WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 16 2024, 16:29

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:07 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
sigius rašė:
Nu šiaip tai kai kuriuose forumuose už dvi iš eilės to pačio žmogaus parašytas žinutes banas duodamas. O čia kai kas po 4 žinutes iš eilės parašo... Matosi, kad žmogus visose temos nori įrodyti savo neišpasakytas žinias. Nu jau gali nusiraminti, mes jau visi supratom, kad pats didžiausias hi endas yra JVC :) Dar prie jo galima pridėti Kenwood, Sony, First Austria ir t.t. :)
:good: :good: :good: :alus:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:16 
Nenukrypkim nuo temos, kolegos. :wink:
Midax, išsamiausiai parašė, dėkui jam.
Vat ant subo nėra daugiau nieko parašyta.. Stiprintuvo nurodžiau skaičius kažkokius. Chm.. vat pagrinde dėl to ir galvoju pirkt kažką, o ne bet ką iš turimų dėl, kad nereikėtų papildomų darbų, kaip garso izoliacija, ar podiumų gamyba.. Man čia beprasmis darbas atrodo, nes mašinos pas mane neužsilaiko..
Midax, o ką manai apie mano pasirinktą konkretų Pioneer grotuvą?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:24 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Tu geriau paklauski ar Midax ka nors pas save masinoj susidejes yra , ar tik svaiscioja cia erezijas, bepardavinedamas savo prekes, ir skleidzia erezijas :wink:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:33 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
sigius rašė:
Nu šiaip tai kai kuriuose forumuose už dvi iš eilės to pačio žmogaus parašytas žinutes banas duodamas. O čia kai kas po 4 žinutes iš eilės parašo... Matosi, kad žmogus visose temos nori įrodyti savo neišpasakytas žinias. Nu jau gali nusiraminti, mes jau visi supratom, kad pats didžiausias hi endas yra JVC :) Dar prie jo galima pridėti Kenwood, Sony, First Austria ir t.t. :)
rasau keliuose zinutese, nes man taip patogiau, be to kaip man cituot keliu zmoniu zinutes vinoi zinuteje?
Velgi jauciu nesupranti kas yra hi-end'as.
Kur as parasiau, kad JVC hi-end'as? man jis geras uz savo pinigus.
Tu ji klause, lyginai su kazkuo? O jvc nebandyk lygint su sony ar firs austria! nes uz tai tau bana galima duot :evil:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:33 
Tai kad seniai jau pastebėjau tokią tendenciją, kad kuo giliau į mišką, tuo daugiau partizanų.. :lol: O tai čia visi susidėję su garso izoliacijom ir podiumais? Negi negalima paprastai ir gana kokybiškai klausyt muzikos?
Na pvz. ZX"e, tai "ką turėjau, tą sudėjau", t.y. priekyje tik aukšti čirškalai, ir 13cm, kažkokie pioneer, gale 4*18cm pioneer lentynoje, pajungti nuo jau minėto pyle stiprintuvo. Na kai tik susidėjau, atrodė, kad labai gerai, dabar jau atrodo, kad ne kas.. :lol: Bet užtai nereikalavo komponuotė papildomų išlaidų.. Na šįkart noriu turėt papildomų išlaidų ir švaresnį garsą, tai iškart man apie profesionalų aparatūros dėjimą su visais sandarinimais.. Neturiu nei laiko, nei noro žaistis su mašina kelias dienas, kai ją po metų parduosiu pusvelčiui..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:33 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Socrat rašė:
Nenukrypkim nuo temos, kolegos. :wink:
Midax, išsamiausiai parašė, dėkui jam.
Vat ant subo nėra daugiau nieko parašyta.. Stiprintuvo nurodžiau skaičius kažkokius. Chm.. vat pagrinde dėl to ir galvoju pirkt kažką, o ne bet ką iš turimų dėl, kad nereikėtų papildomų darbų, kaip garso izoliacija, ar podiumų gamyba.. Man čia beprasmis darbas atrodo, nes mašinos pas mane neužsilaiko..
Midax, o ką manai apie mano pasirinktą konkretų Pioneer grotuvą?
blogai manau :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:34 
midax rašė:
Midax, o ką manai apie mano pasirinktą konkretų Pioneer grotuvą?blogai manau :)


