WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 24 2024, 20:11

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 10 2008, 21:10 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 03 2008, 14:55
Pranešimai: 88
Danass rašė:
Fap yra kietų dalelių filtrask kitaip suodžių. O CO2 yra dujos. Jos niekaip nepriklauso nuo fap.Jei išmuši katalizatorių, CO2 gali ir padidėt.


:labas: didelis dekui


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 11 2008, 15:53 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 15:23
Pranešimai: 106
Miestas: kaisiadorys
arturca rašė:
aantanas rašė:
arturca rašė:
Sveiki turiu problemele( ENGINA ANTIPOLLIUTIN SYSTEM FAULTY ) pazodziui issiverciau tai lyg ir aisku ,bet ka keist reikia nzn :roll: nuo kalno dar 130 isminu ,i kalna nedaugiau 120 km/val.i vsio, variau ant kompo sake tipo ,kad nepakankamas slegis turbinoj,dare,dare ir nieko nepadare :( CP servisas :bum: ????????????????????

ir dar-ar turi cia bendro ka nors su CO ??


Kreipkis į Spakena (Spakenas t e l .8 6 2 0 9 7 0 5 6) jis cia forume retai būna, pašalins tą nesklandumą.Kitu atveju išplaus tą FAP filtrą ir po kelių xxxkm vėl ta pati bėda bus. Nebent nori pasikeist filtrą ir piltis Eolys skystį kurio reikia 5litrų litro kaina ~200lt. Filtro kaina apie ~2000lt.
Dėl to filtro užsikimšimo avarinis rėžimas įsijungia, turbina apriboja,kuro kiekį į purkštukus ir važiuoji kaip su arkliu.Aš tokia bėda turėjau dabar neturiu.


Dekui tau uz info,bet kazin kiek tas mazdaug xxxkm( nors minimum kiek)??? ir gal zinai del CO itakos tures man?,(netvarkius nieko kol kas) nes TA baigiasi. o Spakenas is kur gal zinai?,ir kiek Spakenas jama uz isvalyma?

Spakenas iš Panevėžio. Jis nevalo FAP o išima jį lauk.Vietoj FAP ideda elektroninį emaliatorių (Oro srauto matuoklė turi būti veikianti) ,kuris imituoja netgi su regeneracija. Jokia oficiali PROXIA LEXIA diagnostinė įranga išimto fap nemato.Mato veikiantį normalų filtra kuris veikia įprastai, plius regeneracija vyksta.Už eolys rezetavimą kitų klaidų ištrynimą emaliatoriaus įdėjimą 450-500lt.
O FAP filtrą pats gali sėkmingai išimt.Palysk po auto rasi apskritą cilindrą bačką kuri įtvirtinta duslintuvo vamzdyje.Prie bačkos yra du temperatūriniai davikliai (Su jais reik atsargiai ,nenulaužt), ir du diferencialinio slėgio vamzdeliai.Visus atveržt.
Atkabint duslintuvo pakabinamas gumas ir atveržus FAP bačkos movas truktelėlti į išmetimo pusę.
Viduje turi būti didelis korys.Jį išimt lauk.O priekyje vamzdžio yra katalizatorius jį galima palikt.(Žiūrint nuo kapoto pusės) .
Tiesa EOlys bakelį reik užpildyti dyzelinu ~5l.JIs randasi vairuotojo pusėje netoli galinio rato, po aliumine apsauga.(Kad žiemai eolio bake dyzelis neužšaltų reik kokių nors priedų įpilti)

_________________
c5 2.2 hdi 2002m. exclusive 4hp20 automatine deze


Paskutinį kartą redagavo 2 aantanas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 11 2008, 17:20 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 05 2007, 10:19
Pranešimai: 129
Miestas: Rokiskis
Nežinau, kas tas emaliatorius. Į mano auto jo nedėjo. Visi darbai buvo atliekami po kapotu. Smulkiai nepasakosiu, nes tai žmogaus duona, ir kiek aš žinau, tai jo kurinys. Aš mokėjau 320lt. Nuvažiavau be fap. Ir dar, aš galvoju, kad diz. į eolio bakekį reikėtų piltį žieminį, arba su priedu nuo užšalimo. Jei užšals, galima sugadintį dozatorių.

