WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 19:00

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: ZX Volcane
StandartinėParašytas: Lap 24 2005, 21:54 
Sveiki gyvi,

Važinėju su 1991 m. << ZX 1.9i Vulcane, būtų malonu sužinoti:
1. kas turi toki automobili :ride:
2. kas šiuo metu toki automobilį parduoda dalimis :drv:
3. ieškau stabilizatoriaus ,,Spoilerio“ ant bagažinės :asthanos:
Dėkui :) Sekmės :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 29 2006, 12:16 
as turiu toki pat. ir metai tie patys. juodas :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 30 2006, 19:45 
Sveikas Remigijau,
Na kaip tavo Vulcanas rieda ar problemų turėjai, kiek laiko važinėji?

Aš pirkau prieš du metus, Zx Vulcanas 1991-10-31m., raudonas, didelių problemų neturėjai galima teigti einamieji darbai.
Keičiau:
Sankabos peredo (kai kas sako, kad blogai bet viskas veikia gerai);
Išminama guolį 35 lt;
Variklio galinį riebokšlį 60 lt. originalas;
Visus pusašių riebokšlius po 15 lt;
Salenbloką 35 lt;
Vožtuvų gumytes;
Variklio dirželį 45 lt., įtempimo guolį 50 lt., vandens pompą 100 lt.
Restauravau stabilizatoriaus traukę 40 lt;

Na ir pradėjo leisti aušinimo sistemos radiatorius tai metus hermetikas padėjo bet dabar jau nepadeda tai reiks vežti pas meistrus sakė nuo 20 iki 100 lt Kaune kainuos. Nauja už 450 lt atiduoda (Daniškas) pigiau niekur neradau, o padėvėtą tik nuo tokio modelio, tačiau niekur nerandu.
Ratai kol kas neišklišę, variklis tepalų neryją ir niekur nelaša, kompresija visuose cilindruose vienoda po 11.
Skardos nerūdiją.
Gal žinai kur spoilerį gauti, nebūtinai raudoną, nors vienas žadėjo atvežti iš Olandijos už 100 lt. bet jau metus laiko veža, tiuningo dirbtuvėse prašo 180 lt.
Kiek tavo Vulcanas kuro ryja, mano mieste 10 ltr. už miesto apie 8 ltr.
Gal dar kokiu niuansu žinai.
Kiek suprantu mažai kas su Vulcanais važinėja , kad neatsiliepia.
Sėkmės :xwrc:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Geg 02 2006, 11:16 
manishkis zx pirma karta registruotas tais pachiais metais ta pachia diena.
turiu nuo praeitu metu rugpjuchio.
teko keist kaladeles, vairo traukes antgali, stabilizatoriaus trauke, vandens pompa, priek aslenblokus. rijo tepalus - pakeichiau vozhtuvu riebokshlius, o po savaites prakiuro variklio tarpine :((. nu tai za odno truputi varikli patiuningavau (su viskuo apie 700lt gavosi). dabar kol kas problemu neturiu.
kuro sanaudos panashios, bet ash isidejau dujas (1400lt). tai duju ryja kazhkur 11 (vidutinishkai).
del spoileriu tai tikrai nieko nzn, taip pat nzn, ar kas parduoda toki zx. tiesa, machiau autopliuse kabo skelbimas, bet parduoda visa, ne dalimis. kaina berods apie 3000.

gal zhinai ka patart, turiu tokia problemyte: stabdant stuksena galas, o kartais ir gerokai bilda. su stabdzhiais lyg ir tvarka, gal su pakaba kas negerai...


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Geg 02 2006, 11:57 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
Remigijus rašė:
gal zhinai ka patart, turiu tokia problemyte: stabdant stuksena galas, o kartais ir gerokai bilda. su stabdzhiais lyg ir tvarka, gal su pakaba kas negerai...

galinio tilto pagalves pasikeist reiketu.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
StandartinėParašytas: Geg 03 2006, 17:36 
kuro sanaudos panashios, bet ash isidejau dujas (1400lt).

Gražvydas rašo
kokia dujų yrangą dėjai aš irgi galvoju įsidėti, Kaune BRC kainuoja 2400 lt. o kaip pigesni variantai...
Dėl galo problemų neturėjau, pas mano Vulcana viskas tvarkoj bet manau, kad galinio tilto pagavlvės susidėvėjo.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 04 2006, 13:37 
nu ash dejau vadinamaja berods antros kartos, ne sekvencine. nors vazinejau per ivairias firmas,vieni sake, kad butinas tiesioginis ipurskimas, kiti - kad ne. supratau, kad jo nereikia. uz 2800lt man siule tiesiogini ipurskima (rugpjucio pabaigoj), bet man buvo per brangu. nzn, gal dabar kainos pasikeite.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 07 2006, 00:09 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 28 2005, 10:31
Pranešimai: 117
Miestas: Vilinius
Jei kam reikes daliu nuo Volcano tai prasom visada

