WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 12:06

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bal 28 2008, 16:38 
Siandien ryte kurdamas masina pastebejau kad ji buvo ECO Mode, labai nustebau nes ji kiek zinau suveikia kai besieikvojant elektrai neuzvestai masinai po 30minuciu.. Ir tik pradejus vaziuoti ziurau kad nebeveikia tas mago pultelis kur uz vairo. Is vakaro viskas buvo OK ir niekad tokiu dalyku nebuvo kol turejau si citruka. Nejaugi ziurkes kabelius nuede? :) gal kam yra taip buve? ir dar problemike su vairuotoju puses lango mygtuku, buna kad i viena puse spaudant ir keliasi ir leidziasi, speju kad ne kontaktas.. gal kas bandete ardytis?nenoriu kisti taip nagu..kas ten per sistema slepiasi?
Ziuriu vis daugeja man problemu su citruku, o vis nera kada remontuotis, bandysiu gal tada skaiciuotis kiek galima problemu surinkti :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 30 2008, 14:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
tas langu valdymo blokelis vairuotojo durelese paprastai gana issiardo,tk reikia but atsargiam.Su atsuktuvu ji issiimk,nes laikosi ant plastmasiu keliu,poto nuimk fiske ir pradek ardytis,nieko sudetinga nera,tik nenulauzk fiksatoriu :) teko ardyt nes buvo apsitrynes ir galvojau gal pavyks grazesni padaryt,bet deje.... :cry:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 02 2008, 16:54 
Na paemiau ir issiardziau prasivaliau ir surinkau, tikrai nera sudetinga, veikia be problemu. maniskis irgi apsitrynes tai bandziau nutrinti ten ta toki kaip vaska ar kas ten per biesas kad nelabai valos, na bet geriau atrodo. Odel to rankeneles kur magui valdyti taip ir neisiaiskinu...kartu su juo tarp kitko nustojo veikti ir mygtukas kur ant valytuvu valdymo is galo yra, na kad temperatura matytum ir data... sakau gal saugiklis, bet kad pagal knygute kaip raso kaip supratau F16 tai yras veikas..ir kaskart palikus masina ilgiau atsiranda ECO mode.. :? manau jei ne ji tai kukuociau prie masinos 6val ryto... kazkas manau trumpina, bet kad nera laiko pas meistrus nulekti.. :(


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 03 2008, 16:37 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
na su tuo vasko valymu tai tikrai problema :) as irgi bandziau nuvalyt ji ir nuo rankenu nes negraziai apsitryne tai nieko nesigavo,beto baltuot lyg truputi pradejo,reiks ieskot nusipirkt tikriausiai neapsitrynusiu :)

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 08 2008, 12:36 
Na va buvau islekes savaitei atostogu, ir buvau palikes citruka savaitei priparkuota aikstelej. Gryzus akumas buvo mires... taigi krokodiliuku pagalba uzsikuriau, bet visgi nelikau labai patenkintas kad jis nusedo, nesitikejau.. :( bet tai isejo man i nauda, atsigavo mano pultelis magui reguliuoti ir jau rodo temperatura! nors ir 56laipsniai bet visgi rodo :) bet velgi po tu paciu atostogu nebeveikia nuotolinis centrinio pultas...na bandysiu keisti baterija, nors pries tai veike be problemu.. Ech tie Citroenai... :?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bir 08 2008, 20:24 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
Juk tai masina su dvasia :) o temperatura ir pas mane tokia rode tai teko pakeist termometra..

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 09 2008, 02:07 
Na tikrai be abejoniu kad ji su dvasia :) Siandi vel buvau nustebintas nes akumas buvo ryte nusedes.. :( gal nedasikrove kiek jaum reik..bet manau kad kazkas man ji sodina..taigi jau sianakt tai nerizikuoju, atjungiu, visgi ryt i darba, bandysiu derinti su daktarais, gal kas ryt man ji priims :roll:
Bet nors ir tiek man tu visokiu smulkmeneliu iskyla nenoreciau as jo keisti..siandi su tokiu malonumu vazinejaus.. 8) minkstas, patogus, grazus, greicio man su juo pakanka tiek isibegejimu tiek nuolatiniu vaziavimu..ne kiekviena panasaus litrazo ir galios galetu prisiderinti(na bent jau isibegejimu, nes del pacio greicio tai mano buvusi 90m 1.8l "bulka"(amzina atilsi) isvystydavo didesni greiti nei citruks.. gal cia tik eiline citralige uzpuole mane :) bet esu patenkintas 8) :)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 30 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007