WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 16:44

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Langų apiplovimo skystis
StandartinėParašytas: Lie 27 2014, 14:18 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 11 2012, 10:03
Pranešimai: 66
Miestas: Lazdijai-Druskininkai
Sveiki, taigi nepurškia langų apiplovimo skysčio ant langų nors varikliukas dirba labai gerai. Ką patartumete daryti? įtariu, kad kaltas yra skystis kurį prieštai supyliau, nes ten buvo tokių kaip snarglių-želės, tai aš uždėjau pedkelnę ant bakelio prieš pilant kad persikoštų, bet matyt vistiek tų snarglių pateko į bakelį ir užkimšo šlangutes. Gal yra kokia vieta per kurią galima išleisti visą turini iš bakelio?


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 28 2014, 06:56 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
pinciuk rašė:
Sveiki, taigi nepurškia langų apiplovimo skysčio ant langų nors varikliukas dirba labai gerai. Ką patartumete daryti? įtariu, kad kaltas yra skystis kurį prieštai supyliau, nes ten buvo tokių kaip snarglių-želės, tai aš uždėjau pedkelnę ant bakelio prieš pilant kad persikoštų, bet matyt vistiek tų snarglių pateko į bakelį ir užkimšo šlangutes. Gal yra kokia vieta per kurią galima išleisti visą turini iš bakelio?

Iš kur tų snarglių gavai ir kam juos pylei :roll: ,išėmus motoriuką išbėgtų bet ne viskas ,lengviau vistik bakelį nuėmus viskas pasidarytų

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 28 2014, 10:41 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Istatai slanga , viska issiurbi, paskui pripili vandens ir vel issiurbi-taip keleta kartu,o uzsikiso ties purkstukais.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 28 2014, 12:55 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
Prie to pacio:
pastebejau kad mano C8 nepurskia langu skyscio ant galinio lango. Spaudus kad purkstu ant priekio viskas gerai, jei spaudi kad purkstu ant galinio - vistiek ant priekio purskia... Ar cia reiskias varikliukui ate ar labiau tiketina kad su laidais prichalturinta?

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 28 2014, 18:12 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Odeckinas rašė:
Prie to pacio:
pastebejau kad mano C8 nepurskia langu skyscio ant galinio lango. Spaudus kad purkstu ant priekio viskas gerai, jei spaudi kad purkstu ant galinio - vistiek ant priekio purskia... Ar cia reiskias varikliukui ate ar labiau tiketina kad su laidais prichalturinta?

Pas mane buvo panasiai, nezinau ar pas tave panasi konstrukcija, jei taip tai mano situacija sioje temoje su sprendimu :-) gal pades :-) http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=42&t=31544

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 30 2014, 10:13 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 11 2012, 10:03
Pranešimai: 66
Miestas: Lazdijai-Druskininkai
saulynas rašė:
pinciuk rašė:
Sveiki, taigi nepurškia langų apiplovimo skysčio ant langų nors varikliukas dirba labai gerai. Ką patartumete daryti? įtariu, kad kaltas yra skystis kurį prieštai supyliau, nes ten buvo tokių kaip snarglių-želės, tai aš uždėjau pedkelnę ant bakelio prieš pilant kad persikoštų, bet matyt vistiek tų snarglių pateko į bakelį ir užkimšo šlangutes. Gal yra kokia vieta per kurią galima išleisti visą turini iš bakelio?

Iš kur tų snarglių gavai ir kam juos pylei :roll: ,išėmus motoriuką išbėgtų bet ne viskas ,lengviau vistik bakelį nuėmus viskas pasidarytų


Na jie kažkaip susidare net neišsivaizduoju kaip.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 30 2014, 10:14 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 11 2012, 10:03
Pranešimai: 66
Miestas: Lazdijai-Druskininkai
Gerasdviratis rašė:
Istatai slanga , viska issiurbi, paskui pripili vandens ir vel issiurbi-taip keleta kartu,o uzsikiso ties purkstukais.


hm, aš buvau vieną purkštuką išėmęs tai vistiek nebėgo.


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 30 2014, 11:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
O siurbliuka kaip nustatet kad labai geras? Garsiai buzgia? Kas kad buzgia jajgu slegio nekwlia?

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 30 2014, 15:49 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Odeckinas, greičiausiai pasikeisk varikliuką ir bus ok. Ten pas tave bus toks varikliukas, į kurį ateina du laidai. Kai purški ant lango priekinio, tai ateina plius ir minus. Kai nori ant galinio, tai įtampa apsiverčia, varikliukas ima suktis į kitą pusę ir atidaro kitą vožtuvą, kuris eina jau į galą. Dar neatmetu galimybės, kad rankenėlė susiknisusi ir blogai vadovauja varikliukui. Sužinoti kur bėda, gali pasižiūrėjęs ar vartosi įtampa ant varikliuko.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 02 2014, 15:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
saulynas rašė:
pinciuk rašė:
Sveiki, taigi nepurškia langų apiplovimo skysčio ant langų nors varikliukas dirba labai gerai. Ką patartumete daryti? įtariu, kad kaltas yra skystis kurį prieštai supyliau, nes ten buvo tokių kaip snarglių-želės, tai aš uždėjau pedkelnę ant bakelio prieš pilant kad persikoštų, bet matyt vistiek tų snarglių pateko į bakelį ir užkimšo šlangutes. Gal yra kokia vieta per kurią galima išleisti visą turini iš bakelio?

