WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 16 2024, 10:44

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Įvairios ligos
StandartinėParašytas: Kov 23 2005, 15:33 
Gal kas gali aprasyti zinomas ZX ligas ir kaip jas pagydyti, kisant kuo maziau slamanciu.

Aprasymas:
nepriklausomai nuo metu laiko, kai bakas tampa apytustis, bet lempute dar nedega, vaziuojant uzmiestyje (apie 80-90kmh) uzgesta variklis, ir masina sustoja.
Pastovi kelias minutes, pavynioji biski, uzsivedi ir varai toliau iki kito uzgesimo.
Mieste tokiu problemu nera net vaziuojant su degancia lempute.

Ar kas nors turit panasia liga?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 01 2005, 07:51 
Kaip tik vakar nupirkom 2001 Xsara 2,0 HDI. Ta pati beda. Is pardavejo suzinojau, kad remontas 700 Lt ( ty reikia keisti siurbli). Kaip minejo VEHO dazniau tai yra Xsaru liga, bet simptomai panasus. Visa laime , kad pirkom is servizo ir pardavejas visus minusus susake.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 01 2005, 07:53 
Tiesa uzmirsau pamineti, kad variklis jai uzgesinejo darant posuki ( dazniausiai vaziujant viaduku) ir kai kuro yr maziau puses bako.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 01 2005, 13:13 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2004, 20:59
Pranešimai: 250
Miestas: Londonas
ramigis rašė:
Aprasymas:
nepriklausomai nuo metu laiko, kai bakas tampa apytustis, bet lempute dar nedega, vaziuojant uzmiestyje (apie 80-90kmh) uzgesta variklis, ir masina sustoja.
Pastovi kelias minutes, pavynioji biski, uzsivedi ir varai toliau iki kito uzgesimo.
Mieste tokiu problemu nera net vaziuojant su degancia lempute.

Ar kas nors turit panasia liga?

Gali siurblys ora patraukt :!: O kelintu metu AUTO :?:

_________________
C4 coupe


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 02 2005, 10:21 
naujos temos nedarau, bo ir taip daug ;)

klausimas:

ZX suportai?

kaip mane informavo CL, suportai pas ZX, priklausomai nuo metu, buvo skirtingu tipu (gal gamintoju), pvz man mane kazkokie "grinling" ar kazkas tokio, ir dar vienas uzrashas ant ju yra "lucas".

tai dabar jei ash paimu kitokius ZX suportus abieju pusiu, ar jie man prilips prie mano ZX? tvirtinimai ir kiti dalykai? kas nors susidures gal buvo?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2005, 10:29 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2004, 20:59
Pranešimai: 250
Miestas: Londonas
JaZzy rašė:
naujos temos nedarau, bo ir taip daug ;)

klausimas:

ZX suportai?

kaip mane informavo CL, suportai pas ZX, priklausomai nuo metu,

Na skirtumas pasidare nuo 1994 m.Ir po 94 ZX du trecdaliai detaliu tinka nuo 306 PEZO ta tai tikrai zinau

_________________
C4 coupe


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2005, 19:02 
nu nzn kaip ten su pezo dalimis.
ale del suportu galiu pasakyt taip:
mano suportai "grinling lucas", maciau dar kitoki, nusipikau dar kitokius (pavadinima patikslinsiu).

vnzo man lyg ir minejo jog suportai yra triju rushiu, tai tubut visas tris ir esu mates dabar.

siaip vizualiai visu triju tvirtinimas lyg ir tinka.
tai va nusipirkau suportus (velnias skubejau ir neuzsirashiau pavadinimo) ir mano akis sako, kad ju technine konstrukcija is visu triju matytu yra geriausia, tiesa nzn kaip tarnaus, bent palyginus su mano senaisiais suvarytais "grinling lucas" suportais tai tikrai protingiau sukonstruoti.

pavadinima naujai igytu suportu patikslinsiu veliau, nes vistiek dar lysiu paziureti po sparnais kaip ten man laikosi viskas.

dekoju ZX'u naikintojui is Grigishkiu uz kantrybe laukiant kol nusilupsiu viska, ash dar pas tave sugryzhiu ;).


