WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 28 2024, 11:25

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 113 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 30 2007, 15:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 02 2006, 20:25
Pranešimai: 62
Miestas: Trakai-Vilnius
Esu absoliučioj euforijoj. Šiandien ryte, važiuodamas į darbą, pagaliau ryžtingai įsėdau į Citroen CX ir, pralėkęs porą dešimčių kilometrų, sėkmingai, iš pirmo karto, praėjau TA (techninę apžiūrą). Vertintojas buvo išskėtęs akis ir sužavėtas, ilgai ieškojęs prie ko prikibti, taip ir nerado. Net nepasiteiravo ar turiu gesintuva, vaistinele. Dėdulė prisiminė, kaip matė tokius CX Graikijoje, vestuves vežiojančius. Aš ne veltui dirbau ir savotišku būdu buvau įvertintas, man labai dėl to malonu ir gera. Važiavau pro Trakų pilį, autostrada, Savanorių prospektu, po to Geležinio vilko gatve, nuostabiai plaukia, glisuoja, žodžiu, kaip sako viena draugė- seksas. Dabar sėdžiu darbe, bet iš tikro įsivaizduoju , kad prie vairo. Aš visai išprotėjau. :oops: :roll: :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 31 2007, 09:14 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Laisvis rašė:
Esu absoliučioj euforijoj. Šiandien ryte, važiuodamas į darbą, pagaliau ryžtingai įsėdau į Citroen CX ir, pralėkęs porą dešimčių kilometrų, sėkmingai, iš pirmo karto, praėjau TA (techninę apžiūrą). Vertintojas buvo išskėtęs akis ir sužavėtas, ilgai ieškojęs prie ko prikibti, taip ir nerado. Net nepasiteiravo ar turiu gesintuva, vaistinele. Dėdulė prisiminė, kaip matė tokius CX Graikijoje, vestuves vežiojančius. Aš ne veltui dirbau ir savotišku būdu buvau įvertintas, man labai dėl to malonu ir gera. Važiavau pro Trakų pilį, autostrada, Savanorių prospektu, po to Geležinio vilko gatve, nuostabiai plaukia, glisuoja, žodžiu, kaip sako viena draugė- seksas. Dabar sėdžiu darbe, bet iš tikro įsivaizduoju , kad prie vairo. Aš visai išprotėjau. :oops: :roll: :)

Sveikinu :D -suprantu tavo džiaugsmą.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 12 2007, 12:58 
sveiki, noriu paklausti :) kazin ar CX is viso rudija ar ne :)? Nes kiek as ju maciau tai visi sveikuteliai :) ko nepasakyciau pavyzdziui apie tu metu BMW :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 12 2007, 13:06 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Kėbulų rūdijimas yra būtent CXų liga... O važinėjantys atrodo sveikutėliai todėl, kad, priešingai nei BMW, yra prižiūrimi :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 12 2007, 14:02 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 07 2006, 17:05
Pranešimai: 107
Miestas: Kaunas
taip cx'u tikrai didele liga yra kebulas, nors ir skardos storos bet rudyja tai jie smarkiai.
Sveikinimai, kad praejei TA :D is pirmo karto, reiks ir man kitais metais TA eit, idomu ar praleis is pirmo karto.? :?

_________________
Citroen CX Pallas 25 D 1984 12 29
Citroen Xantia V6 24V Activa 1997 01 31
Citroen XM Break 2.1 D12 Turbo 1994 07 03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 12 2007, 14:14 
bet tai kad radau as vienam kieme tokia aparata apleista, padangos nuleistos, stovis jau kelinti metai ant lauko, siandien visa apziurejau gan atydziai ir kruopsciai ir neradau nei vienos rudies? gal sakau jie veliau buvo pradeti cinkuoti, nuo kokiu 80' metu :) ??


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 12 2007, 15:08 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 07 2006, 17:05
Pranešimai: 107
Miestas: Kaunas
na I kartos Cx'ai iki 85m vidurio kazkur, tai tikrai nebuvo cinkuoti tai tikrai, II kartos irgi turetu buti necinkuoti nes puva jie gerai. Siap Cx'as megsta labai rudyti is vidaus o ne is isores taigi atrodo kad jis nerudija o istikruju rudija labai. Gal tas tavo Cx'as stovintis buvo visas purvinas ir nelabai matesi tos rudys. O beje kur tu cia ta Cx'a matei? :o

_________________
Citroen CX Pallas 25 D 1984 12 29
Citroen Xantia V6 24V Activa 1997 01 31
Citroen XM Break 2.1 D12 Turbo 1994 07 03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 13 2007, 07:51 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2006, 15:31
Pranešimai: 264
Miestas: Filnius
jo, pūva pirmiau iš vidaus, o iš išorės geriausias indikatorius - bagažinės dangčio apačia.
II kartos atseit kažkaip apdirbti, bet nežiūrint to rūdyja, ypač po plastmasėm visokiom. Mažiausiai rūdyjančiais laikomi I-os laidos galo - 83 - 85 m., labiausiai - I-os laidos pradžios.