Bus kokie argumentai? Tai jis jau vien pagal kainą du kartus brangesnis, už tavo pasiūlytą JVC, tai kaip čia išeina? :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:40 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Marijonas rašė:
Tu geriau paklauski ar Midax ka nors pas save masinoj susidejes yra , ar tik svaiscioja cia erezijas, bepardavinedamas savo prekes, ir skleidzia erezijas :wink:

Magas: JVC KD-SH9101r
Stipras: Hifonics ZXi 6406
Komponentai: piselkos Morel MT 22, priesbosis Helix H 206, krosai Hertz 2W.20(greitu metu situs mesim lauk, darysim samadielnus)
Sub'as: Helix W 12

yra noro paklausyt, palygint su kuonors? :wink:

P.S. dar nepilnai viskas sumontuota, kai sumontuosiu, imesiu foto.

P.P.S. apie kokias erezijas cia sneki?


Paskutinį kartą redagavo 2 midax. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:44 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Socrat rašė:
midax rašė:
Midax, o ką manai apie mano pasirinktą konkretų Pioneer grotuvą?blogai manau :)


Bus kokie argumentai? Tai jis jau vien pagal kainą du kartus brangesnis, už tavo pasiūlytą JVC, tai kaip čia išeina? :wink:
bus, geriau groja, dar mazai? :) brangesnis, nereiskia geresnis... o brangesnis vien del to, kad naujas modelis nors ir zemos klases. Kokia jo kaina? nauja ar naudota cia lygini?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 20:46 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Socrat rašė:
Tai kad seniai jau pastebėjau tokią tendenciją, kad kuo giliau į mišką, tuo daugiau partizanų.. :lol: O tai čia visi susidėję su garso izoliacijom ir podiumais? Negi negalima paprastai ir gana kokybiškai klausyt muzikos?
Na pvz. ZX"e, tai "ką turėjau, tą sudėjau", t.y. priekyje tik aukšti čirškalai, ir 13cm, kažkokie pioneer, gale 4*18cm pioneer lentynoje, pajungti nuo jau minėto pyle stiprintuvo. Na kai tik susidėjau, atrodė, kad labai gerai, dabar jau atrodo, kad ne kas.. :lol: Bet užtai nereikalavo komponuotė papildomų išlaidų.. Na šįkart noriu turėt papildomų išlaidų ir švaresnį garsą, tai iškart man apie profesionalų aparatūros dėjimą su visais sandarinimais.. Neturiu nei laiko, nei noro žaistis su mašina kelias dienas, kai ją po metų parduosiu pusvelčiui..
cia taspats kas: "noriu valgyt, bet neturiu pinigu. Kaip man padaryt, kad buciau sotus, be pastangu ir pinigu?"


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 21:04 
midax rašė:
cia taspats kas: "noriu valgyt, bet neturiu pinigu. Kaip man padaryt, kad buciau sotus, be pastangu ir pinigu?"


Ne visai tas pats, bet.. Ką čia aiškint, jei nenori suprast..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 21:14 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
Asmeninius ginčus spręskite vienumoje (ap). Čia jūsų nešvarūs skalbiniai nedomina



Moderatorius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 19 2007, 08:38 
Vovka rašė:
Asmeninius ginčus spręskite vienumoje (ap). Čia jūsų nešvarūs skalbiniai nedomina



Moderatorius


Ok, ok, neteršiam temos, o tai bus kaip visada, tema užrakinta- klausimai neišspresti.. :wink: Tuo tarpu, laukiam pasisakymų į temą. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 19 2007, 09:48 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
midax'o siulyti JVC sh serijos uz tokius pinigus tikrai atgroja, o ne delfinais ir formulem salona apsviecia. dar is zinomesniu tai Pioneer mp77 groja ir kaina ikandama. sitie modeliai sukurti grojimui.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 19 2007, 14:45 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 10 2004, 22:31
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Kosmoz rašė:
midax'o siulyti JVC sh serijos uz tokius pinigus tikrai atgroja, o ne delfinais ir formulem salona apsviecia. dar is zinomesniu tai Pioneer mp77 groja ir kaina ikandama. sitie modeliai sukurti grojimui.
100% sutinku, pioneer mp77 vienas is nedaugelio grojanciu pioneer'iu, kaina ~700lt. Bet kainos atzvilgiu vistiek geriausiai jvc sh 99.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007