WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 26 2024, 17:40

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 00:55 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Pirshtiniu dezhes - aka Glove Box, aka. bardachiokas...
Vien zho pastebejau, kad yra kaireje puseje lempute - bet ji neshviechia, tai gi sugalvojau pakrapshtyti apgraibomis ir vos nesulauzhiau. Gal kas gali paprastai paaishkinti arba su kokiom iliustracijom kaip ta lempute ish ten ishkrapshtyti nesulauzhant.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 28 2007, 09:50 
pas mane irgi neveikė.
nepamenu jau kaip ja isardyti nes labai primityviai tai darosi.
jei neiseina is vienos puses, pamegink is kitos ir viskas bus ok.
lemputes nekeisk pradzioj, nes pvz pas manes parasciausiai buvo susispaudusi spiruokle, je su atsuktuvu praplatinau kad stangriau miktukas butu ir viskas vel veikia.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 02 2008, 15:18 
uodas rašė:
pas mane irgi neveikė.
nepamenu jau kaip ja isardyti nes labai primityviai tai darosi.
jei neiseina is vienos puses, pamegink is kitos ir viskas bus ok.
lemputes nekeisk pradzioj, nes pvz pas manes parasciausiai buvo susispaudusi spiruokle, je su atsuktuvu praplatinau kad stangriau miktukas butu ir viskas vel veikia.

aš taip pat "pagydžiau" patempdamas spyruoklę. Lemputė pasirodo buvo gera.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 02 2008, 16:09 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Pagydyti tai gal pagydysim kaip nors, pradziai ishimti reik nesulauzhant :) O sheip tai speju ta lempute panashi arba lygiaj tokia pat kaip ir tos, kur kojas priekyje apshviechia. Kadangi ji pas mane ishkritus buvo ir ant laido kabejo, tai ash galejau ja ramiai apzhiureti ir idejau atgal i vieta. Tai pagal tai speju kad lempute reiktu ishimineti ish to galo kur yra tokis '[' ishemimas, i ta ishemima reiktu uzhkishti koky plona daigta, kad nusispaustu liezuvelis, arba ymanoma, kad tas liezhuvelis nuo lupimo atshoktu: ___ / ->

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 02 2008, 16:23 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 21 2006, 11:47
Pranešimai: 65
Miestas: Vilnius
DasI rašė:
Pagydyti tai gal pagydysim kaip nors, pradziai ishimti reik nesulauzhant :) O sheip tai speju ta lempute panashi arba lygiaj tokia pat kaip ir tos, kur kojas priekyje apshviechia. Kadangi ji pas mane ishkritus buvo ir ant laido kabejo, tai ash galejau ja ramiai apzhiureti ir idejau atgal i vieta. Tai pagal tai speju kad lempute reiktu ishimineti ish to galo kur yra tokis '[' ishemimas, i ta ishemima reiktu uzhkishti koky plona daigta, kad nusispaustu liezuvelis, arba ymanoma, kad tas liezhuvelis nuo lupimo atshoktu: ___ / ->


O geras :) turi kojas prieki apsviesti :) ???? Reiks paieskoti kur pas mane tokios lemputes yra :) kur jos pasleptos ?

_________________
Svarbiausia gera nuotaika :)
C5 2001 unikas ant benzez ...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 02 2008, 17:08 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Pazhek service.citroen.com su savo VIN'u, gal chia nebutinai pasi visus taip yra, pas mane ties kojom ir taip shviete, kad turi shviesti ir ties keleivio kojom, pamachiau pazejes service.citroen.com, kai ieshkojau kokiu nors namioku kaip ta pirshtiniu dezhes lempute ishsilupa...

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 16 2008, 23:09 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Nu ka, vel bendrauju pats su savim :) Taigis, vakar ishsilupau ta lempute - sakychiau nenoriai ji ten ishsiima - bent jau pas mane. Esme - su kokiu plokschiu nedideliu atsuktuveliu svelniai bandom atkelineti lemputes gala, kuris yra archiau dezhes galo(mashinos priekio), tenai ish galo yra toks liezhuvelis, kury kaip ir reiketu paspausti dezhes priekio link(mashinos galo). Lempute po to atsargia ishsitraukia kartu su knopke. Pati lempute buvo sveika. O nedege del to, kad kopkes spyruokle, kuri atmetineja knopke, visishkai paleidus turetu sujungti kontaktus, to nepadaro. Ir chia panashu, kad tai gali buti liga, kadangi spyruokle padaryta ish visai nespyruoklinio metalo ko pasekoje nuo darinejimo bei pastovaus suspaudimo uzhdarytoje padetyje spyruokle pavargsta ir nebeiishsiplechia iki reikiamo pradinio ilgio.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 17 2008, 09:07 
taip cia liga.
nes pas taves, pasmanes, pas dar kokius tris neforumiecius, bet su c5 - irgi spiruokle kalta buvo.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 82 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007