WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 25 2024, 03:57

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sau 21 2010, 12:56 
Sveiki, ar pas mane viena masina syla gan ilgai? Kol salone buna normali siluma uztrunka ~20+min (nustatant 28laipsn. ir auto). Be to pora kart vaziuojant uzmiesty variklio temperatura buvo nukritus iki apatiniu juosteliu, pradejo pust salta ora. Grizus i miesta vel susitvarke. Tai vat galvoju ar nebus cia termostatas kaltas, dar ne kart nekeiciau, tai norejau suzinot ar visi tokiu metu c5 taip ilgai kaista ar tiesiog taip yra. Aciu uz atsakymus.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 21 2010, 13:12 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 10 2008, 18:00
Pranešimai: 356
Miestas: Klaipeda
na pas mane c5 irgi salonas gana lietai pasila. ~15min. bet vat pas mano teva peziukas 406 su tokiu pat varikliu 2.0HDI tai pas ji per 3 min jau buna karsta salone... nezinau kodel taip...

_________________
Paveikslėlis C5 2001 2.0hdi 80kw manual


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 21 2010, 15:55 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Mieste iki darbo vaziuoju 8km, tai siandien (-14C) termostatas neatsidare, bet kitom dienom viskas normaliai. Uzmiestyje variklio temperaturos svyravimu nepastebejau. Salonas kaip prisyla ? Neprievartauju su 28, nes man svarbiau kad variklis greiciau darbine temperatura pasiektu, tai dabar laikau 17C ir auto - juk vistiek vaziuoju apsirenges, ir visai nesalta :wink:

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 21 2010, 22:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
Cia aiskiai matosi kad termostata reik keist,isvaziavus i trasa daugiau salto oro patenka ir sala variklis,o mieste kada smaukaisi jis isyla dar siektiek...

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 22 2010, 12:32 
Nu tai reiskia keisiu termostata :) aciu uz atsakymus.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 27 2010, 07:40 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Poltergeist rašė:
na pas mane c5 irgi salonas gana lietai pasila. ~15min. bet vat pas mano teva peziukas 406 su tokiu pat varikliu 2.0HDI tai pas ji per 3 min jau buna karsta salone... nezinau kodel taip...


Manau kad pas Pezuka yra papildomi elektrinei tenai, kurie sildo ausinimo skysti. Bent jau pas mano Xantia jie yra, tai irgi silta ora pradeda uz 3-5 min. pusti.

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 27 2010, 15:21 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Pas Ce Penki irgi buna tie tenai, alia chia manau(o ir buvo shneketa kazkokioj temoj) priklauso nuo to kuriam regionui mashina buvo skirta. Pas mane pvz. ju nera kaip ir nera pashildymo odiniams foteliams - mashina ish Prancuzu. Pas pazhystama shildomi foteliai ir tenai yra - mashina ish vokiechiu.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 27 2010, 17:19 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 10 2008, 18:00
Pranešimai: 356
Miestas: Klaipeda
na mano ir is Franc. parvaryta. todel ir salta .... :cry: reikejo is vokieciu pirkt ;)

_________________
Paveikslėlis C5 2001 2.0hdi 80kw manual


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 27 2010, 23:24 
Pas mane kažkur irgi per 10 min šiltą orą pradeda pūsti.Bet yra kita bėda,jau nuo pirkimo buvo...Važiuojant ilgiau laiknat pastovią pvz 23 laipsnių temperatūrą ima pūsti šaltą orą...Tada reik padidinti temperatūra kokias dviem laipsniais ir galima ir vėl grąžinti 23 laipsnius ir pučia toliau normaliai kurį laiką,po to ir vėl kartojasi...Rašiau jau anksčiau forume apie tai.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 28 2010, 08:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
P
Blynda rašė:
Važiuojant ilgiau laiknat pastovią pvz 23 laipsnių temperatūrą ima pūsti šaltą orą...

