WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 06:45

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 17 2007, 22:42 
vienu zodziu pas mano tranta, dar vienas bejeriuks nutiko
nebetsidaro kaires puses galines durys.
seip netaip nuemus "apshivke" (sunku ja nuimineti uzdaromis durelemis) niekaip nesugebejau dasikasti iki spyneles
tai vaziavau pas elektrikus, tie irgi knisosi kol , kaip patys prisipazino ant šaros eilini karta pajudine laidus, atidare duris (suveike centrinio varikliukas)
va kai atidarai dureles, tada - jo - jokiu problemu nusiimti uzrakta, kartu su varikliuku - bet jis neardomas (taip pasake elektrikai, nors cia ju pirmasis c5, todel man jie ner autoritetai) - vienu zodziu niekuom man jie nepadejo, ir patare kuo skubiau varytis per svalkes pirktis tos spyneles-varikliuko viename, o jei nekeisiu ir tas varikliukas numirs visai, tada anot ju, mano duris bus galima atidaryti tik su turbinkes pagalba :shock:
zmones mielieji, jei turite nors maziausios patirties, butinai pasidalinkite, nes as kazkodeltai netikiu, kad prancuzai tokie ***, kad net puse zinksnio nepagalvojo i prieki, jei perdegs centrinio varikliukas uzdarymo pozicijoje...


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Gru 18 2007, 08:17 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
uodas rašė:
vienu zodziu pas mano tranta, dar vienas bejeriuks nutiko
nebetsidaro kaires puses galines durys.
seip netaip nuemus "apshivke" (sunku ja nuimineti uzdaromis durelemis) niekaip nesugebejau dasikasti iki spyneles
tai vaziavau pas elektrikus, tie irgi knisosi kol , kaip patys prisipazino ant šaros eilini karta pajudine laidus, atidare duris (suveike centrinio varikliukas)
va kai atidarai dureles, tada - jo - jokiu problemu nusiimti uzrakta, kartu su varikliuku - bet jis neardomas (taip pasake elektrikai, nors cia ju pirmasis c5, todel man jie ner autoritetai) - vienu zodziu niekuom man jie nepadejo, ir patare kuo skubiau varytis per svalkes pirktis tos spyneles-varikliuko viename, o jei nekeisiu ir tas varikliukas numirs visai, tada anot ju, mano duris bus galima atidaryti tik su turbinkes pagalba :shock:
zmones mielieji, jei turite nors maziausios patirties, butinai pasidalinkite, nes as kazkodeltai netikiu, kad prancuzai tokie ***, kad net puse zinksnio nepagalvojo i prieki, jei perdegs centrinio varikliukas uzdarymo pozicijoje...


nieko cia neatsitiks, paimsi ir tiesiog atidarysi mechaniniu budu, juk ta pati sistema sotvi ir xantijoje............. :wink:

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 18 2007, 09:34 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
uodas rašė:
kad prancuzai tokie ***, kad net puse zinksnio nepagalvojo i prieki, jei perdegs centrinio varikliukas uzdarymo pozicijoje...

Pas daugelį mašinų taip, ne vien prancūzai tokie :wink: Labai paguodžiau :lol: O durys atidaromos gražiai, tik ne pas tuos meistrus nuvažiavai...

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 18 2007, 10:15 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Aidas1 rašė:
nieko cia neatsitiks, paimsi ir tiesiog atidarysi mechaniniu budu, juk ta pati sistema sotvi ir xantijoje............. :wink:

Pas Xantia yra pypsikas, pas C5 nėra... taigi kitaip...

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 18 2007, 10:19 
arix'as rašė:
uodas rašė:
kad prancuzai tokie ***, kad net puse zinksnio nepagalvojo i prieki, jei perdegs centrinio varikliukas uzdarymo pozicijoje...

