WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 06:54

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 305 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 21 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 02 2011, 23:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Jei kas pamenat, prieš kelis mėnesius už kelis šimtus litų buvo nupirktas tikrai geras automobilis. ZX Furio su 1,8 širdele, pilnu įpurškimu ir dujine įranga. Mano broliui Rokui dar beveik 3 mėnesiai iki teisių, pradedam darbus. Jei nespėsim laiku, bus išvažiuota pavasarį. Per daug nesicackinsim ir, jei man vėl nebus depresijų dėl prarastų mergaičių, bus paleista greitai ir švariai.
Iki šiol buvo tepadaryta keli darbai, neskaitant partempimo riedant penkta pavara:
1. išvalytas, išjudintas ir suteptas kuro siurbliukas bake ir užvestas variklis
2. Pakeista nutrūkus žarnelė tarp komutatoriaus ir kolektoriaus.
3. Dėl kiauros antenos buvo pripuvus salono apšvietimo lemputė, visaip ją valiau, gramžiau, tepiau, kol atsigavo.
Šiandien išardžiau pilnai galinį dangtį: valytuvas normaliai nevalo, prasisuka, stringa. Perrinkinėsiu varikliuką, reikia pakeisti pragręžtą spynelę ir viską ten išvalyti. Nelaiko amortizatoriai, jei pakabini palangę, atkabinus dar šiaip taip laikosi - reikia keisti. Dangtis, kaip ir BX - plastikinis, bet vistiek kažkodėl sunkus. Savo BXui vienas užsikėliau ir pasikeičiau, kai reikėjo.
Išrankiotos nedegančios lemputės ir pavyzdžiai atiduoti Rokui supirkti.
Nuimta sena kiaura antena. Teko pjauti su bulgarke iš viršaus, viskas perpuvę. Bandysiu pritaikyti nuo passat universalo tą trumpą pimpiliuką arba rast originalią sveiką.
Ryt poryt bandysiu nuvežti pradurtą padangą sulopymui.
Ieškomas remonto paskirčiai skirtas akumuliatorius, kurį negaila gadint - iškrovinėt ir kainuoja pigiai. Paskui bus perkamas naujas.
Nuėmiau veidrodėlius, nes nevaikšto aukštyn žemyn, strigę trosai, bandysiu išjudint ir sutept. Vairuotojo šildomas lyg ir, yra kažkoks nukirptas laidas, jei bus noro ir laiko, gal jungsim :)

O taip ši mašina atrodė prieš 9 metus. Dabar tokia pat, tik spalva labai pablukus. Dar žiūrėsim, kaip čia ją reiks atgaivint. O gal nežaidimo sumetimais bus paliekama ir taip. Aš nežaisčiau, bet vairuosiu ne aš :)

Paveikslėlis

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 00:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Neveikia šoniniai posūkiai. Lemputės geros, saugikliai visi irgi geri. Kur ieškot sliekų? Pažiūrėjau, kaip ten atvesta, tai tik matos, kad ne kaip BX, o atskiri laidai, dešinėj pusėj net nuo lango stoikės pusės atrodo. Kas dar tarpe tarp lempučių ir relės yra? FIškės truputį pažaliavę, bet judinant jokio efekto, kas šiaip visada padeda, vadinas ne jos/

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 10:04 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 08 2010, 18:01
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
jau galit ruoštis man bamperį atiduot, nes grynai vulkaniškas jis :mrgreen:

_________________
Safrane phII 2.5

+ keturkojai 1.9 atmosferikas ir 1.7 turbo

Ex: Saab 2,0i 900NG '97 + LPG
Ex: Limonkė ZX Volcane 1.9i + LPG
Ex: Safrane x2


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 11:22 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Reik jį truputį paremontuot ir bus labai gražus buferis. Ir jis gal ir vulkaniškas, bet čia tikrai furio. Kogero toks pats buvo dedamas.
Tiek furio, tiek volcane buvo paprasčiausiai komplektacijos. Tekstas:

At the time of its launch, the ZX range consisted of a collection of four very individual trim levels; the base model was the "Reflex" aimed at young people, next was the "Avantage" aimed at families and then there was the luxury "Aura" series. The final series was the relatively sporting "Volcane" series, with lowered (and very hard) suspension. The "Volcane" TD was one of the first diesel hot-hatches. Over time, further models were introduced including the "Furio", a cheaper sports model, a 16-valve-engined high performance derivative and many special editions.

