WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 11:50

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bal 09 2009, 14:36 
nusipirkau menesi pries c5 2003 2 l automata pravazevusi 100 tuks. km ir norejau pasidometi ka reiktu pakeisti ar atkreipti demesi kad negestu jis man va per ta menesi jau 2 kartus buvo ismete antipoliusion klaida bet masina kaip vazevo taip ir vaziuoja gerai o ta klaida po keliu valandu pranyksta.buciau labai dekingas uz patarimus.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 09 2009, 14:43 
bilce rašė:
nusipirkau menesi pries c5 2003 2 l automata pravazevusi 100 tuks. km ir norejau pasidometi ka reiktu pakeisti ar atkreipti demesi kad negestu jis man va per ta menesi jau 2 kartus buvo ismete antipoliusion klaida bet masina kaip vazevo taip ir vaziuoja gerai o ta klaida po keliu valandu pranyksta.buciau labai dekingas uz patarimus.

pirmiausiai pasikeisk rida skydelyle i realia :mrgreen: o siaip tai viskas galioja kaip ir kietom auto (visi skysciai, dirzeliai ir tai kas sugede)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 09 2009, 15:16 
ryda yra reali nes ta masina pirkau islandijoj ir as esu tiktai 3 savininkas ir yra visos knygos kada viskas keista tepalai ir visa kita.dar v a tokia problemele kartais buna kad masina trukcioja ir apsukos sokineja atrodos kad kazkas isijungia ir atsukos pakila keliom sekundem o paskui issijungia ir vel buna normalios apsukos ir taip daznai kartojasi.gal zinot kas cia galetu buti????


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 09 2009, 15:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
automatines dezes remontui manau jau reiketu pradet iskart taupyt,nes ji nepigus malonumas kai sugenda kiek cia buvo prirasyta,o ji tikrai genda :wink: odel apsuku sokinejimo tikrai nezinau ka patart....

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 09 2009, 19:10 
Kam chebra iškarto zmogu varot i neviltį, kai suges tai ir susiremontuos. Forume ir visi kalba ,kad pirmieji c5 netike, bet jau pravaziaves 60tkm ir nematau bedu.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 09 2009, 21:13 
sakot: automatine pavaru deze genda viskas genda priklauso ant kokios masinos pataikei o pagal snekas daugiausia tu citroenu tokiu pradeda gest po 200 tukst pravazevuus tai man kol iki tokios rydos jau jinai pas mane nebus jau turesiu kita citroena .bukit zmones patarkit del trukciojimo kas galetu buti nes va kita savaite varau pas mechanika.dekui


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 09 2009, 23:21 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Kaip supratau pas tave ishimtis - visos genda nuo 200kkm, o pas tave sugedo jau nuo 100kkm. Sheip tai mano spejimas butu, kad trukciojimas susijes su tuo "anti pollution", o tai dazhniausiai buna del oro padavimo problemu - srauto matuokle, filtras, shlangos, davikliai, sklendes ir t.t.
Nu po to dar lieka purkstukai kogero. Nu ir gal dar kokios problemos su eoliu...

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 10 2009, 22:04 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Nu problema su EOLYS skysčiu dažniausiai būna ta, kad jis baigiasi :) Iš temos autoriaus tai taip ir nesuprantu ar ten dyzelis ar benzinka? Ar pas benzinka nebūna "antipolution" problemos ir ji tik egzistuoja pas dyzelius su FAP?
O šiaip mąstau, kad klaidas geriausiai pasakytų diagnostika. Greičiausiai ir trūkčiojimai bus su tuo susiję.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 11 2009, 11:12 
pas mane benzinas 2 litrai aciu visiem labai padejot.o kas yra tas aolis tepalas kur jis randasi pasiziureti ar truksta ar ne?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 14 2009, 23:45 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
EOLYS yra skystis, ne tepalas.
O prieiti ir pasižiūrėti - nepavyks, vien jau dėl to, kad jo bakelis juodas :) Teks laukti kol auto pradės keiktis "Antipolution fuel additve fluid level insuficient" ar kažkaip panašiai. To džiaugsmo litras ant LT kainuoja 100 EUR. ;)

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 15 2009, 21:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 23 2007, 22:48
Pranešimai: 36
Miestas: Siauliai-Londonas
bilce rašė:
pas mane benzinas 2 litrai aciu visiem labai padejot.o kas yra tas aolis tepalas kur jis randasi pasiziureti ar truksta ar ne?

Pas tave nera to EOLYS skyscio, net neieskok, jis buna tik dyzeliuose, ir tai ne visuose.
O pas tave benzinas kartais ne HPI ?

_________________
Ex - '04 C5 VTR 2.0 HDi (100 KW)
'09 C5 Exclusive 3.0 HDi
'07 Toyota Prius (žmonos)


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 15 2009, 22:19 
nezinau koks zinau kad 2 litrai 136 arklei automatas.va dar norejau paklausti gal kas galetu pasakyti priekija esancios plasmaseles uzdengencios purkstukus lempom daug kainuoja ir ar isvis galima ju kur gauti?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 16 2009, 12:53 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
+/- 70 Lt., užsakinėti pas atstovus, kai ausi, dar turėsi nusidažyti automobilio spalva.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 16 2009, 16:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
As nesuprantu....kokia karta ciuvaku parejo...perka, paskui konsultuojasi.....
Pradziai reikia info rinkti, o paskui spresti, pirkti, ar ne...
Juk kiekvieno gamintojo produkcioje buna bugovu, t.y. problematisku modeliu-tiksliau, turinciu problematiskus mazgus. nesvarbu, ar tai citrons, ar mersas ar maseratti...:
Pasiskaityk tema C5 skyriuje "Nusipirkau C5", autorius -Baisuols...
Kur jus ziurit...?

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007