ir tiktų mano 2,1TD XM) ir pigiai eksploatuojamos (o čia pastarasis jau niekaip neįsipaišo) mašinos. Vienas iš variantų ZX 1,4-1,6. Kuri versija vis tik ekonomiškiausia šiai dienai? 1,4, 1,6 benzinas/dujos ar dyzeliukas? Tarkim dyzeliukas kainuoja <3,5lt. Važiuoju itin pensininko režimu idant taupyti kurą, tad galia man nelabai aktuali.
Esminis klausimas - ZX'o patvarumas. Nebus jis pastovis investavimo prašytojas, jei nupirksiu gan tvarkingą? T.y. nėra su juo kaip su XM, kad taisai taisai ir galo nėra? Tai mygtukas, tai pečiukas, tai amortikas per kapotą, tai spidometras nerodo, tai dar kokia rodyklė....


To niekad nebus,jei pirksi neuzmusta,Lietuvoj nevazineta ir pats neprikisi pigiu detaliu.Vot tau auto:
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1874474

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 13 2009, 16:49 
galiu parduoti zx 95m 1.4 jei ka domina,tiuning buferiai ir pan... vaziuokle po remonto,motoras prabeges tik 109000km. daugiau info tel 866204630 geras automobiliuka,arba galimas keitimas i pezuka 306 :)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007