Tai jis pripute 23, paskui pasilo salonas iki 25, ir pradejo vesinti. Atves iki 22 ir vel pus silta. Jokios bedos cia nera. Neprivalo pusti tik silta, autoklima palaiko nustatyta temperatura, o tam reikia ir sildyti, ir vesinti.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 28 2010, 11:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
Blynda rašė:
Pas mane kažkur irgi per 10 min šiltą orą pradeda pūsti.Bet yra kita bėda,jau nuo pirkimo buvo...Važiuojant ilgiau laiknat pastovią pvz 23 laipsnių temperatūrą ima pūsti šaltą orą...Tada reik padidinti temperatūra kokias dviem laipsniais ir galima ir vėl grąžinti 23 laipsnius ir pučia toliau normaliai kurį laiką,po to ir vėl kartojasi...Rašiau jau anksčiau forume apie tai.
Sheip nzn kokia pas jumi mashina - matyt paslaptis. Bet tikrai zhinau kad, bent jau pas ikirestailinius C5 su klima yra "bugas" - kai ventipliatorius sukasi smarkia - sakykim 3 padalos ir daugiau, tai oro srautas sukelia pasiprieshinima sklendei ir kompui besukiojant sklende pasirodo, kad sklende jau atsireme i galutine padeti - nu ir tada jau pavazhiuoja "sharatai" pradeda darytis bardakelis... Sprendimas butu rankishkai nustatyti ventiplaitoriu ant 2 padalu ir tada jau reguliuoti temperatura... Beje minetas bardakelis tikrai susitvarko kai mashina vel uzhkuriama. Vazhiuojant "bardakeli" sutvarkyti pavyksta ne visada, bent jau man...

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 29 2010, 08:35 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 25 2008, 21:36
Pranešimai: 471
Miestas: Kupiškis
Tas bardakelis gaunas, kai buna atsoke paikes arba patys tranzai climos valdymo blokely. Nelabai seniai apie tai rasyta buvo.

_________________
<< C5 2.0 HDI 04' break'as
<< C3 1.4 HDI 02' kibiriukas
ex C5 2.0 HDI 03' break'as
ex XM 3.0 V6


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 29 2010, 13:47 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 09 2007, 08:06
Pranešimai: 356
Miestas: Kaunas
xplikis rašė:
Tas bardakelis gaunas, kai buna atsoke paikes arba patys tranzai climos valdymo blokely. Nelabai seniai apie tai rasyta buvo.
Sheip tikrai idemiai seku kiekviena shio forumo tema, alia nieko panashaus nepastebejau - buvo kazkada tema apie ventipliatoriaus valdymo blokely, ale chia ne tas. Gal galetumet nuoroda pavieshinti? Achiu.

_________________
C5'02 2.2 HDI exclusive automatas, vis dar ieshkau problemu.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 29 2010, 16:21 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 25 2008, 21:36
Pranešimai: 471
Miestas: Kupiškis
Tas blokelis reguliuoja ir stipruma putimo ir temperaturas reguliouja.

_________________
<< C5 2.0 HDI 04' break'as
<< C3 1.4 HDI 02' kibiriukas
ex C5 2.0 HDI 03' break'as
ex XM 3.0 V6


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 29 2010, 22:55 
DasI:
Mašina Citroen C5 2.0 HDi 2003-11.Hm,čia jau tikrai rimtas minusas...Dažnai tenka važiuoti į žemaitiją,tai jei ruduo ar žiema tikrai nesamonė.Važiuoji ir žaidi ten su ta klima...Nežinau,pas mane tą ventiliatorių ant dviejų padarius tai vos jaučiasi,drėgnu oru tai ir langai užrasotų.O pasitaiso pas mane minimum 2 laipsniais temperatūrą pakėlus,kol ir vėl ima pūsti šiltą orą,pvz dažniausiai būna 22 arba 23 laipsniai nustatyta,tai kai ima šaldyti,nustatau kokius 24 ar 25,keletą sekundžių palaukiu kol ima šiltą orą pūsti ir atgal į 22 nustatau.Taip kurį laiką pavažiuoju ir vėl tenka kartoti.Bet pasireiškia tik ilgesnėse kelionėse.Pirmą kartą ilgiau galima pavažiuoti,o po to jau dažnai reikia keitinėti.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 49 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007