WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 00:45

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Vas 25 2009, 23:02 
sveiki :)
turiu problemele su savo C5, usidege ABS lempute, atjunge ABS, tai dabar tik paprasti stabziai veikia. nuvariau pas meistru prijunge kompa, gedimas: "ABS pump fault, machanical stuck" ar kazkas labai panasaus, :bum: . pasake pompapasibaige, tai nusipirkau naudota, is lygiai tokio pacio modelio,pakeiciau, nuvaziavau pas tuos pacius meistrus kad istrintu klaida, nesitrina, rodo visvien tas pats gedimas :bum: . i citroen centra varyt nelabai norisi, tad gal kas galetu ka patarti? buciau labai dekingas

ir dar kai keiciau pompa, buvau atjunges akuma valandai, tai po to kai vel viska surinkau, variklis lyg kazkai garsiau dirba :( , gal cia as tik prisigalvoju, bet man atrodo taip, argaleju akumo atjungimas paveikti ECU?
dekui visiem :)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Vas 26 2009, 09:49 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 26 2005, 19:00
Pranešimai: 137
jei pakeitei visa abs bloka (su siurbliu, kompu, hidro bloku) normalu kad neveikia. reik nuorint, konfiguruot, kalibruot su diag kompu.
vaziuok i veho arba pas tuos kas turi normialia diagnostine iranga. siaip diagnostikos valanda veho ne drambli kainuoja.

_________________
'70 Dsuper
'00 Xantia 2.0i 16V BVA
'04 C5 3.0 V6 BVA


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 26 2009, 10:21 
pirma miesta kuriam randiesi parasyk, kad butu galima patart normalius meistrus


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Vas 26 2009, 11:09 
:labas:
as ne lietuvoj randuosi
londone,
skambinejausi po citroen servisus, tai £85 uz valanda nori, ne dramblys, bet visvien
tie vyrukai is manes tai isvis neima , ir yranga lyg padoria turi :? tik jie volkwagenais daugiau uzsimineja :) ir kad nieko neminejo man apie kalibravimus ir tt :?: tad ir abiajoju ar jie pakankamai moka ta yranga valdyt
seip pompa pakeiciau visa, su visu CU, tik vat keista kad ta pati gedima meta :!:
ar gali cia kalibravimas , orinimas buti priezastis? ar ymanoma ka pigiai padaryti ar visgi neapsieisiu be profu
o taupau nes parduot ruosiuosi, perdaug viskas pradejo man zaisti joje, nusiziurejau siek tiek naujesni modeli, tai noriu kad nor lemputes nedegtu :D o tai niekas nepirks :bum:
dar karta dekui uz patarimus :wink:


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007