WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 24 2024, 14:24

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 339 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 23 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Lap 16 2009, 22:35 
Trasoj vaziuojant man maziau 9 ltr / 100 km nepavyksta issisukt, o siaip ir daugiau dar buna. Vaziuoju dazniausiai apie 120 km/h. O jeigu vien mieste - 15 ltr / 100 km. Vidurkis ziurint kiek mieste ir kiek uzmiestyje tenka vazinetis buna 10.5 ltr / 100 km. Cia pagal kompa. Pats neskaiciavau niekada tiksliai.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Lap 17 2009, 07:32 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 08 2006, 08:20
Pranešimai: 432
Miestas: Kaunas/Vilnius
C5 `06 2l hdi 100kw mechanika - 6.2 vidutinės per 5000km - pagrinde į darbą, savaitgaliais užmiestyje. Važiuoju kaip noriu, jei nuotaika yra :)

_________________
Automobilių galios didinimas (ChipTuning), suodžių filtrų (FAP) ir EGR vožtuvų šalinimas Kaune/Vilniuje: +370 676 22922


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 01 2009, 14:44 
Nu blyn... turejau as c5 2.0 Hdi, kai pardaviau tai buvo pravaziuota 142tukst km. Vienos keliones metu,kai vaziavom i Italijos puse, vaziavom pro berlyna ir i apacia pro Ingolstam. Uzpylus vokisko dyzeliuko citroletas nustebino kuro sanaudomis, autobanu,kai visa laika buvo vaziuota 130-150 km/h greiciu pasiskaiciavus kuro sanaudas nuo vienos koloneles iki kitos, gavos 4.7 litro. Siuo metu vazineju su Octavia 1.9 tdi nauja, tai tarkim vaziuojant i Alytu ar i Kauna, sutelpu i 4.5. Vaziuojant 120 km/h. Tiesa pasakius galvoju apie C5 pirkima, automobilis patiko nezmoniskai, tik si karta nedarysiu klaidos ir lietuvoj nepirksiu. Vaziuosiu i prancus pas drauga ir ten tikiuosi pajamt 2.2 hdi, kad butu nedaug pravaziaves ir itin geros bukles noreciau... :) Laguna turi dideliu bedu su pakabom,tai jau isbandyta... :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 02 2009, 00:08 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
pufiokas rašė:
Nu blyn... turejau as c5 2.0 Hdi, kai pardaviau tai buvo pravaziuota 142tukst km. Vienos keliones metu,kai vaziavom i Italijos puse, vaziavom pro berlyna ir i apacia pro Ingolstam. Uzpylus vokisko dyzeliuko citroletas nustebino kuro sanaudomis, autobanu,kai visa laika buvo vaziuota 130-150 km/h greiciu pasiskaiciavus kuro sanaudas nuo vienos koloneles iki kitos, gavos 4.7 litro. Siuo metu vazineju su Octavia 1.9 tdi nauja, tai tarkim vaziuojant i Alytu ar i Kauna, sutelpu i 4.5. Vaziuojant 120 km/h. Tiesa pasakius galvoju apie C5 pirkima, automobilis patiko nezmoniskai, tik si karta nedarysiu klaidos ir lietuvoj nepirksiu. Vaziuosiu i prancus pas drauga ir ten tikiuosi pajamt 2.2 hdi, kad butu nedaug pravaziaves ir itin geros bukles noreciau... :) Laguna turi dideliu bedu su pakabom,tai jau isbandyta... :D

Kazkaip tavo sanaudos nerealios,netikiu :roll:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 02 2009, 16:06 
[/quote] Kazkaip tavo sanaudos nerealios,netikiu :roll:[/quote]

Gali netiket... :D
Deja, mano Citriukas, jau isvykes i baltarusija. Pulkininkas kazkoks nupirko ji is manes. Pardavia del to,kad artejant ziemai buvo problemos su uzvedimu, esant daugiau nei -15, prie jo galima buvo net neeit... o jei mazesnis minusas,kokius tris kartus pasildzius zvakes uzsivesdavo. Skodos, jei mieste nesmaugi 6 litrai gaunas.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 29 2009, 15:06 
:bum: nesuprantu as savo citrinuko 2001 2.2hdi automatas masina nesenai po remonto, sakiau kad kuro sanaudos didokos, turbina gaude ora, gerai masinos trauka atsigavo viskas, nu bet kaip ryja taip ryja ji man nesuprantu :bum: kompas dabar rodo vidurki po 800km~ 9,8l ir tai tik todel kad apie 400km buvo pravaziuota atostradoje nespaudziant, rodytu apie 12~ speju vidurki, dar plius buvau nuvares y panevezi kad ispjauti kataliza ta del ekologinio skyscio, sake ir tas kazkiek dar ekonomiskumo duot turetu tai, kura visada pilu is degaliniu, filtrai visi viskas pakeista, masinos nespaudziu vaziuoju dazniau ant pusiau automatines padeties pats metau, negreziu visai, sildimo sediniu isvis nejungiu, kad tik ka sutaupyciau, bet vos ne ant akiu ta rodykle man mazeja, uzsidege rezervas buvo nuvaziuota 10km iki degalines uzpylta 10l degalu (kompas rode 125km iki degalines), nuvaziavau mieste apie 50km ir jau rodykle ant rezervo....., max 10km ir vel uzsidegs, tai as nesuprantu kiek jis man ryja, o jai dar syldiciau daug, susijunkciau sedynes sildyma, paspausciau, tai ka 20l diselio rytu? :shock: , vakar net graudu pasidare kai su pazystamu vaziavom pezu 607 2.2hdi tokiu pat varikliu, tik kad pas jy mexanine pavaru dezu (- 1.5~l) , bet pati masina didesne, sunkesne, faktiskai ant bako garu teko vaziuot, kompas jau nerode net kiek iki km dar pravaziuot eina, uzsipyle uz 20lt, 6.5l, kompas parode 160km :shock: , tai as nesuprantu :( kas gali but???


