WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 06:20

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: C5 klaida antifollutio fault
StandartinėParašytas: Bal 19 2009, 17:28 
Sveiki,

kas esat susidure su tokia klaida "antifollutio fault". Ka gali ji reiksti, nes cia buvau nuvares masina i servisa bet nieko nerado klaida nuresetino ir viskas, po kieliu dienu ji vel islindo. Kas cia per beda, gal kas galit pasakyti ?

Aciu.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 19 2009, 17:37 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
O koks variklis? Malkom varomas? Pagamintas... 1923? Ar 1945?
Galėčiau paspelioti, ką reiškia "Antipolution fault", bet ką reiškia "antifollutio" ....?
Servisas su kokia programa tikrino? Jei tai ne "Lexia", tai nieko ir negalėjo pasakyti. Ieškok kas turi šią programą, arba varyk į Veho, jie tikrai turi. Nevaryk į CP (kodėl? atsiliepimus skaityk skyrelyje apie meistrus).
O priežąsčių gali būti daug: Kuro filtras, siurblys, purkštukai, turbina, EGR vožtuvas, FAP filtras ir t.t.t.t.t.t.t... bet kurys įrenginys kuro teikimo, sudeginimo, sudegusio kuro išmetimo sistoje.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 19 2009, 18:50 
Na gal suklydau, mat anglu kalba man nelabai. Klaida istikruju yra tokia "Antipolution fault". Cia Citroen C5 2l paprastas 2001m. automatas


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 19 2009, 21:33 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 27 2006, 18:27
Pranešimai: 64
Yra c-5 daug aprasyta apie sia klaida,pasiziurek.Gali buti kontaktai arba davikliai,zondai ir dar daug kas.Reikia pas diagnostikus.Kitaip nepavyks.Na nebent bloga benzina isipylei.

_________________
C-5 HPI 2001 EXCLUSIVE


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 20 2009, 21:41 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 27 2008, 15:40
Pranešimai: 11
Miestas: Taurage
Man irgi tokia klaida mete, tai problema buvo oro srauto matuoklyje. Pasirodo C5 gamintojai labai prastai issprende oro paemima (mano C5 2003 m) is posparnio, ziemos metu, na ir apskritai kai yra labai slapia, ora traukia su vandeniu, todel maniskis oro filtras buvo slapias, galejai grezti, del to as du oro srauto matuoklius sugadinau. Keista, kad Autosabinoje Kaune bandziau rasti problema, bet nieko negalejo tuo klausimu padeti. Jeigu tavo auto problema oro srauto matuoklyje, kreipkis http://www.osm.lt , si firmele yra Prienuose. Cia naujas oro srauto matuoklis kainuoja 330 Lt, kitur papraso net iki 1000Lt. Man pakeitus si matuokli viskas susitvarke. Sekmes.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 44 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007