WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 13:13

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 255 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 17 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 14:16 
Na aš ir sakau, kad citriniečiams tikri << yra tik XM o visi kurie sukuriami naujai yra paaskutinis š... , arba kaip nekaikurie laiko juos gaidiškais.Nemanau, kad rimta reikšti nuomone dar nemačius, juo labiau nevažiavus!


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 14:24 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Kas dėl skaitmeninių tablo tai ir aš buvau skeptikas kol nepavažinėjau ilgesnį laiką. Visgi skaitmeninis spidometras yra tikrai patogu ir informatyvu, nes ir kelyje yra konkretūs reikalavimai - 50, 60, 70, 80, 90, 110 ir 130 :). O dėl tachometro tai tik analoginis ar jo imitacija, bet juos tokius ir daro.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 14:26 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Neveziss rašė:
Na aš ir sakau, kad citriniečiams tikri << yra tik XM o visi kurie sukuriami naujai yra paaskutinis š... , arba kaip nekaikurie laiko juos gaidiškais.Nemanau, kad rimta reikšti nuomone dar nemačius, juo labiau nevažiavus!


Nevėži - toli gražu ne visi "citriniečiai" važinėja su :sfera: << - prašyčiau be kategoriškumų.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 14:34 
Pardon, jei ka pasakiau ne taip. :oops: bet man pasirode, kad pas jus naujųjų << nemėgsta.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 14:39 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Neveziss rašė:
bet man pasirode, kad pas jus naujųjų << nemėgsta.

atskiri <<-ekstremistu ishpuoliai nesiskaito ;-)

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 14:46 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Neveziss rašė:
Pardon, jei ka pasakiau ne taip. :oops: bet man pasirode, kad pas jus naujųjų << nemėgsta.


Jei rodos - :alah: << :alah: reikia.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 14:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Neveziss rašė:
Manau labai vykes c4, o xamas jei ji gaidisku laiko manau bereikalo, tie spidometrai zymiai patogesni ir išviso, pagal daugeli jusu citriniečių nuomonių jei << be hidraulikos tai jis š... manau ne bereikalo tos hidraulikos vis mažiau naudoja << inžinieriai.


Prie ko cia ta hidraulika ir sh? Gal skaityt gerai nemokat, as tik apie skaitmenas kalbejau, o cia jau iskart piestu stojasi, plyn tik pamato kad nuomone ne bandos tuoj pat pradeda purslus leist. Negi as cia turejau liaupsint ta C4, nors man ne viskas jame patinka? Atleiskit, as ne is tos pacios bandos, matyt avinas-albinosas esu :)

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 14:53 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
xamas rašė:
Prie ko cia ta hidraulika ir sh? Gal skaityt gerai nemokat, as tik apie skaitmenas kalbejau, o cia jau iskart piestu stojasi, plyn tik pamato kad nuomone ne bandos tuoj pat pradeda purslus leist. Negi as cia turejau liaupsint ta C4, nors man ne viskas jame patinka? Atleiskit, as ne is tos pacios bandos, matyt avinas-albinosas esu :)

xamai, nesinervyk... netgi oooo A8 yra aptamabylius, kur kas artimesnis C4 nei tie santechniniai jomajo ;-)

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 15:01 
Xamui:patarimas, o tu pabandyk kokias pora val. pavaziuoti su kokiu auto kuriame skaitmenis spidometras, manau nebesimetysi tokiais pareiskimais :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 15:01 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Xamas saltas kaip alus saldytuve, bet ziuriu, kad negali pareikst savo nuomones, nes busi tuoj pat apkaltintas fashizmu, fetishizmu ir dar bala zino kuom. Ir dar pradeda kaisiot kai kuriuos << ar hidraulika, gerai Staska ir sake, reikia turet tolerancijos, kad ir kokia nuomone apie ji butu :?

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 15:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Neveziss rašė:
Pardon, jei ka pasakiau ne taip. :oops: bet man pasirode, kad pas jus naujųjų << nemėgsta.

Kas tau sake? Pasiziurek i klubo nariu sarasa! Viena masina yra net visiskai "nuliova"! ;)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 16:13 
na nuliovos buna tik salonuose:), o C4 super naujiena! Gal kas žinote kada žada pasirodyti pasaulyje? O gal kas turi apie tai kada pamatysim lietuvoje? Juk ruduo parodų metas, gal atvež veho???


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 16:41 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Neveziss rašė:
na nuliovos buna tik salonuose:), o C4 super naujiena! Gal kas žinote kada žada pasirodyti pasaulyje? O gal kas turi apie tai kada pamatysim lietuvoje? Juk ruduo parodų metas, gal atvež veho???


Komercializacijos pradžia - šių metų ruduo, o Lietuvoje gal iki Kalėdu ir bus :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 16:59 
Va tada paciai ziuredami i Cėketuri seile pavarvins i da :sfera: po kapotu ieskos, bet neras, po to ranka numos ir toliau svajos apie nauja BMW, WV, Ford Probe ar oooo C6, kol tunelio gale išvys naujaji Citroen Airlounge. Vo tep va. Gražūs daiktai yra gražūs. O citroen visada bus mielas citroen nesvarbu nuliovas ar senelis su :sfera: ar be jų. Aš citroligonis mėgstu visus citroen, kitas dalykas, kad jie viens nuo kito šiek tiek skiriasi. Įvairovė nuostabu :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2004, 18:33 
tu man i kazkoki citrofila neshi...


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 255 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 17 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007