WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 20:23

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Lie 24 2007, 06:49 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
Sveiki. Nustojo šaldyti mano auto kondicionierius. Pati klimato kontrolė reaguoja (pučia stipriau, silpniau) bet nešaldo. Kondicionierius iš pradžių šaldė, bet mano manymų nepakankamai, todėl nuvariau į Mega mestą, kad be viso kito (tepalų keitimo) įpyltų ir freono. Sakė kad įpylė, buvo likę apie 200-250. Bet apskritai nustojo šaldyti, gal jie ten ką nors pridirbo? Aiškų jie patarė iš padaryti diagnostiką Veho, o ten po 2 savaičių. Ką galite patarti :?:

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Lie 25 2007, 13:49 
Daliusj rašė:
Sveiki. Nustojo šaldyti mano auto kondicionierius. Pati klimato kontrolė reaguoja (pučia stipriau, silpniau) bet nešaldo. Kondicionierius iš pradžių šaldė, bet mano manymų nepakankamai, todėl nuvariau į Mega mestą, kad be viso kito (tepalų keitimo) įpyltų ir freono. Sakė kad įpylė, buvo likę apie 200-250. Bet apskritai nustojo šaldyti, gal jie ten ką nors pridirbo? Aiškų jie patarė iš padaryti diagnostiką Veho, o ten po 2 savaičių. Ką galite patarti :?:

O kond. kompresoriaus mova ijungia pati kompresoriu kai valdymas padetyje "auto"? Gali buti problemos su freono kiekio davikliu (jis prie radiatoriaus), lauko temp. davikliu, dar yra berods du ventiliatoriaus davikliai...


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Lie 26 2007, 11:49 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
xamas rašė:
Daliusj rašė:
Na buvau CP, paremontavo, bet lyg ir ne jie patys. Sakė, kad lyg ir išsiurbė buvusį freoną ir įpylė kita ir – veikia. Bet vis tiek šiandien pastebėjau, kad aušinimo skysčio daviklis vis tiek pakyla ir nusileidžia :?: Įdomu kokios dar čia bėdos :roll:

Na daviklis tai tikrai nekyla, gal rodykle skydelyje? Kaip pakyla, kaip greit krenta? Skyscio yra uztektinai, sistema nuorinta? ( ar pucia karsta ora is peciuko, neburbuliuoja issipletimo bakelyje). Ventiliatoriai isijungia?


Na klausimai iš tiesų aktualūs :D Viskas prasidėjo kaip iš pradžių rašiau, po tepalų keitimo ir freono užpylimo. Tai tada, ryte tik pasukus užvedimo raktelį įsijungdavo aušinimo ventiliatorius na padurniuodavo. Daviklis skydelyje iš pradžių lyg kaip ir normaliai: kai pašyla variklis – rodyklė po truputį kyla, bet vėliau būna, kad staigiai nukrenta į žemiausią padėtį pabūna apie 30 s iki 1 min. iar pan. ir vėl pradeda rodyti normalią temperatūra. Šiandien ryte tas pats su rodyklę, tik ventiliatoriaus negirdėjau. Dėl skysčio tai nežiūrėjau, neburbuliuoja, manau, kad skysčio užtenka, nes kad išbėgtų ar leistų aušinimo sistema nepastebėjau. :?:

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 26 2007, 13:32 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Gali gero kontakto nebut. Keisdami ka nors paklibino, pajudino. Ijungus Ac ventiliatoriai turi pradet suktis. Del rodykles sokinejimo tai tik 2 variantus turejes:1. grybauna temp.daviklis. 2. oro kamstis.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 11 2007, 09:43 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
Efka rašė:
Daliusj rašė:
Tiesa, gal kas žinote, kurioje vietoje yra temperatūros daviklis c5 2002, 2,2hdi


Po desiniu veidrodeliu


Na aisku ne taip paklausiau :lol: Norejau paklausti variklio temperaturos daviklio vieta

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Lie 10 2008, 09:58 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
xamas rašė:
Gali gero kontakto nebut. Keisdami ka nors paklibino, pajudino. Ijungus Ac ventiliatoriai turi pradet suktis. Del rodykles sokinejimo tai tik 2 variantus turejes:1. grybauna temp.daviklis. 2. oro kamstis.