Kaip dabar su ta dujine įranga? Noriu pabandyti sutvarkyti pats. Dar pusė baliono yra, dujos 5 metų senumo, ar dar važiuos, ar išleist į atmosferą? Kaip galima ardyti dujinius mazgus? Ta prasme, tarkim reduktorių nuimti galima taip paprastai atsukus vamzdelius, ar reikia kažkur užsukti kranelį kažkokį ? Ta prasme ar stovi kokie elektriniai ar paprasti atbuliniai vožtuvai?

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 12:17 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Prie duju baliono turi but kraniukai-ratukai :) ,uzsuk stipriai ir praleides dujas is vamzdeliu gali rukyt ramiai,aisku jeigu jie uzsisuka gerai :?

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 12:32 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
drauga sturi bmw kregzhdute lygiai tokiso spalvos, buvo nublukes kaip aptriesta satrode :)
nusipoliravo,o ash to nezinojau :) tai pamates klausiau kiek uzh dazhyma mokejo :)
poliravimas atsiejo 500 lituku. Bet tikrai netikejau kad galima bluka spalva atpoliruoti.

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 12:56 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
kokonas rašė:
drauga sturi bmw kregzhdute lygiai tokiso spalvos, buvo nublukes kaip aptriesta satrode :)
nusipoliravo,o ash to nezinojau :) tai pamates klausiau kiek uzh dazhyma mokejo :)
poliravimas atsiejo 500 lituku. Bet tikrai netikejau kad galima bluka spalva atpoliruoti.

I po metu viskas tapo kaip ir buvo. Cia suds ne dazas tas raudonas-akrilas. Pas mane AX to pacio dazo, po poliravimo ir vaskavimu gerai atrodo koki menesi, paskui vel reikia vaskuoti.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 15:01 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 08 2010, 18:01
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
tadai, o kas pas jūsų furiją stabdžiai? normaliai stabdo? Nes man nuo pat įsigijimo zx nepatiko stabdžiai, buki kažkokie (lyginu su panašių metų mašinom), lėtai dirb :lol: Buvau pakeitus kaladėlęs, diskus, nuorinus sistemą, bet kaip buvo buki taip ir liko, mažai tepasikeitė :bum: P.S. ABS yra furijoj?

_________________
Safrane phII 2.5

+ keturkojai 1.9 atmosferikas ir 1.7 turbo

Ex: Saab 2,0i 900NG '97 + LPG
Ex: Limonkė ZX Volcane 1.9i + LPG
Ex: Safrane x2


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 17:03 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
Gerasdviratis rašė:
kokonas rašė:
drauga sturi bmw kregzhdute lygiai tokiso spalvos, buvo nublukes kaip aptriesta satrode :)
nusipoliravo,o ash to nezinojau :) tai pamates klausiau kiek uzh dazhyma mokejo :)
poliravimas atsiejo 500 lituku. Bet tikrai netikejau kad galima bluka spalva atpoliruoti.

I po metu viskas tapo kaip ir buvo. Cia suds ne dazas tas raudonas-akrilas. Pas mane AX to pacio dazo, po poliravimo ir vaskavimu gerai atrodo koki menesi, paskui vel reikia vaskuoti.

nu jau geri du metai vazhineja tai po truputi balsta :) bet efektas vis sar geras likes :)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 03 2011, 21:58 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Safriuke rašė:
tadai, o kas pas jūsų furiją stabdžiai? normaliai stabdo? Nes man nuo pat įsigijimo zx nepatiko stabdžiai, buki kažkokie (lyginu su panašių metų mašinom), lėtai dirb :lol: Buvau pakeitus kaladėlęs, diskus, nuorinus sistemą, bet kaip buvo buki taip ir liko, mažai tepasikeitė :bum: P.S. ABS yra furijoj?

