WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 19 2024, 02:48

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: telefonas
StandartinėParašytas: Bal 01 2008, 14:23 
sveiki. nusipirkau tokia miela masinele, bet iskilo problemele su telefonu. telefonas kaip ir veikia, man galima dasiskambint bet mano skambucius nejungia. gal kas ka gali patart.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 01 2008, 19:24 
Patarciau pasipildyti saskaita :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 01 2008, 19:31 
gerai jei tik tokia smulkmena butu :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 01 2008, 20:12 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Gal ir ne i tema, bet kazkada buvau su mobiliaku panasiai prisidirbes - vos neismeciau kaip sugedusio, o pasirodo beminkydamas meniu uzdraudziau rodyti savo numeri, o musu operatoriai tokiu bajeriu uz dyka nesupranta ir nebeleidzia paciam tokiu atveju niekam skambinti.
Cia suprantu eina kalba apie integruota GSM iranga, kur dedasi kortele i panele?

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 02 2008, 14:57 
dekui pole uz patarima. susitvarkiau telefona ir galiu skambint :D as kazkaip neatkreipiau demesio kad atjungtas numerio rodymas. o pasirodo cia ir buvo didziausia problema :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 02 2008, 15:09 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
audriusvet rašė:
dekui pole uz patarima. susitvarkiau telefona ir galiu skambint :D as kazkaip neatkreipiau demesio kad atjungtas numerio rodymas. o pasirodo cia ir buvo didziausia problema :D


Nu va - smulkmena bet maloni :wink:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 02 2008, 16:54 
pas mane yra vienas klasimėlis. mano C5 yra kaip ir laisvų rankų yranga ar kažkas tokio, matos kad gamyklinė, visi laidai ištampyti idealiai po plasmasėm. Yra telefono stovas, ant jo užrašyta NOKIA bet kokia ten nokiai neįsivaizduoju :) kontaktai būtų panašūs į 6610i ir kitų to laiko nokiu, bet telefono dydis pagal dėkla turėtų būt nerealus :) viršuj prie veidrodėlio ten kur salono apšvietimas yra garsiakalbis, mikrofonas. Gal pas ką irgi yra toks daiktas, gal žinot koks telefonas ten jungias? Esu nuotraukose matęs, kad būna kituose citruose toks daiktas.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 02 2008, 17:27 
o negali buti nokia 6210 arba 6310. cia senesni nokia modeliai ir gan dideli. mates tokiu laisvu ranku irangos siems telefonams kitu firmu masinose.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 02 2008, 19:48 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:01
Pranešimai: 200
Miestas: Marijampole
Pas mane buvo panašus daiktas. Bet tai ne orginali įranga. Buvo Parrot 3000 ir nokia 6210 deklas. Gan protingas daiktas tiems laikams - valdomas balsu. Kadangi nesiruošiau pirkt tokios nokios, o su kitokia nežinia kaip sugyvens, tai aš ją išėmiau, kad nesimaišytu.
Teoriškai tai tas deklas jungiasi per com portą ir galima prikabint naujesnį tel. bet kaip pats proc. susigevens su naujesniu tai dar klausimas.
Orginali GSM instaliacija yra tik ta kur į maga sim dedas.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 03 2008, 16:46 
na pas mane tokia pati yranga, tai pagal tai kad tokia yra ne pas mane viena galima sakyti kad ji originali. man netgi zmogus pardave su nokia 6310 berods ar panasiais skaiciais, tai isidejau kortele ir OK. tik nutiko toks dalykas kad suduzo ekranas, tai radau pas save Nokia 5146, tai irgi tiko, bet kad labai jau dideli ir atgivene tie telefonai yra :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 04 2008, 13:47 
Pole rašė:
Gal ir ne i tema, bet kazkada buvau su mobiliaku panasiai prisidirbes - vos neismeciau kaip sugedusio, o pasirodo beminkydamas meniu uzdraudziau rodyti savo numeri, o musu operatoriai tokiu bajeriu uz dyka nesupranta ir nebeleidzia paciam tokiu atveju niekam skambinti.
Cia suprantu eina kalba apie integruota GSM iranga, kur dedasi kortele i panele?

tele2 leidzia nerodyt nr :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 04 2008, 15:17 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Cituoti:
na pas mane tokia pati yranga, tai pagal tai kad tokia yra ne pas mane viena galima sakyti kad ji originali

Na, čia su kolega nenorėčiau sutikti: kai daiktas sabačinamas medvaržčiais prie paneliaus, vadinti jį orginalių... Čia būtų tas pats, kaip sakyti, kad užsidėjus 20" chromuotus ratlankius, vien dėl to, kad ir pas kitus taip yra, yra ORGINALU.
Orginalu, kai pribabmbasas, gyvent nemaišo (t.y. panelėje įmontuotas telefonas) ;)

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 10 2008, 17:09 
ArvydasAS rašė:
Cituoti:
na pas mane tokia pati yranga, tai pagal tai kad tokia yra ne pas mane viena galima sakyti kad ji originali

Na, čia su kolega nenorėčiau sutikti: kai daiktas sabačinamas medvaržčiais prie paneliaus, vadinti jį orginalių... Čia būtų tas pats, kaip sakyti, kad užsidėjus 20" chromuotus ratlankius, vien dėl to, kad ir pas kitus taip yra, yra ORGINALU.
Orginalu, kai pribabmbasas, gyvent nemaišo (t.y. panelėje įmontuotas telefonas) ;)


Na sutinku, del tu medvarciu tikrai tai privercia abejoti kad ji originali...gal ji tiesiog buvo populiari savo laiku kuriose nebuvo imontuota originali yranga.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Bir 29 2009, 12:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 10 2004, 15:07
Pranešimai: 57
Miestas: Vilnius
C5 ziuriu galima isideti SIM i panele, ar yra kokia galimybe pasidaryti, kad ideto SIM telefo numeris sutaptu su turimu mobiliake?

_________________
Xantia'95 TD 2.1 (buvusi)
Xantia'95 2.0 16v (ex buvusi)

C5'06 1.6 HDi (nauja nuotaka :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: telefonas
StandartinėParašytas: Bir 29 2009, 12:36 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Teoriskai tokia galimybe yra jei ikalbesi operatoriu kazkokiu budu.
Bet siaip neapsimoka. Geriau peradresavima padaryk i masininin telefona.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007