Na iš tiesų man apie ventiliatorių veikimą aiškino ir patyrę meistrai, tai yra, kad jei įjungtas kondicionierius, tai ventiliatoriai ir suksis, bet apie rodyklės šokinėjimą taip niekas ir negali paaiškinti

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Lie 17 2009, 06:30 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
Gal kas galite pasakyti ar kondicionieriuose freonas pilamas skirtingai pagal atomobilio modelį, ar freonas visas visiems vienodas. Gal žinote freono markę???

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Lie 21 2009, 10:35 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 10 2008, 18:00
Pranešimai: 356
Miestas: Klaipeda
visur vienodai, tik kiekiai skiriasi.

_________________
Paveikslėlis C5 2001 2.0hdi 80kw manual


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Lie 21 2009, 14:45 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
tipo 134a

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Lap 04 2009, 17:31 
Turiu viena klausima, gal tau nesala tik viena puse? (vairuotojo ar keveivio) jei taip tai bus kita problema ;] :taip:


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Geg 11 2010, 11:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 10 2004, 15:07
Pranešimai: 57
Miestas: Vilnius
gal žinot kur Vilniuj pigiausiai pildo freoną?

_________________
Xantia'95 TD 2.1 (buvusi)
Xantia'95 2.0 16v (ex buvusi)

C5'06 1.6 HDi (nauja nuotaka :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Geg 17 2010, 15:08 
Oi, labai parupo, kas buna nutike, kai nesala viena puse. Pas mane buvo vienu momentu tokia bjaurastis, kad keleiviui pucia salta ora, o man - vairuotojui - silta.... Atsiprasau, kad isiterpiau i kita tema...


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Geg 18 2010, 01:53 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 03 2008, 14:55
Pranešimai: 88
sveiki,pas mane irgi tas pats,viskas kas turi isijungt isijungia bet nesaldo ,beto girdejau,kad jei nera freono tai kompresorius neisijungia.Pas mane ir girdisi ir matosi kad viskas veikia ir vamzdeliai vienas karstas kitas saltas .Tiesa grybauja temp. daviklis 10 - 15 laipsniu,bet paskabinau draugeliui pas kuri isvis rodo 70 laipsniu , bet puikiausiai saldo :bum: preita vasara salde kada norejo :D siemet dar nepasileido,beje kur tas daviklis freono konkreciau randasi prie radiatoriaus? masiniukas c5 2001m hdi.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Lie 20 2010, 00:34 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 03 2008, 14:55
Pranešimai: 88
Adoc5 rašė:
Turiu viena klausima, gal tau nesala tik viena puse? (vairuotojo ar keveivio) jei taip tai bus kita problema ;] :taip:

sveikas,va pas mane tokia beda,nesala keleivio puse c5 2001 hdi,gal kokiu minciu turi?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kondicionierius
StandartinėParašytas: Rgp 16 2010, 10:33 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 15:23
Pranešimai: 106
Miestas: kaisiadorys
arturca rašė:
sveiki,pas mane irgi tas pats,viskas kas turi isijungt isijungia bet nesaldo ,beto girdejau,kad jei nera freono tai kompresorius neisijungia.Pas mane ir girdisi ir matosi kad viskas veikia ir vamzdeliai vienas karstas kitas saltas .Tiesa grybauja temp. daviklis 10 - 15 laipsniu,bet paskabinau draugeliui pas kuri isvis rodo 70 laipsniu , bet puikiausiai saldo :bum: preita vasara salde kada norejo :D siemet dar nepasileido,beje kur tas daviklis freono konkreciau randasi prie radiatoriaus? masiniukas c5 2001m hdi.


Pas mane neįsijungia elektromagnetinė kondicionieriaus pavara nes valdymo signalas 8V, o turi būti 12V. Tiesiai nuo akumuliatoriaus viskas veikia.
Nerandu kuri rėlė už tai atsakinga.
Gal kas gali įmest schemą arba foto kurioje vietoje kondicionieriaus rėlė.
:idea:

_________________
c5 2.2 hdi 2002m. exclusive 4hp20 automatine deze


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 99 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007