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 29 2009, 17:07 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
Tadas21 rašė:
:bum: nesuprantu as savo citrinuko 2001 2.2hdi automatas masina nesenai po remonto, sakiau kad kuro sanaudos didokos, turbina gaude ora, gerai masinos trauka atsigavo viskas, nu bet kaip ryja taip ryja ji man nesuprantu :bum: kompas dabar rodo vidurki po 800km~ 9,8l ir tai tik todel kad apie 400km buvo pravaziuota atostradoje nespaudziant, rodytu apie 12~ speju vidurki, dar plius buvau nuvares y panevezi kad ispjauti kataliza ta del ekologinio skyscio, sake ir tas kazkiek dar ekonomiskumo duot turetu tai, kura visada pilu is degaliniu, filtrai visi viskas pakeista, masinos nespaudziu vaziuoju dazniau ant pusiau automatines padeties pats metau, negreziu visai, sildimo sediniu isvis nejungiu, kad tik ka sutaupyciau, bet vos ne ant akiu ta rodykle man mazeja, uzsidege rezervas buvo nuvaziuota 10km iki degalines uzpylta 10l degalu (kompas rode 125km iki degalines), nuvaziavau mieste apie 50km ir jau rodykle ant rezervo....., max 10km ir vel uzsidegs, tai as nesuprantu kiek jis man ryja, o jai dar syldiciau daug, susijunkciau sedynes sildyma, paspausciau, tai ka 20l diselio rytu? :shock: , vakar net graudu pasidare kai su pazystamu vaziavom pezu 607 2.2hdi tokiu pat varikliu, tik kad pas jy mexanine pavaru dezu (- 1.5~l) , bet pati masina didesne, sunkesne, faktiskai ant bako garu teko vaziuot, kompas jau nerode net kiek iki km dar pravaziuot eina, uzsipyle uz 20lt, 6.5l, kompas parode 160km :shock: , tai as nesuprantu :( kas gali but???

Pas mane tokios sanaudos buvo irgi tik ant mechanines,todel nesukau galvos ir pardaviau,dabar 2.0HDi turiu ir patenkintas ;) vazinejau mieste taupydamas kiek tik imanoma,tai kompas parode 9.5,jei normaliai vaziuojant,buvo 9.9,o pagainiot jau net nenorejau...(2.2HDi)

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 29 2009, 18:03 
bet tai ko taip stipriai skiriasi nuo pezo 607 motorai tai identiski juk, ekonomiskumo nulis...........


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 29 2009, 19:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
Kazkas tikrai netvarkoj,reikia diagnostika pradziai daryt..tokios sanaudos nenormalios,tada jau geriau su V6 vazinet jei tokios butu,bet jos tikrai nenormalios :!:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 29 2009, 20:36 
reikes bandyt vezt, manuale susiradau mieste salygom ir parasyta kad 10~ o gal labai labai pasistenges ir tilpciau y tiek........ bet kazkokia nesamone vistiek........


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 29 2009, 20:44 
itariu gal gali but toks dalykas, pas mane buvo siurbliukas kur yra bake uzsikises tai gal eme jy ir uzlenke ar kaip nors ta matuokli kur kura matuoja, nes man nedaeina uzsipyliau viena karta is kanistro 10l, pakilo iki pirmos palkyte, po keliu dienu uzsipyliau 20l, ir pakilo faktiskai tiek pat, o nuvaziavau tapati vos ne atstuma kol uzsidege rezervas....., tai kokios jo turi but normalios kuro sanaudos c5 2.2hdi automato mieste?


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 29 2009, 20:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
Tadas21 rašė:
itariu gal gali but toks dalykas, pas mane buvo siurbliukas kur yra bake uzsikises tai gal eme jy ir uzlenke ar kaip nors ta matuokli kur kura matuoja, nes man nedaeina uzsipyliau viena karta is kanistro 10l, pakilo iki pirmos palkyte, po keliu dienu uzsipyliau 20l, ir pakilo faktiskai tiek pat, o nuvaziavau tapati vos ne atstuma kol uzsidege rezervas....., tai kokios jo turi but normalios kuro sanaudos c5 2.2hdi automato mieste?

9.8/5.4/7.0 l/100km urban/extra-urban/combined
Gal vistik normalios pas tave...pas mane manualas tiek eme anksciau.

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 30 2009, 19:10 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Vytius rašė:
9.8/5.4/7.0 l/100km urban/extra-urban/combined

Čia info iš manualo? Neįsivaizduoju, kaip reikia važinėti su automatu mieste, kad būtų 5.4 :shock:
Mano praktika tokia: jei vien mieste važinėji, tai pasiima 9.4 L/100 km.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 30 2009, 23:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
extra urban reiškai be miesto. Gryna trąsa. Urban-miestinis. Combined jau gal suprantama

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: kokios kuro sanaudos
StandartinėParašytas: Gru 31 2009, 08:51 
Yra toks gudras puslapis auto.ru Ten susirandat koki norit modeli ir matot duomenis. Tame tarpe ir kuro sanaudas. ;)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 339 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 23 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007