WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 04:12

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 10 2008, 18:59 
gal kas zino kas galetu buti,vaziuoji ir nerodo ant kiek vaziuoji.judedamas uzgesini varikli ir ijungi tik degima pradeda rodyti spidometras,riededamas uzvedi varikli ir spidas rodo ant kiek vaziuoji.spaudi arba atleidi gaza spidas kila arba leidziasi su trukciojimais.sustoji pradedi judeti spidas neberodo.vel reikia viska daryti is naujo


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 10 2008, 20:46 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Jei netingėtumete pasieškoti ;)
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=35&t=13682
O diagnozė viena: šakės spidometro rodyklės ašelei. Jei netiki gali plaukti, tuoj visai sustos ir neberodys nei užvesta, ne nuo kalno. Visą laiką rodys 17:30 ;)

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 10 2008, 21:37 
ArvydasAS rašė:
Jei netingėtumete pasieškoti ;)
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=35&t=13682
O diagnozė viena: šakės spidometro rodyklės ašelei. Jei netiki gali plaukti, tuoj visai sustos ir neberodys nei užvesta, ne nuo kalno. Visą laiką rodys 17:30 ;)

jei butu nuluzus tai nerodytu visai,kai uzgesini motora ir vel ijungi degima ji greiti rodo gera.priciom ta asele.suprasciau jei visai nerodytu


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 10 2008, 22:39 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
CITRINA C5 rašė:
jei butu nuluzus tai nerodytu visai,kai uzgesini motora ir vel ijungi degima ji greiti rodo gera.priciom ta asele.suprasciau jei visai nerodytu

Tai aš tau ir sakau: "netiki - palauk", nuluš. Sakau, nes man buvo taip pat: Pradžioj biški rodo, po to biški nerodo, po to vel, kažka lyg ir rodo, o po to vieną dieną ėmė, ir nebepaklio. Tai tau bus tas pats. Ji ten kažkaip keistai nulužta, neiškarto.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 10 2008, 23:14 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Ir dar vienas pasitikslinimas: Ar tuo metu, kai "rodo" greiti, ar sugeba jį parodyti didesnį, nei 50 km/h?
Kitaip dar būtų galima suformuluoti klausimą: Ar tuo metu, kai "rodo" greiti, ar sugeba rodyklė pakilti daugiau nei "devynios valandos"? Na, čia jei lyginti su laikrodžio ciferblatu. Jei, sakai, kad po tavo machinacijų pradeda rodyti normaliai, tai įsitikink, kad rodo noramliai visais greičiais (kad rodyklė pakiltu iki 11-os 12-os "valandos"). Manaum kad tau tai nepavyks, rodykle sunkiai bekils virš "9-os valandos". Jei taip, reiškias lauk, kol pradės rodyti 17:30, tada galėsi varti į servisą. Na, o jei taip nėra, tai sorry už sugaištą laiką, aš tik norėjau padėti.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 11 2008, 08:44 
ArvydasAS rašė:
Ir dar vienas pasitikslinimas: Ar tuo metu, kai "rodo" greiti, ar sugeba jį parodyti didesnį, nei 50 km/h?
Kitaip dar būtų galima suformuluoti klausimą: Ar tuo metu, kai "rodo" greiti, ar sugeba rodyklė pakilti daugiau nei "devynios valandos"? Na, čia jei lyginti su laikrodžio ciferblatu. Jei, sakai, kad po tavo machinacijų pradeda rodyti normaliai, tai įsitikink, kad rodo noramliai visais greičiais (kad rodyklė pakiltu iki 11-os 12-os "valandos"). Manaum kad tau tai nepavyks, rodykle sunkiai bekils virš "9-os valandos". Jei taip, reiškias lauk, kol pradės rodyti 17:30, tada galėsi varti į servisą. Na, o jei taip nėra, tai sorry už sugaištą laiką, aš tik norėjau padėti.

bandziau spausti nuo 80 iki 180 kila rodikle be jokiu priekaistu.tik sustojii ir ji nebekyla isibegeji iki 70 uzgesini motora ijungi degima pradeda rodyti ir spaudi gaza ji kila kuo puikiausiai.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 12 2008, 06:27 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Sau 17 2008, 13:05
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
galimas dalykas ir kontakto nebuvimas/ten vien tik elektronika/,bet manau atmesti aseles luzimo irgi nereiketu.bet kokiu varijantu reikia ardyti ir ziureti.gali ir pats jai turi sioki toki supratima apie elektrotechnika ir mechanika,o jai ne tai servisas :)

_________________
C5 V6 3L.+viskas-šalti foteliai


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 12 2008, 19:03 
ramuniuks rašė:
galimas dalykas ir kontakto nebuvimas/ten vien tik elektronika/,bet manau atmesti aseles luzimo irgi nereiketu.bet kokiu varijantu reikia ardyti ir ziureti.gali ir pats jai turi sioki toki supratima apie elektrotechnika ir mechanika,o jai ne tai servisas :)

pirmadieni i servisa vaziuosiu gal suras problema.tik nesuprantu priko asele kalta jei ijungus degima greiti rodo kuo geriausei.suprasciau jei ir ijungus degima spidas gryba pjautu tai gal ir asele butu kalta.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 16 2008, 18:25 
sutvarke spida per 2 val.sumokejau 200 lt


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 17 2008, 09:38 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
O problema buvo... ??? Nes man irgi sutvarkė per dvi valandas, tik sumokėjau mažiau :)

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 17 2008, 21:42 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Geg 06 2008, 15:53
Pranešimai: 36
o kur vilniuje kas taiso tos spidikus?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Bir 19 2008, 20:02 
man kedainiuose tvarke.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Lap 27 2008, 18:29 
sveiki, tai gal man su saxo ka patarsit. 2000.11 VTS tik lemputes visos puikiai veikia. Nei apsuku, nei greicio, nei temperaturos, nei kuro nerodo. VIsos rodykles ant nulio...


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Gru 02 2008, 22:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 10 2008, 22:44
Pranešimai: 5
Sveiki citromanai,
Gal kas nors esate susidure , kad c5-enktam saltam prietaisu rodykles visos nukritusios ant nulio? Pas mane vasara viskas buvo ledas, taciau kai oro temperatura nukrito iki plius 5 tai kiekviena ryta uzvedus , taip rodykles ir nebepakyla :( , Viskas atsistato kai truputi salonas pasyla ir tik uzvedus is kito karto...
Itariu isigijau ne tai klimato juostai skirta aparata :)
Gal kas nors esat buve susidure su sita problemike ?
Is anksto dekingas ..(C5 2002 2,2hdi exclusive)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: spidometro problema
StandartinėParašytas: Gru 02 2008, 23:15 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Paprastai tokie jautrūs orui būna netvarkingi elektroniniai prietaisai. Kadangi spidometras - elektroninis įrenginys, galima daryti prielaidą, kad kažkur gliučina kontaktai. Tai, sekmės beieškant kur.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 50 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007