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 04 2005, 08:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Gal "Girling Lucas" ? O seip tai buva Bendix ir Lucas,astarojo buvo keli variantai nes diskai buva ausinami ir paprasti. 1.1, 1.1i, 1.4, 1.4D, 1.5D buva tik Bendix, 1.6i, 1.8i, 2.0i, 1.9TD Lucas ( ausinami diskai) 1.9D Lucas (neausinami diskai). NU ir dar variacija su 2.0 16v cia dar buvo du variantai..

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 04 2005, 22:51 
[quote="Galvydas
Gali siurblys ora patraukt :!: O kelintu metu AUTO :?:[/quote]

O is kur jis ta ora siurbia?
sistema kaip ir sandari, nei lasa nei ka.

maniske 92m,
bet ji man itarima kelia.
Turejom kokias 95 metais opeliuka 82 metu. Tas tai garantuotai buvo is Vokieciu kapinyno prikeltas: ipurskimo varikliukas ant dratu, kaporo spalva skiresi ir t.t. Siaip tai labai geros detales kapinyne buvo sudetos, ypac variklis, bet as jau nukrypau nuo minties: taigi speju kad ir turimas ZX galejo buti kapinyne pabuvojes, labai jau ilgai detaliu pardavejai pagal katalogus detaliu iesko, skirtingu (bent jau man taip atrodo)gerai kad dazniausiai atsinesu sugedusius originalus, tai greiciau buna.

kaip patikrinti autentiskuma? Gal yra kokie skaiciai ant kebulo ir dar kur vienas kita papildantys?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 04 2005, 22:56 
[quote="ara

Esi visad laukiamas :)

Ei kam reikia daliu kreipkites :!:[/quote]

Ale kaip megstu detales....... O dar grigiskese.....

Labai megstu detales pats issimti,su visais varzteliais ir fiksatoriais. Negaliu pakesti kai srotuose viska lupa ir pleso bei pjausto. Noreciau pigiai nuspirkti tai ka jie visai sugadina. kazkaip negerbia jie savo darbo... biesas ima. :evil:

Reiks uzsukti i grigiskes.
Gal turi pulteli centrinio su IR priemimo bloku?
o kiek citrinu turi? tik citrinas? ar ir pezus?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 05 2005, 09:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2004, 20:59
Pranešimai: 250
Miestas: Londonas
ramigis rašė:

O is kur jis ta ora siurbia?

Pirmu metu ZX-liai turejo kvaila pertvara kuro bake (paskui neliko) :!: Kada kuro visai nedaug, kalnas, pakalne, posukis...........Vienas is variantu....

_________________
C4 coupe


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 06 2005, 18:21 
pew pew

gale deshinej, amortiko apatinis tvirtinimas. aname yra tokia guma, tame amortiko tvirtinime, tipo amortiko tvirtinimo kilpoje imauta.
ta guma biski apsividuriavus ir man del to dunda arkliu banda tyliais vakarais.
noretau pasiklausti, a tos gumeles, jos ajna tik kartu su amortikais? ar gal siaip pas ka yra? nuo kokiu kreivu amortiku, bikia guma sveika butu, ba drum bum bam bum uzkniso.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 07 2005, 01:45 
JaZzy rašė:
pew pew

gale deshinej, amortiko apatinis tvirtinimas. aname yra tokia guma, tame amortiko tvirtinime, tipo amortiko tvirtinimo kilpoje imauta.
ta guma biski apsividuriavus ir man del to dunda arkliu banda tyliais vakarais.
noretau pasiklausti, a tos gumeles, jos ajna tik kartu su amortikais? ar gal siaip pas ka yra? nuo kokiu kreivu amortiku, bikia guma sveika butu, ba drum bum bam bum uzkniso.


Na tiksliai nepamenu kaip ten citrinoj, taciau kiek pamenu tai mortikai su kilpomis taisosi visi.
Reikes tik pasiieskoti ziguliniu detaliu parduotuvej dvieju kuginiu gumu, ir reikiamo diametro ivores (gal net storasienio vamzdelio gabaliukas padetu). manau kad tokio gerio parduotuvese tikrai turet but.
Suvershi su varztu ir gatava. Gal neoriginalu, taciau pigu ir veiksminga.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007