WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 28 2024, 23:37

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 17 2005, 15:04 
Ka reiketu pakeisti, kad vel pustu ora i salona, nes ziauru rudeni aprasojusiais langais vazineti :) Pries tai kazka jau ten kazkur litavo, bet sake, kad ilgai nelaikys. Nelaike :) Dabar vel jokios reakcijos i stiprumo rankeneles sukinejima.
Ir kaip ta kazka, kuri reiketu keisti, galima isimti? :)
Beje, kaip supratau, Kaune Zx'a galima remontuoti tik Meharyje ir ACS'uose. Ar as klystu? :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 17 2005, 18:01 
o ash irgi panashia beda turiu. tik tiek kad pas mane viskas pucia ir viskas veikia. tik kazko vangiai puchia.
gal sakau filtras salono uzsikimshes. kas galetu pakomentuoti? ar sunku ji pasikesti ir kurioj anas ten vietoje?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 17 2005, 23:14 
Gerasdviratis rašė:
Reik varikliuku pakeisti.

ir man irgi?
siaip kai pucia konkretus dulkiu kvaps eina, kaip ish ilgai nevalyto dulkiu siurblio "Audra"


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 18 2005, 09:49 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
JaZzy rašė:
o ash irgi panashia beda turiu. tik tiek kad pas mane viskas pucia ir viskas veikia. tik kazko vangiai puchia.
gal sakau filtras salono uzsikimshes. kas galetu pakomentuoti? ar sunku ji pasikesti ir kurioj anas ten vietoje?

ZX neturi salono filtro, nebent kas nors patiuningavo ir pedkelne ant oro paemimo uzmove :)

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 18 2005, 22:04 
nu gerai. aisq. cia kam nepucia ishvis reik keist varikliuka.
man tai puchia uzhia ir t.t.
tik tiek kad negaliu palyginti kaip kituose ZX puchia.
va pvz forde kaip pusadavo tai salone tornado galedavo susidaryt, zhopelyje irgi pusdavo ojojoj, toyotoj irgi pute nesilpnai, o va ZX dabar puchia taip... nu puchia lyg ir normaliai, bet kiek kitose auto teko susidurt tai pusdavo tikrai stipriau.

tai man klausimas va ir pasistojes buvo, ar chia koks salono filtras... pasirodo jo nera. ok.
tai gal tada taip ir turi pusti ZX'e?

kaip pas kitus puchia?

(blogai tas kad sunku aisq isivaizduoti, kas kam yra normaliai puchia ir kas yra silpnai puchia... :? o zhiema tai arteja... )


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 19 2005, 09:58 
pas mane irgi taip prastai pucia, kad palyginus po golpo visai nepucia, o sildymas tik isilus masinoj pradeda jaustis. labiausiai tai nervina kad rasoja baisiausiai. ar cia gal zx'uose tikrai deja taip jau padaryta, kad toks smarkumas, ar sutrikimas cia ?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 19 2005, 10:47 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 18:27
Pranešimai: 26
Miestas: Kaunas
nu pas mane zxiuke tai pučia normaliai palyginus su silke, tikrai ventiliacija geresnė

_________________
zx 1.4 LPG


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 19 2005, 12:22 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 25 2004, 14:20
Pranešimai: 175
Miestas: Vilnius
zmagas rašė:
pas mane irgi taip prastai pucia, kad palyginus po golpo visai nepucia, o sildymas tik isilus masinoj pradeda jaustis. labiausiai tai nervina kad rasoja baisiausiai. ar cia gal zx'uose tikrai deja taip jau padaryta, kad toks smarkumas, ar sutrikimas cia ?

Dėl šildymo, tai reikia termostatą tikrinti.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 19 2005, 17:02 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
zmagas rašė:
pas mane irgi taip prastai pucia, kad palyginus po golpo visai nepucia, o sildymas tik isilus masinoj pradeda jaustis. labiausiai tai nervina kad rasoja baisiausiai. ar cia gal zx'uose tikrai deja taip jau padaryta, kad toks smarkumas, ar sutrikimas cia ?

"pavargau koliotis":
Jei nepucia reik varikliuku keisti,vietiniai remontai ilgai netraukia.Jei nesyla,reik termostata keisti,a jei meta ruka ant langu,tai peciukas slapiuoja,kondensata duoda,reik ji keisti. :rimtas:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 23 2005, 09:57 
JaZzy rašė:
<...>
tik tiek kad negaliu palyginti kaip kituose ZX puchia.
va pvz forde kaip pusadavo tai salone tornado galedavo susidaryt, zhopelyje irgi pusdavo ojojoj, toyotoj irgi pute nesilpnai, o va ZX dabar puchia taip... nu puchia lyg ir normaliai, bet kiek kitose auto teko susidurt tai pusdavo tikrai stipriau.

kaip pas kitus puchia?

(blogai tas kad sunku aisq isivaizduoti, kas kam yra normaliai puchia ir kas yra silpnai puchia... :? o zhiema tai arteja... )


Pas mane pučia kaip ir gerai, jokių silpnumų nepastebėjau. Jei kaip, galim kada susimatyt Vilniuj ir pažiūrėsim, palyginsim. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 23 2005, 12:54 
JaZzy rašė:
Socrat rašė:
Pas mane pučia kaip ir gerai, jokių silpnumų nepastebėjau. Jei kaip, galim kada susimatyt Vilniuj ir pažiūrėsim, palyginsim. :wink:

mintis! kur ir kada mazdaug tau patogu buna. privaziuociau ash.


Šiuo metu aš apsistojęs naujamiestyje. Darbo dienom galima būtų po pietų susimatyt. Pasuk kada: 860218274.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 25 2005, 08:40 
supratau ponai, GerasDviratis ir Tukas.

tik man kaip lietuviui, o dar ir neitin pasiturinciam idomu kokios kainos tu dalyku?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 29 2005, 09:57 
Kad nepučia oro - nebūtinai varikliukas nusprogęs. Jei pūtė ir staiga nustojo - greičiausiai perdegė diodas, kuris prijungtas tokiam plastmasės gabale su varžom, reguliuojančiom variklio greitį. Visa šita fignia yra variklio platmasiniam korpuse už bardačioko (į ją ir ateina laidai iš greičioreuliatoriaus). Pats diodas centus kainuoja - galima pačiam pasikeist.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 07 2007, 16:26 
galit kas parasyt kaip iki to ventiliatoriaus step by step prisikasti?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 09 2007, 17:26 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 18:27
Pranešimai: 26
Miestas: Kaunas
tu neskubek iskoti ventiletoriaus, o pradzioje paziurek ar or pasildymo kondikas nebus perdeges. Bo man taip buvo visa panele isiardziau o ventiletorius veikia kaip niekur nieko. Prasisiunciau manuala pasirodo oro latake yra pasildytuvas kurio kondikas buvo perdeges. Remontas kainavo 3 litukus . Priejimas yra po kapotu prie stiklo nuemus plastmase

_________________
zx 1.4 LPG


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007