Dėl stabdžių - dar pažiūrėsim. Nuvažiavau aš su juo gal 2-3km ant buksyro, tai tais stabdžiais ne ką ir teko pasinaudot. Stabdė prastokai, bet gan smarkiai aprudiję diskai per tuos 5 metus ir net nespėjo normaliai prasivalyt. Kai bus sutvarkyti ir sužiūrėtos kaladėlės, pravažiuota bent 100-120kmh greičiu, galėsiu kažką tiksliau pasakyti.

Dėl stabdžių, tai neseniai GerasDviratis kitoje temoje kaip tik parašė, kad stabdžiai pas ZX nekokie. Gal tai tiesa? Manau susipažinus galėtum ir išbandyti kelis vienetus kitų ZX :)

Taip, ABS yra, bent jau blokelis po kapotu. Ir deganti lemputė panelėje. Tiesa, apžiūrinėdamas galinę pakabą niekaip nepamačiau daviklių, bet tikiuosi jie ten tik pasislėpę. Lemputė dega, tai jei būtų išdrąskytas ABSas - manau būtų ir užgesinta ji, kad netrukdytų vairuot. Jei nebus išdraskytas - bandysim remontuot ir ABSą, bet jei ten daviklių ir laidyno trūks - įtariu, kad bus gesinama lemputė ir tiek.

Dėl dažų, tai dėkui geramdviračiui už informaciją. Vadinasi, mašina bus nuplauta padedant iš mano pusės. Jei žmogus norės - poliruosis pats ir žiūrės, kaip ten laikysis. Tiem dažam vistiek 17metų, jei akrilas - stebuklo nebus. Bet gal bent dings paviršiaus matiškumas, vienas kampas prieky kažkada poliruotas ir skiriasi ryškiai nuo kitų vietų. Esmė ne išgauti blizgesį, o bent kažkiek atgauti raudonumą. Nes pvz dabar stogas - beveik rūžavas :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 04 2011, 16:56 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 08 2010, 18:01
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
tadas1991 rašė:
Taip, ABS yra, bent jau blokelis po kapotu. Ir deganti lemputė panelėje. Tiesa, apžiūrinėdamas galinę pakabą niekaip nepamačiau daviklių, bet tikiuosi jie ten tik pasislėpę. Lemputė dega, tai jei būtų išdrąskytas ABSas - manau būtų ir užgesinta ji, kad netrukdytų vairuot. Jei nebus išdraskytas - bandysim remontuot ir ABSą, bet jei ten daviklių ir laidyno trūks - įtariu, kad bus gesinama lemputė ir tiek.

Va, va, pas mane tas pats.. arba nemačiau gale jokių daviklių arba jų nėra :( o lemputė dega ir žiema artėja.. noris kad bent su tais "prastais" zx'iniais stabdžiais veiktų abs (diagnostika parodė jog nusprogęs vienas galinio rato daviklis, bet kad ten net laidų nemačiau ateinančių) :roll:

P.S. duok savo zx pastabdyt :D nes nu rimtai neramina mane tie stabdžiai.. Vasarą dar nieko, kažkaip ir su tokiais susigyvenau (pradedu per kelis kilus stabdyt :mrgreen: ), o va žiema gali būt booom :?