_________________
Danass.
C8 2,2HDi Exclusive 2004


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 11 2008, 17:31 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 03 2008, 14:55
Pranešimai: 88
Danass rašė:
Nežinau, kas tas emaliatorius. Į mano auto jo nedėjo. Visi darbai buvo atliekami po kapotu. Smulkiai nepasakosiu, nes tai žmogaus duona, ir kiek aš žinau, tai jo kurinys. Aš mokėjau 320lt. Nuvažiavau be fap. Ir dar, aš galvoju, kad diz. į eolio bakekį reikėtų piltį žieminį, arba su priedu nuo užšalimo. Jei užšals, galima sugadintį dozatorių.



Kazin kiek ilgai laikys tas kurinys jo?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 11 2008, 18:39 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 05 2007, 10:19
Pranešimai: 129
Miestas: Rokiskis
Kiek laikis, parodis laikas. Tačiau, kai nebuvo naudojama jokia papildoma detalė, nelabai yra kam ten ir nelaiko.

_________________
Danass.

C8 2,2HDi Exclusive 2004


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 11 2008, 19:07 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 03 2008, 14:55
Pranešimai: 88
o kur taip daro ?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 11 2008, 19:35 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 05 2007, 10:19
Pranešimai: 129
Miestas: Rokiskis
Tai tas pats Spakėnas, kaip jį čia kažkodėl vadina.

_________________
Danass.

C8 2,2HDi Exclusive 2004


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 11 2008, 22:08 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 03 2008, 14:55
Pranešimai: 88
o kazin ar pigi saliarka man nepadejo uzkist to filtro,ar ji neprieko???????


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 11 2008, 23:00 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 15:23
Pranešimai: 106
Miestas: kaisiadorys
arturca rašė:
Danass rašė:
Nežinau, kas tas emaliatorius. Į mano auto jo nedėjo. Visi darbai buvo atliekami po kapotu. Smulkiai nepasakosiu, nes tai žmogaus duona, ir kiek aš žinau, tai jo kurinys. Aš mokėjau 320lt. Nuvažiavau be fap. Ir dar, aš galvoju, kad diz. į eolio bakekį reikėtų piltį žieminį, arba su priedu nuo užšalimo. Jei užšals, galima sugadintį dozatorių.

Emaliatorių tikrai tau dėjo,tik gal nematei.Mat man buvo smalsu tai aš smulkiai iššsiklausinėjau.:)

Kazin kiek ilgai laikys tas kurinys jo?

Laikys tiek kiek su ta auto tu važinėsi.Svarbu kad eolys bakelyje nesibaigtų ir kas maždaug 15000km vis pripildyti dyz kuro.Nes pasibaigus reiktų vėl diagnostika daryt (rezetuoti eolys skaitliuką nurodyt kad vėl užpilta dyzelino).
Teoriškai jei sugestų oro srauto matuoklė tada turėtų tas fokusas neveikt.Bet ją pakeitus viskas turėtų būti ok.

_________________
c5 2.2 hdi 2002m. exclusive 4hp20 automatine deze


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 12 2008, 01:27 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 05 2007, 10:19
Pranešimai: 129
Miestas: Rokiskis
arturca rašė:
o kazin ar pigi saliarka man nepadejo uzkist to filtro,ar ji neprieko???????

Gal paprasčiausiai jis jau savo laiką atitarnavo, ir dabar prašosi keičiamas. O keičiamas jis kas 120000.

_________________
Danass.

C8 2,2HDi Exclusive 2004


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 12 2008, 09:26 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 15:23
Pranešimai: 106
Miestas: kaisiadorys
Danass rašė:
arturca rašė:
o kazin ar pigi saliarka man nepadejo uzkist to filtro,ar ji neprieko???????

Gal paprasčiausiai jis jau savo laiką atitarnavo, ir dabar prašosi keičiamas. O keičiamas jis kas 120000.

Naujam automobiliui FAP galbūt 120000km laikys.Bet tik ne 200000-300000km bėgusiems.Kad FAP tarnautų deklaruojamą laiką bendras variklio stovis turi būti ne tai kad geras bet idealus.Tepalai , kuro filtrai,gera kuro kokybė,patys purkštukai, turbina.Važiavimo pobūdis. Jei vienas iš šių elementų streikuoja tas naujas FAP gali ir po 30000km užsilenkt.

_________________
c5 2.2 hdi 2002m. exclusive 4hp20 automatine deze


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: uzterstumas
StandartinėParašytas: Lap 12 2008, 10:18 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Spa 05 2007, 10:19
Pranešimai: 129
Miestas: Rokiskis
Jo, jei turbina jau meta tepalą, apie fap keitimą geriau net nebegalvot. Kiek domėjausi, tepalas fap priešas nr 1.

_________________
Danass.

C8 2,2HDi Exclusive 2004


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007