_________________
'74 DS Pallas, '87 CX Prestige Turbo 2, '01 Picasso Hdi, '06 C8


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 13 2007, 08:53 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 07 2006, 17:05
Pranešimai: 107
Miestas: Kaunas
na cx'u tai tikra liga bagazines dangtis, stoglangis ir prie antenos. Siap tai ten tas plastmases reikia nuimti nuo bagazines ir gerai, bet aisku nelabai graziai ziuresis ant II kartos, as tai nuemiau nuo savo tai vaizdo nepagadino ba juostele I kartos plona eina

_________________
Citroen CX Pallas 25 D 1984 12 29
Citroen Xantia V6 24V Activa 1997 01 31
Citroen XM Break 2.1 D12 Turbo 1994 07 03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 14 2007, 22:16 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 30 2006, 16:44
Pranešimai: 542
Miestas: siapus anapus...
kaune, donelaicio gatveje, turetu buti mano buves cx, 88m, TD, kibirinis, valstybinis numeris BBH 235, jei gerai pamenu. tokie keistoki zmogenai ji pirko, bene pries pora metu. tas cx buvo tikrai neblogos bukles. :) tik privalumu jame minimumas.
keisti ne blogaja prasme, keisti savo isvaizda, apsirengimu, elgsena... na nekeistesni uz mane, ar kitus citro- myletojus. gal taip tik man atrodo, bet visi vazinejantys citroenais man atrodo siek tiek kitokie, nei ta dauguma zmoniu... (apie save as net nekalbu) :)

_________________
nedas2cv@gmail.com
tel. +447405100357


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 18 2007, 11:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
vikis rašė:
jo, pūva pirmiau iš vidaus, o iš išorės geriausias indikatorius - bagažinės dangčio apačia.
II kartos atseit kažkaip apdirbti, bet nežiūrint to rūdyja, ypač po plastmasėm visokiom. Mažiausiai rūdyjančiais laikomi I-os laidos galo - 83 - 85 m., labiausiai - I-os laidos pradžios.

Va savaitgalį prisikasiau iki '83 CX Reflex dugno... jomajo... plaktuku ties pedalais stipriau stuktelėjau ir sulindo plaktukas... :o Tiesa, rėmas ties ta vieta aprūdyjęs, bet nušveitus ir pacinkavus bus dar visai neblogos būklės. Ir dar labai silpna CX skardų vieta - galinių durų apačia. Iš išorės dar jei nieko vaizdelis, tai išvidaus net širdį griebia nuo "vaizdų"... ir ties durų vyriais irgi rūdžių susirinkimo vietos... :cry:

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 18 2007, 16:01 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Gytka_ rašė:
jo Mario tu teisingai pasakei galines durys tai is vidaus tai ziauriai puna, net sirdi skauda, kai toki vaizda pamatai, o del dugno tai nzn bent pas mane tai dugnas nesupuves nera niekur virintas, juk jie man atrodo cinkuoti yra, jei klystu pataisyk 8)

Dėl dugno negaliu tvirtint 100 proc. bo savo GTiškės dar nečiupinėjau. Bet va Reflex'o, tai liūdnas vaizdas. Iš apačios lyg ir nieko vaizdas buvo, bet kai nuplėšiau pripuvusią kiliminę dangą, tai žiaurus vaizdelis... :(

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 19 2007, 08:15 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
Gytka_ rašė:
na tai tau tada bus daug sunkaus darbelio, tai kaip suprantu dabar du Cx'us atstatineti zadi?

Ne, Reflex'as donoras. 8)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 19 2007, 10:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 30 2006, 16:44
Pranešimai: 542
Miestas: siapus anapus...
cx'o kebulas- ne dovanele! jei jau pradejo rudys ji grauzt, laikykis! rudija viskas, kapotai, durys, dugnas, slenksciai, posparniai(ypac galiniai), stogas ir tas prapuva, na, o jei dar stoglangis yra, tuo labiau.
kebulo remontas jo nelengvas, gana sudetinga kebulo konstrukcija...
taigi, kantrybes ir jegu tau, Mario! :)

_________________
nedas2cv@gmail.com
tel. +447405100357


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 19 2007, 13:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
nedas rašė:
taigi, kantrybes ir jegu tau, Mario! :)

Ačiū. Gti'škės kėbulas visai geras (tiesa, dugno iš vidaus dar stipriai neanalizavau) tik rėmas parėjęs... o Reflekso rėmas geras... vien žo, ilgai dar aš kaip baltas žmogus negalėsiu išvažiuot su juo per išeigines. :x

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 113 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 8 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007