_________________
Xsara Picasso 1.6 06m.
-------------------------------------
Tel. +37069962246


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 09 2006, 15:02 
Grazvydas raso,
Man irgi per brangu, gera duju yranga susilygina su Zx kaina, o kaip tos pigios iki 1000 lt. ar tiktu Zx ir kokie minusai.[/quote]

nu pigios irangos (kokia ir pas mane yra) minusas, kad gali sprogimo metu but pazeistas kolektorius (man taip aiskino). bet pridejo atseit visokiu apsauginiu vozhtuvu - tipo apsaugojo. nors pas mane neshaudo.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 09 2006, 20:12 
nu pigios irangos (kokia ir pas mane yra) minusas, kad gali sprogimo metu but pazeistas kolektorius (man taip aiskino). bet pridejo atseit visokiu apsauginiu vozhtuvu - tipo apsaugojo. nors pas mane neshaudo.[/quote]

Grazvydas raso,
Dekui uz informacija, nu ka skambinai del antenos as tai teiravausi del kai kuriu daliu tik problema, kad Vilniui.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 16 2006, 17:33 
sveiki.

kreipiuosi i tauta del patarimo.

problema tas pats bildejimas. buvau sian CP pakabos diagnostikai. apie pagalves man nieko neuzsimine, bet pasake, kad galiniam tiltui kaip ir kapiec. ar remontuoti man pas juos ar kur isigyti galini tilta ir varyt pas savo meistra ar parduot zx :cry: ???
zinoma, cp kaina pasake didoka.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 16 2006, 19:55 
Jei gausi kur pigiai tiltą, tai visi sako, kad verta pirkti - kelis šimtus sutaupysi.
O ar remontuoti ar ne tai spresk pats, nes jei nesurūdijęs ir šiaip viskas gerai, tai manau Kaune jau beveik suvarytą tiltą už kokį 1200 Lt. tikrai suremontuotum - o kitos mašinos, kad nereiktų remontuoti, tai nenupirksi už tiek + tavo ZX kaina.
Jei nesumeluosiu tai kainos kažkur tokios:
Apie 200-300 Lt. guolių pakeitimo darbai.
Visi guoliai apie 100 Lt.
Kiek guminės pagalvės nežinau, bet gal po kokį 100 Lt.
Dar gali reikti keisti ašeles, tai tos gali atsistoti po kokį 150 Lt.
Nu dar tokie amortikai gali po kokį 120 Lt.
Papildomų detalių darbai apie kokį 150 Lt.
Ir viso gaunasi apie 1200 Lt.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 17 2006, 14:11 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 28 2005, 10:31
Pranešimai: 117
Miestas: Vilinius
kam pardavinet, vistiek normaliu pinigu negausi, o stovis siaip ir neblogas, galinis tiltas cia liga visu zx :(

_________________
Xsara Picasso 1.6 06m.
-------------------------------------
Tel. +37069962246


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 25 2006, 21:04 
[quote="Remigijus"]sveiki.

kreipiuosi i tauta del patarimo.

problema tas pats bildejimas. buvau sian CP pakabos diagnostikai. apie pagalves man nieko neuzsimine, bet pasake, kad galiniam tiltui kaip ir kapiec.

Grazvydas rašo,
pas mano Vulcaną jokio bildėjimo nejaučiau, tačiau šiandien keičiau tepalus Meharyje ir tuo pačiu važiuoklę patikrino, tai buvo abi galinio tilto galinės pagalvės atitrūkusios tai tik ant priekinių laikėsi.
Pasikeičiau, vienos kaina 30 lt. už darba 30 lt., pažiūrėjo tas priekines sakė irgi jau ant ribos, pasidomėjau kokia kaina-po 120 lt ir darbas 35 lt. (vienos pusės). Su tiltu kol kas viskas gerai ratai neišklišia.
Bet dar yra vienas minusas tai galiniai salenblokai, kažkaip labai greitai išsinešioja, keičiau prieš du metus pravažiavau 12. 000 km. ir jau vėl reiks keist. Tai tiek žinių.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 26 2006, 13:34 
Sveiki,
ir as pasidalinsiu informacija apie savo << .

Pas mane ne Vulkanas, bet irgi krutas :wink: "Furio"

Variklis 1,8i. Įdėtos dujos su EKO sistema.
Vidutinis kuro suvartojimas (pagal griezta statistika) 9,6 l/100 km.
Idejus dujas variklis ciaudejo tol, kol nesusitvarkiau visos elektros (zvakes, laidai). Po to, tfu, tfu, tfu ~120 000 nuvažiuota. Po 75 000 pakeistas reduktorius, po 100 000 - zvakes su 4 kontaktais EYQUEM F54. Daugiau problemu susijusiu su dujom NEBUVO! (kol kas :D )

Galine pakaba sutvarke Meharis. Kainavo 800 Lt. Po to nuvaziuota 130 000km. Pries pora savaiciu klibinom, kol kas viskas OK :D
IMHO Kazin ar verta keisti i deveta tilta?Su iskart uzprogramuota problema?

Priekines pakabos ivores (sailenblokai ar kaip ten lietuvishkai :) )laike 128 000 (pakeiciau antra karta pries pora savaiciu). Tuo paciu pakeiciau ir visus amortizatorius. Jau laikas buvo :wink: Kainavo viskas 796 Lt.

Variklis tepaliuko neryja :) tik truputi palashina pro kazhkur :oops:

Tiesiog liuks mashinyte! Gaila, kad "paneshiota" - apibrozdinta.
O kazhkada buvo ishrinkta grazhiausiu grand meet'o ZX-u :roll:

Audrius
ZX Furio
Kaunas


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007