WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 25 2024, 06:37

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Autopiloto idejimas
StandartinėParašytas: Kov 03 2017, 15:06 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Apie informacijos stygių ir dalinimąsi ja, bei apie suinteresuotų asmenų versliukus pastabas išklausysiu tada, kai perskaitysite ar peržvelgsite visas mano žinutes šiame forume ir pateiksite statistiką, kiek iš jų yra dalinimasis naudinga remontui ir priežiūrai informacija :)
O dar ir privatus paskaitytumėt, kur dvigubai didesnis srautas ir kas antrą dieną po kokias 10 žinučių patrinama, kurios ne vien apie versliukus :)

Jei geras elektrikas parodytų, kaip su karšto oro stotele išlituojamas eepromas, nuskaitomas jo flash'as ir perrašomas į tokį, kuriame būtų autopiloto funkcija (jį dar iš kažkur reikia gauti, o žinot, kaip meistrai juos gauna? Kartais patys nusiskaito iš šrotinių, kartais gauna iš kolegų, kartais klijuoja patys, įsijungę kompiliuotoją, o dažniausiai perka) ir paskui įlituojamas atgal, surenkamas BSI ir sudedamas atgal bei sukoduojamas pagal mašiną, kad užsikurtų ir viskas veiktų, tai pasidarytumėt pats?
Yra ir tų dalykų internete kartais kai kur galima rasti, bet tai nėra paprasta ir kasdieniškai randama. Ir kalbas reikia mokėti, ir tam tikrose svetainėse būti prisiregistravus, dažnai už narystę ir susimokėti reikia. Aš pats ten nedalyvauju ir nežinau, nes nesu nei elektrikas, nei elektronikas, bet yra, prašom, ieškokit. Jei būčiau elektrikas, tai duočiau net adresus ir būčiau tuomet jau forumo dvasios ir dalinimosi informacija lyderis :) O apie laidus ir jų vedžiojimą galėčiau papasakoti ir esu papasakojęs nekart.
Dar man pastabas apie versliukus pateikit, kai pasakysiu, kad esu chaliavai keliem žmonėm internetu autopilotus aktyvavęs, kai visus laidus susivedžiojo patys ir nerado varnelių visuose reikalinguose kompuose, nors patys reikalingus laidus turėjo susiipirkę, daviklius ir rankenėles susidėję... Kažkaip nebuvo gaila, kai buvo konkretumo, ir kai žinojau, kad tai žmonės, kurie netaupo 5eur, kai 5eur pigiau gaunasi pusdienį ieškant nemokamos dalies, arba už 5eur imant ją nuo lentynos.
Kolegos elektrikai ne melagiai.

Visi viską žino ir internete randa dabar, kaip pataisyt arba padaryt, tik kažkodėl patys nedaro, net jeigu ir papasakoji, kaip padaryt, ir net įrankius duodi. O kai prašo padaryt, tai tada jau tik pagal jo instrukcijas ir pigiai, nes tipo jis ir pats viską žino, tai nori mokėt tik už mechaninį darbą, o ne už mąstymą ir naudojimąsi galva. O už kokybę tai kažkodėl vistiek pačiam atsakyt reikia :)

Emuliatorių jau pasidarėt iš relytės ir kelių varželių? :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Autopiloto idejimas
StandartinėParašytas: Kov 09 2017, 13:56 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Gru 03 2004, 15:21
Pranešimai: 86
Miestas: Kaunas
Tadai, atsiprašau, kalbėjau ne apie Jus, rašydamas žinutę skliausteliuose buvau įrašęs "išskyrus Jus ir dar kelis", lyg ir peržiūrėjau prieš siųsdamas, bet kažkodėl to neliko. Jus kaltinti būtų kvaila. Bet kuriuo atveju turėjau omenyje visai ne tai, nežinau ar Jūs selektyviai skaitote tai kas parašyta ar yra kita priežastis.
Grįžtant prie mažinos, pabaiga ar ne pabaiga (dar neapsisprendžiau) yra tokia, kad flash'o perrašyti į esamą variklio kompiuterį neįmanoma, todėl reikia ieškoti pirkti arba skolintis analogišką su autopiloto funkcija. Arba išvis mest įį reikalą ir toliau važinėti be autopiloto.

_________________
Darius


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 53 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007