Iš kur tų snarglių gavai ir kam juos pylei :roll: ,išėmus motoriuką išbėgtų bet ne viskas ,lengviau vistik bakelį nuėmus viskas pasidarytų
Bakelio imt nereikia (jei tai xsara normali),galima didesniu kiekiu vandens isplauti, uztenka isimt motoriuka, jei jau taip norisi - vanduo su brudu irgi isbegs(neprosal kontaktus pavalyt tuo paciu), o paprasciausiai kapote esancius vamzdelius atjungtgi, prapusti ir purkstukus svirksto adatos pagalba praplauti. Snargliu, kaip cia issireiksta, nuo normalaus skyscio nebuna, nebent is kudros kokio vandens ar kraninio chlorinto pavaryta. Neatmestina galimybe, jog skyscio tara buvo kuo uztersta, ko pasekoje ir nepurskiamas skystis.

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 02 2014, 17:07 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Man kartą snargliai susidarė, kai sumaišiau dviejų skirtingų gamintojų skysčius.
Bet tokie minkšti, kad senovinis BX motoriukas viską prapurškė puikiai.
Tekę dukart imti C5 bamperį ir bakiuką vien dėl to, kad būna pamestas dangtelis ir važinėjama be jo - bakely krūva žvyro, vabalų, žolių ir kitokio Š ir daryk ten ką nori - išsiplauna iki galo tik nuėmus...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 02 2014, 18:16 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
tadas1991 rašė:
Man kartą snargliai susidarė, kai sumaišiau dviejų skirtingų gamintojų skysčius.
Bet tokie minkšti, kad senovinis BX motoriukas viską prapurškė puikiai.
Tekę dukart imti C5 bamperį ir bakiuką vien dėl to, kad būna pamestas dangtelis ir važinėjama be jo - bakely krūva žvyro, vabalų, žolių ir kitokio Š ir daryk ten ką nori - išsiplauna iki galo tik nuėmus...
Na, nezinau, kiek esu visokiu maises - nieko panasaus neregejau. O C5 bakelis ne Xsaros bakelis, be to, kas trukdo dangteli su ziedeliu priderinti :?: Niekas, tad manau, tai tik elementarus apsileidimas - laikas nuo laiko papildyt ploviklio ir bakeli priziuret. :?

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 02 2014, 18:37 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
bardakasbx rašė:
O C5 bakelis ne Xsaros bakelis, be to, kas trukdo dangteli su ziedeliu priderinti :?: Niekas, tad manau, tai tik elementarus apsileidimas - laikas nuo laiko papildyt ploviklio ir bakeli priziuret. :?

Na Xsaros bakelio aš ir nematęs. Pas C5 bakelio nuėmimui reikia imti bamperį, o pas Xsarą gal ne?
Žinoma, kad apsileidimas, bet kai žmogui nepurškia ir jis nori, kad purkštų, tai neišvadinsi baisiu nevala - paaiškini priežastį, sutvarkai ir paleidi. O kamštelį ne tik priderint galima, bet ir naujas originalas visai nebrangu :)
Bet kuriuo atveju, C5to bamperį numest jau galiu per kokias 10minučių :) Tai paprasčiau, negu žaisti su plovimais neišėmus.
BXiukui bakelį išimt... - manau pats pamenat :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 02 2014, 18:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2006, 13:09
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
tadas1991 rašė:
bardakasbx rašė:
O C5 bakelis ne Xsaros bakelis, be to, kas trukdo dangteli su ziedeliu priderinti :?: Niekas, tad manau, tai tik elementarus apsileidimas - laikas nuo laiko papildyt ploviklio ir bakeli priziuret. :?

Na Xsaros bakelio aš ir nematęs. Pas C5 bakelio nuėmimui reikia imti bamperį, o pas Xsarą gal ne?
Žinoma, kad apsileidimas, bet kai žmogui nepurškia ir jis nori, kad purkštų, tai neišvadinsi baisiu nevala - paaiškini priežastį, sutvarkai ir paleidi. O kamštelį ne tik priderint galima, bet ir naujas originalas visai nebrangu :)
Bet kuriuo atveju, C5to bamperį numest jau galiu per kokias 10minučių :) Tai paprasčiau, negu žaisti su plovimais neišėmus.
BXiukui bakelį išimt... - manau pats pamenat :D
Taip, BX - "sunkus" darbas :lol: Xsaroj stovi is desines kampe prie sparno ir buferio, imti neteko, ir, manau, neteks, nekalbant apie tai, jog dangtelio pamest neimanoma :)

_________________
`89 exBX 14RE,1.9RD,`02 exMazda Demio
`99 exXsara
'06 C5 Kombi HDi 135
'07 Peugot 307 SW HDi 135
AM/FM Canva 278 ASQ Farun JBA 230 - 66


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007