Pas daugelį mašinų taip, ne vien prancūzai tokie :wink: Labai paguodžiau :lol: O durys atidaromos gražiai, tik ne pas tuos meistrus nuvažiavai...

tai as cia ir prasau pagalbos, kad paaiskintumete, kaip tas (galines) duris atidaryti.
nes esu girdejes kad atidaryti galima taip : atkrapstai tas plastmases ir su kieta viela atkabini. ir as tuom tikejau, kol vakar savo rankose jau istraukto uzrakto nelaikiau

dar vienas klausimas, ar atkrapscius plastmases, galima ten pakeisti tik varikliuka?
labai atsiprasau uz prasta fotkiu kokybe - mobiliakas yra mobiliakas :(
prieimas tik ish el.fishkes puses - shonai abu remiasi i skardas, netgi istraukus neradom varijantu kur kokia viela kisti...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 19 2007, 09:43 
arix'as rašė:
Atsakymas: tik varikliuko nepasikeisi, nes viskas užkniedyta ir plastmasėje, nebent esi auksarankis. Jei užstrigs, pats su vielom tik dažus nusigrandysi. Tam reikia patirties, sugebėjimų ir įrankių. Jei visa tai turi - pirmyn.

1. kai uzstrigs man visishkai, as desiu is savartino kita, o su senuoju paekspirementuosiu - paziuresiu, kas ir kaip ten :),
2. ar tau sunku pasakyti, kokiu tu specialiu instrumentu reikia, ir per kur prilysti? jau tris postus parasei, o kaip niekam nieko neaisku, buvo, taip ir liko. buk zmogus- parashyk prashau :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 19 2007, 11:22 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Reikia:
1. geros vielos, kuri pakankamai tvirta ir lanksti.
2. pripučiamos spec.pagalvės
3. atsuktuvų - įvairių
4. prožektoriaus
5. veidrodžio
Kaip matai, kaip ir viskas aišku, bet darbo eigoje įrankiai yra pritaikomi prie konkretaus atvejo - viela lankstoma, atsuktuvai ploninami, smailinami. Gali prireikti gręžtuvo, kaištų ir dar ko nors. Per kur tai daryti ? Sprendžiasi darbo eigoje, gal per stiklą, gal iš vidaus, gal iš lauko. Dirbi ir galvoji. Svarbiausia ko reikia, tai žinojimo ką darai. Tai yra truputį nenusakomas darbas, laiko ir sąnaudų atžvilgiu.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Paskutinį kartą redagavo 1 arix'as. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 19 2007, 11:29 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 10 2006, 16:01
Pranešimai: 1244
Miestas: Kaunas
cia biski ne i tema, bet idomu kaip pas C5 yra. Pvz pas Xantija ar kitas senesnes auto, kurios turi "pypsika", norint atrakinti duris visai nebutina patraukt "pypsika", uztenka truktelt uz vidines rankeneles ir durys tiek atsirakina tiek atsidaro. Tai va idomu - ar pas C5 taip atidaryti duru neimanoma?

_________________
Peugeot 206 SW '04 2.0 HDI Quicksilver
<< Xantia '94 2.0i VSX - buvo...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 19 2007, 11:56 
Tiek pas "Xantia", tiek pas XM būdas "trukteli - ir atsirakina, ir atsidaro" veikia tik su priekinėmis durelėmis.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 19 2007, 14:13 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Šitaip yra tada, kai viskas gerai veikia. Tiek pas Xantia, tiek pas kitus jei sugędo, tada "trukteli ir atsidaro" nebegalioja, reikia ieškoti kitų būdų atidarymui...

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 20 2008, 12:38 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
Na pas mane tai kairės pusės durys su pultu nori atsidaro nori ne. Pastebėjau, kad tai atsitiko, kai salone būdamas užrakini su mygtuku duris ir po to su rankena bandai atidarinėti. Padarai keleta kartu taip ir psio. Nors panašiai buvo su dešinės pusės durimis, tai savaime viskas susitvarkė. Tai nežinau ar pačiam pakrapštyti ar į servisą varyti. Gal ką patarsite...

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 26 2008, 12:10 
uodas rašė:
gal galite padet? pasmanes is darbinio kompo negalima ilysti citrono serviso puslapi, kad patikrinti ar C5 2002 metu ir C5 2000 metu yra idetos tospacios spineles? nes va po pietu nusiimciau is darbo ir iki Telsiu palekt reiktu paimti, bet butu ablomas, jei suzinociau nuvaziaves, kad netokia spynele..
aciu


turi but tokios pacios. beje uz kiek pirsi is telsiu? manau galeciau pigiau parduot + nemokamas pristatymas i darbo vieta greitom siuntom (gautum 5dieni, jie ryt iki pietu pervestum pinigus) :wink:
p.s. pas mane 2001


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 35 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007