WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 11:02

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Lie 03 2008, 21:15 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgs 26 2006, 20:05
Pranešimai: 85
Miestas: Klaipeda
Man uno-x geriausias buvo ir sanaudos 0.5 l mazesnes ir kompas nesikekdavo.

_________________
2008 peugeot 407 2.0 HDI ex
2004 BMW530d ex
2005 C5 2.0hdi ex
2009 c4 GP ex
2008 bmw 530d ex
2011 peugeot 508 2.0hdi


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 04 2008, 10:19 
Gali buti... Nemeginau.. Ryt ismeginsiu..


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 08 2008, 06:37 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
aantanas rašė:
Sveikas patarčiau nepagailėt dyzelio ir važiuot į Panėvežį pas spakėną.
Bet perskaitęs pamačiau kad pas tave bėda su kuro kokybe.Pas mane su Lukoilo i dyz.kuru taip buvo traukė kaip su 0.9L :shock: .Pakeičiau kurą viskas gerai,atsirado trauka.
O jei Bėdos su FAP tai tik į Panevėžį.
Išims tau tą FAP ir pamirši visas bėdas.Žinoma gali pilt skystį 5lx240lt +~2000 FAP filtro korys,viso 3000LT bet su lietuviško dyzelio kokybe neilgai važiuosi...Peugeot forume beveik visi 607 406 2.2hdi išoperuoti.Žinau kad yra ir daug C5.Kei pamenu dabar operacija kainuoja apie 400-450lt.Jei reikia galiu tel. to diagnostiko duoti. Email s p a k e n a s eta gmail.com


"Engine anti-pollution system Faulty" ir ASP/ABS faulty, sumažėjo trauka, kažkas panašaus ir pas mane, kurą pyliausi iš orlean ne pirmą kartą, tad manau arba elektronika streikuoja, arba fap skystį teks pilti. Negi toks jis brangus :doom: Taip jau būna su elektronika pas mane parodo klaida po to viskas magiškai dingsta ir viskas OK , bet kaip dabar bus tai nežinau.

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 15 2009, 02:24 
Dar buna uzrasa ta meta del to kad buna kuro siurbly toks voztuvelis uzsineses.kartais uztenka isimt ji ir gerai isplaut.o kartais keist. :wink:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Kov 18 2009, 21:18 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 01 2007, 19:29
Pranešimai: 25
Miestas: Klaipeda
Sveiki, ir pas mane siandien uzsidege displejuje "Engine anti-pollution system Faulty" ir ASP/ABS faulty, :bum: o prasidejo viskas nuo to, kad isjunges varikli ir istraukus uzvedimo rakta, variklis dar kuri laika burzge. Tik potem atsirado ispejimai apie klaidas, bandziau keleta sykiu uzvest, uzgesint. Tas pats per ta pati. Praejus keletai valandu labai sunkiai uzsivede, bet dingo uztasas "ASP/ABS faulty" ryt bandysiu pakeist kuro filtra, nes jau nuo rudens nekeites nuriedejau 16000 km. jei bus kokiu pasikeitimu, butinai pasibedavosiu ar pasigirsiu :labas:


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 19 2009, 09:33 
Seip cia visiems ta beda yra, man tai kai atsiranda pravalau katalizatoriu ir vel liuks vaziuoju.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Kov 19 2009, 13:44 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 06 2008, 14:25
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
pas mane liambda zondas nusproges del to meta klaida.


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 19 2009, 14:17 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 26 2005, 19:00
Pranešimai: 137
Robke rašė:
Sveiki, ir pas mane siandien uzsidege displejuje "Engine anti-pollution system Faulty" ir ASP/ABS faulty, :bum: o prasidejo viskas nuo to, kad isjunges varikli ir istraukus uzvedimo rakta, variklis dar kuri laika burzge. Tik potem atsirado ispejimai apie klaidas, bandziau keleta sykiu uzvest, uzgesint. Tas pats per ta pati. Praejus keletai valandu labai sunkiai uzsivede, bet dingo uztasas "ASP/ABS faulty" ryt bandysiu pakeist kuro filtra, nes jau nuo rudens nekeites nuriedejau 16000 km. jei bus kokiu pasikeitimu, butinai pasibedavosiu ar pasigirsiu :labas:


jei negesta variklis isjungus degima, katalizatorius (kaip kad visi iskart pataria) ne prie ko. Reik keist ant kuro auksto slegio rampos esanti slegio davikli ir ziuret laidus.

