WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 23 2024, 10:20

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: antipolution fault
StandartinėParašytas: Geg 21 2009, 13:34 
Sveiki, eilini karta apie tapati.... , pas mane situacija biski kitokia, citroen c5 2001 hdi, sita klaida ismete kai duodi stipriau per pedala, pvz apsuku virs 2 stuku duodi, snd buvo autostradoje, nespaudziau stipriai bet palaipsniu pasiekus greit virs 130 apsukos buvo virs 2500 pajeme is ismete sita klaida, bet esme kad pas mane kai ja ismete uzgesina varikli!! ir visada taip, sustoji palauki pora min, tada eina vel uzkurt ir kuriam laikui lieka ta klaida veliau ji uzgest ir visada taspats, kame reples? mano itarimu tai gal turbina parejo?


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault
StandartinėParašytas: Geg 22 2009, 09:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
kuro slegio daviklis speju. O gal tiesiog kuro f senokai keistas.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault
StandartinėParašytas: Geg 22 2009, 10:29 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Kad jau tema apie tą patį, tai ir atsakymas tinka tas pats - nuskaityk klaidas ir bus aiškiau.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault
StandartinėParašytas: Bir 13 2009, 23:47 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 15:23
Pranešimai: 106
Miestas: kaisiadorys
Tadas21 rašė:
Sveiki, eilini karta apie tapati.... , pas mane situacija biski kitokia, citroen c5 2001 hdi, sita klaida ismete kai duodi stipriau per pedala, pvz apsuku virs 2 stuku duodi, snd buvo autostradoje, nespaudziau stipriai bet palaipsniu pasiekus greit virs 130 apsukos buvo virs 2500 pajeme is ismete sita klaida, bet esme kad pas mane kai ja ismete uzgesina varikli!! ir visada taip, sustoji palauki pora min, tada eina vel uzkurt ir kuriam laikui lieka ta klaida veliau ji uzgest ir visada taspats, kame reples? mano itarimu tai gal turbina parejo?

Pas mane tas pats variantas ,tik variklio negesina o sumažina apsukas.Be to važiuojant iš vietos mikro trūkčiojimai jaučiasi.Užgesinus po valandos vėl viskas gerai.Ir taip kartojasi. Įtariu slėgio daviklį siurblyje (aukšto slėgio) arba EGR.
Bandyk čia paskaitinėt : http://www.peugeot-klubas.lt/forum/inde ... 14519&st=0

_________________
c5 2.2 hdi 2002m. exclusive 4hp20 automatine deze


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault
StandartinėParašytas: Bir 25 2009, 15:30 
Zinok siandien nuvariau as savo c5 pas autoelektrika ant benzo kazko nelabai gerai variklis dirba. pas mane dujos idetos. tai jis pasake kad i si modeli ( na i mano ta prasme c5 1.8 v16) nelabai gerai deti dujas, kad po kurio laiko katalizatorius iseina ir masina nesikuria. Ir del katalizatoriaus i ji reikia atkreipti demesi butent kai ismeta sita "antipolution fault" ir simptomai kaip pasakojo buna butent tokie apie kuriuos rasei. tai va o be katalizatoriaus masina net nesikuria ir kad panevezy yra tik zmogus kuris kompa apgauna kad kurtusi. Tai va nezinau ar tikrai cia tas antipolution


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault
StandartinėParašytas: Lie 24 2009, 12:07 
Sveiki,neseniai prisijungiau y jusu foruma,nes reikia pagalbos apie C5,2001m,benzas,mat ysidejau dujas tiesiogines,viskas buvo ciki,kol pravaziavus kokius 500km. pradejo mesti ant borto kompiuterio uzrasa "antipollution fault".Seniau irgi budavo kartais uzsidega,bet ir praeina biski pavaziavus,o dabar neissijungia.Ka patartumet? dekui is anksto :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault
StandartinėParašytas: Lie 24 2009, 20:13 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Geg 11 2009, 21:43
Pranešimai: 43
lambda zondas ,,pajunta'' padidejusi O2 kieki ismetimo dujose ir iskart kompas sita klaida meta.Turi reikalu su CITROENU,taip kad pasiklausti ka tas reiskia nepavyks matyt..Reiktu gedimu kodus pasiziuret(ei,beje,kas zino ka tiksliai sie kodai reiskia P1113 ir P1411?),nu ruosk pinigus trumpai pasakius.. www.citroenblog.ru. Cia labai daug info yra,tik rusiskai..


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault
StandartinėParašytas: Lie 25 2009, 08:16 
Na va viska susitvarkiau ;) nuvariau y garaziukus ir sita klaida nueme ir pasake,jei vaziuodamas ant benzo vel prades mesti,tai su katalizatorium kazkas netaip,o jei ant duju-tada kreiptis kur dejo dujas kad sureguliuotu :) ir nieko nemokejau :) bet dabar turiu dar viena problema,Klaipedoje nerandu termometro daviklio kur ten y veidroduka dedasi :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault
StandartinėParašytas: Lie 27 2009, 20:37 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Arturass rašė:
Klaipedoje nerandu termometro daviklio kur ten y veidroduka dedasi :)

Forume yra mygtukas "Ieškoti" - kalbėta apie tai, ir nuorodos yra.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007