WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 28 2024, 07:42

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Xsaros lempos ir xenon
StandartinėParašytas: Sau 15 2007, 10:34 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Nepatikėsit, bet montuodamas xenon žibintus į Xsarą aptikau, kad liustrose pakankamai daug vietos, kad ten būtų galima įdėti ir patį aukštos įtampos blokelį. Taigi, nereikia gręžti faros dangtelio, dėti gumą ir vesti per ją laidus į blokelius. Viską sudėjau į pačią lempą ir net nustebau, kad vietos ten kaip tik tiek, kiek reikia xenon komplektui. Įdėjus blokelį jis net užsifiksuoja gražiai ir jokių barškėjimų net gerai pakračius lempą nesigirdi. Tiesa, tik va montavimas užėmė ~5 valandas, nes teko nuimti buferį, kad galėtum nusiimti pačią farą. Ir kas va dar mane gerokai nustebino, kad Xsaros buferis prie spranų yra pritvirtintas KNIEDĖMIS!!! :eek:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Paskutinį kartą redagavo 1 Mario. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 15 2007, 10:40 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Ai, gi nepasakiau kokį komplektą susidėjau. Taigis, pas mane dabar šviečia GT Hid 5000K xenon šviesos:
http://www.cleanperformance.net/xenon.php

Kas va patiko, kad atsidarai dėžutė, o ten ne į putoplastą yra viskas sukišta, kaip kad pas kitus gamintojus, o grąžiai į a la šilkinius patalus sudėliotos visos dalys. Smulkmena, bet faina. :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Paskutinį kartą redagavo 1 Mario. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 05 2007, 09:08 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
AO rašė:
o kaip tos kniedes nusiima? man ju nei nesimato. Man irgi prisireike fara isimti, bet nenuimu buferio, lyg ir visus varztus atsuku, bet buferis ties sparnais kaip prikaltas!

Persiprašau, kad tik dabar atsakau... bet geriau vėliau, negu niekad. :)

Taigis, ten ta kniedė yra kokie 2 cm nuo arkos. Nusiardai posparnio šoną ir ji puikiausiai matosi - tokia apvali galvutė su skylute viduryje. O kaip nuimt, tai tik su grąžtu. :)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 05 2007, 09:27 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Ai, ir dar. Buferis prie sparnų "prikaltas" todėl, kad trim fiksatoriukais jis dar yra apart tos kniedės pritvirtintas. Atsargiai nesulaužyk, kai nuiminėsi. Geriausia, tai yra nusiardžius posparnį įkišti veidrodėlį ir pasižiūrėti kas po kam. Man tai labai šiame reikale pasitarnavo BX'o galinio vaizdo veidrodėlis. :D

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 05 2007, 10:53 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 25 2007, 12:43
Pranešimai: 100
ne nu sakes :) cia tik citrajonas taip gali sugalvot :) bet kad nuimt ta posparni kaip suprantu reik nuimti ir rata? :) gerai bent kad pavaru dezes nereik isimti arba variklio :lol: ai beje pamirsau pasipasakoti kam man ta fara reik isimti, gal net nereikia imt lauk? zodziu, keisdamas lempute truputi spustelejau as lesi ir jis ar tai isluzo, ar tai issoko is kazkur, priejimas tai ten blogesnis negu blogas ir as taip nusprendziau kad reiktu issiimt ta fara, nes supasi dabar tas lesis, kas ten jam galejo nutikt?

_________________
<< C5 III 2.0HDi 103kW 2010
<< C̶5̶ ̶I̶I̶ ̶1̶.̶6̶H̶D̶i̶ ̶8̶0̶k̶W̶ ̶2̶0̶0̶5̶
<< X̶s̶a̶r̶a̶ ̶I̶I̶ ̶2̶.̶0̶H̶D̶i̶ ̶6̶6̶k̶W̶ ̶2̶0̶0̶1̶


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 05 2007, 11:08 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
AO rašė:
ne nu sakes :) cia tik citrajonas taip gali sugalvot :) bet kad nuimt ta posparni kaip suprantu reik nuimti ir rata? :)


O kaip gi kitaip... ;)
Aišku, galima susukus ratukus su atsuktuvu prieit prie tų varžtų, bet dabar, kai tokios pliurzės lauke, išsipeckiosi daugiau, nei nuimėndamas ratą. :D


AO rašė:
beje pamirsau pasipasakoti kam man ta fara reik isimti, gal net nereikia imt lauk? zodziu, keisdamas lempute truputi spustelejau as lesi ir jis ar tai isluzo, ar tai issoko is kazkur, priejimas tai ten blogesnis negu blogas ir as taip nusprendziau kad reiktu issiimt ta fara, nes supasi dabar tas lesis, kas ten jam galejo nutikt?

Nenoriu būti blogu pranašu, bet ieškok jau kitos lempos, jei nepavyks suklijuot... durnas ten mechanizmas tose liustrose. Stipriau paspaudus, tas vidinis plastikas lūžta. Vat būtent dėl to aš ir išiminėjau vairuotojo pusės farą, kad galėčiau normaliai prie jos prieiti ir susidėti ksenonus. Keleivio pusėje vietos sočiai, tai nieko neardžiau, bet va vairuotojo pusėje pabijojau, kad gali tekt keist lempą, jei grūsiu per prievartą tuos blokelius į ją. Taigis, citroenas čia... :jump:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 05 2007, 11:12 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 25 2007, 12:43
Pranešimai: 100
nu gal dar suklijuosiu, o kokia preliminari kaina nusimato tokios faros? :) nori nenori reikia klijuoti, nes kita tokios pat spalvos bus sunku rast, tad teks abi keist. Kazin kodel tos lempos spalva keicia laikui begant, pas mane dar nepajuodusios, bet pas kitu maciau kaip aptemditos jau :)

_________________
<< C5 III 2.0HDi 103kW 2010
<< C̶5̶ ̶I̶I̶ ̶1̶.̶6̶H̶D̶i̶ ̶8̶0̶k̶W̶ ̶2̶0̶0̶5̶
<< X̶s̶a̶r̶a̶ ̶I̶I̶ ̶2̶.̶0̶H̶D̶i̶ ̶6̶6̶k̶W̶ ̶2̶0̶0̶1̶


Paskutinį kartą redagavo 2 AO. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 05 2007, 11:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
AO rašė:
nu gal dar suklijuosiu, o kokia preliminari kaina nusimato tokios faros? :)

Taivanio gamybos lyg ir 250 litų kainuoja. Tu Marijono paklausk, jis sau abi faras naujas pirko, tai viena gal dar kur voliojasi pas jį.

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 05 2007, 11:32 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
AO rašė:
Kazin kodel tos lempos spalva keicia laikui begant, pas mane dar nepajuodusios, bet pas kitu maciau kaip aptemditos jau :)

Reflektorius nėra amžinas... dideli temperatūriniai pokyčiai, plius tiesioginiai saulės spinduliukai vasarą duoda savo... :(

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 05 2007, 12:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
AO rašė:
butu amzinas jeigu darytu is stiklo :)

Nu kad reflektorius, kiek mano smegenėlės atmena, nuo seno gaminamas tik plastikinis. O jei turi omenyje faros išorinį stiklą, tai taip, gal stiklas ir ilgaamžiškiau, bet... ;)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 25 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007