_________________
'70 Dsuper
'00 Xantia 2.0i 16V BVA
'04 C5 3.0 V6 BVA


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 25 2009, 18:13 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 01 2007, 19:29
Pranešimai: 25
Miestas: Klaipeda
Robke rašė:
Sveiki, ir pas mane siandien uzsidege displejuje "Engine anti-pollution system Faulty" ir ASP/ABS faulty, :bum: o prasidejo viskas nuo to, kad isjunges varikli ir istraukus uzvedimo rakta, variklis dar kuri laika burzge. Tik potem atsirado ispejimai apie klaidas, bandziau keleta sykiu uzvest, uzgesint. Tas pats per ta pati. Praejus keletai valandu labai sunkiai uzsivede, bet dingo uztasas "ASP/ABS faulty" ryt bandysiu pakeist kuro filtra, nes jau nuo rudens nekeites nuriedejau 16000 km. jei bus kokiu pasikeitimu, butinai pasibedavosiu ar pasigirsiu :labas:



per nakti beda "ASP/ABS faulty" dingo, bet vis dar mete klaida "Engine anti-pollution system Faulty" pries piet visiskai puoles i nevilti susitariau atiduoti sawaja masina i "CITROENU klinikas", bet susiruosus vaziuot isaiskejo, kad beda kaip nelauktai uzklupo, taip netiketai ir dingo :appl:
darau isvadas, kad tikrai kuras ar katalizatorius neturi tam itakos, matomai elektronikos nukrypimai 8)


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 28 2009, 17:20 
Idomiai cia. Seip pas mane ta beda atsiranda ir dingdavo pravalius katalizatoriu o jis prasivalo automatiskai ilgiau vaziuojant ardidesnemis apsukomis padirbant. Bet dabar nesenai perasiau visa masinos programine iranga ir aplamai nebeatsiranda si beda...


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 07 2009, 16:12 
gal kas turite telefona Panevežiečio kuris ''operuoja'' FAP filtrus ir sutvarko antipollution flaut


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 07 2009, 20:03 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 05 2007, 10:19
Pranešimai: 129
Miestas: Rokiskis
arvis1965 rašė:
gal kas turite telefona Panevežiečio kuris ''operuoja'' FAP filtrus ir sutvarko antipollution flaut


862097056

_________________
Danass.
C8 2,2HDi Exclusive 2004


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 08 2009, 20:37 
dekoju už pagalba.su meistru susisiekiau :D


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 07 2009, 09:22 
Sveiki.Štai vakar grįžtant iš pajūrio ir man tokia problema iškilo...Kadangi buvo daug mašinų ir visur kur tik kelių remontai kamščiai,tai kur buvo galimybė,ten važiavom greitai.Ir taip kažkur pusiaukelėj važiuojant kažkur 160 km greičiu variklis suvibravo nemaloniai ir ėmė kristi greitis,į gazo pedalą nebereagavo...Taip iki 100 sulėtėjo,visiškai dingo trauka,pasikeitė garsas šiek tiek,bet iš pradžių kompas nieko neišmetė...tik vėliau jau už Kauno sustojus ant ekrano iššoko ženkliukas su uzrašu "Depollution system faulty" ir iškart ant spidometro užsidegė "Service" bei dar viena variklio lemputė.Paspaudus mago viena iš reguliatorių (RT3 sistema) išmetė lentelę,ten jei gerai pamenu yra "System alert log",tai pasirinkus jį rodo užrašą "engine anti-pollution system faulty".Bet bėdos buvo ir anksčiau,kad įsibėgėjant įjungus pvz į 3 pavara dažniausiai mašina visiškai netraukia...Taip,lyg nebūtų turbo.Bet taip va isibėgėji išlėto,paleidi gazą,kad perjungtum pavarą ir mašina šoka į prėkį,tai nežinau,ar čia jau atskira problema buvo,ar prie to paties.Manau čia su tuo gazo potenciometru vadinamu kažkas buvo.O dėl šių lentelių pastebėjau prieš kelias dienas nuvykęs į pajūrį,kad raktelis rankoje ištrauktas,o variklis tebedirba... :) Dar priedo labai sunkiai kuriasi..Kartais lengviau,kartais išvis visas purtosi kokiu 20s kol užsikuria...Bet ši problema taip pat jau seniau šiek tiek atsirado,čia dėl pakaitinimo žvakių,nes niekad nekeičiau dar...
Didžiausią nerimą kelia tas service ženkliukas ir tai,kad visiškai dingo trauka... :cry:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 07 2009, 15:12 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Visiškai dingo trauka, greičiausiai dėl to, kad automobilis įėjo į taip vadianamą "limp mode". Dėl to ir lempyčka variklio skydelyje dega. Varyk ten, kur nuskaito kompo klaidas ir tada, pagal tas rekomendacijas bandyk remontuoti. Nes kitaip, tai kaip iš kavos tirščių....

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 38 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007