_________________
Safrane phII 2.5

+ keturkojai 1.9 atmosferikas ir 1.7 turbo

Ex: Saab 2,0i 900NG '97 + LPG
Ex: Limonkė ZX Volcane 1.9i + LPG
Ex: Safrane x2


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2011, 03:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Žiemą rimtai, stabdžių pedalą truputį prilaikant sumėtai bėgius ir normaliai spusteli tik jau iš greičio likus max 20kmh. Esu dvi dienas ir gana daug kilometražo mieste pravažiavęs su passatu su visiškai užsiorinusiais stabdžiais, kai tik šiek tiek stabdo išmynus pedalą iki pat dugno, rankinis irgi nelaikantis. Atsargiai važiuojant nieno nenutiko. O šiaip, geri stabdžiai labai reikalinga ir svarbu. Tai pasijaučia tik persėdus į mašiną, kurioj su jais kažkas negerai, iškart nesaugumo jausmas. Jei yra noras pralėkt su šiuoju ZX, kai surinksiu lempas ir veidrodėlius atgal, tai galima ir sugalvot apsukt ratuką ar porą kartų apie kvartalą. Dieną, piko metu, kai nestabdo arba net nėra mentų. Bet už vairo tada ne aš ir baudas nemoku taip pat :) Mašina be TA, draudimo ir dar negana to status - išregistruota. Esu taip važiavęs, bet kai jau reikėjo.
Jei rimtai, tai Safrane jau senokai pradėjo irgi vangokai stabdyt. Nesijaučia normalaus stiprintuvo darbo, reikia labai stipriai spaust, matyt su juo kokios problemos. O paskui jau netoli ir iki blokavimo (ABS nėra). Mama važinėja, bet truputį nerimauja. Aš nesinervinau, nes buvau įpratęs. Bet dabar po BX vožtuvinių stabdžių - pradžioj atrodė, kad bus mišios :D Vis neprieinu pakrapštyt. Pakeitus vieną galinį cilindriuką ir nuorinus visus ratus pagerėjo, bet vistiek nestabdo.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2011, 07:07 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Safriuke rašė:
Gerasdviratis rašė:
Ziema stabdziu nereikia.

aha, stabdžiai tik bailiams.. o jei rimtai, be išsidirbinėjimų, tai kaip pas tave su zx stabdžiais? vangiai stabdo?

Tas kur senos kartos-tai galima sakyt isvis nestabdo. tas kur naujos kartos,tai su brangiom kaladelem normaliai stabdo, aisku lyginan su BX ar AX tai vistiek blogai stabdo. Nelyginu su Xsara.
bet visi seni ZX nestabdo
Ziema tai stabdziu geru tikrai nereikia, nes jei su ABS, tai su Xsara vos avarijos nepadariau,kas is to ,kad stabdo mirtinai, jei ABS veikia-isvis nestabdo ir nezinai ku daryt.Svarbu,kad visi ratai tolygiai stabdytu,o stiprumo tikrai nereikia.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2011, 14:40 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Safriuke rašė:
o tai ką, įpedinė xsara ir blogai stabdo? kažkaip pagal metus turėtų geriau :) Na viskas aišku su tais stabdžiais, maniau tik pas mane tokia problema... Žiemą nevažinėsiu :mrgreen:

Su ABS per leda nei viena masina normaliai nestabdo, nebent isjungti ABS,,kas yra sudetinga, cia ne BX ,kur atskiras ABS kompas.O senas ZX nuo gimimo blogai stabdo.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2011, 16:47 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 08 2010, 18:01
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
Gerasdviratis rašė:
Safriuke rašė:
o tai ką, įpedinė xsara ir blogai stabdo? kažkaip pagal metus turėtų geriau :) Na viskas aišku su tais stabdžiais, maniau tik pas mane tokia problema... Žiemą nevažinėsiu :mrgreen:

Su ABS per leda nei viena masina normaliai nestabdo, nebent isjungti ABS,,kas yra sudetinga, cia ne BX ,kur atskiras ABS kompas.O senas ZX nuo gimimo blogai stabdo.

reikia tik mokėt važiuot su ABS ir tiek, jei jis būtų toks blogis, jo į šiuolaikines mašinas nefarširuotų :) bet be ABS žmonės anksčiau kažkaip gyveno (aišku ir kultūra kitokia buvo, neužkišinėjo taip naglai), blogiau yra tai kad nuo gimimo pas zx'us stabdžiai nekokie.. Geriau geri stabdžiai be ABS negu silpni su..

_________________
Safrane phII 2.5

+ keturkojai 1.9 atmosferikas ir 1.7 turbo

Ex: Saab 2,0i 900NG '97 + LPG
Ex: Limonkė ZX Volcane 1.9i + LPG
Ex: Safrane x2


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 305 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 21 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007