WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 18 2024, 07:46

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bal 08 2010, 00:30 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 06 2010, 10:54
Pranešimai: 45
Miestas: Kun
Sveiki,
siandiena manoji C5 nustebino (2.2Hdi automatas) ismete klaidas antipollution fault ir ESP/ASR engine fault. Kadangi jau buvau beveik kieme, tai kaip ir nepastebejau ar trauka pakito ar ne. Skydelyje uzisdege SERVISE, vingiuojancios masinos ir tokio panasaus i kvadratuka su trim issikisimais lemputes. Ka jos galetu reiksti?

Zinau tik tiek kad mano oro srauto matuokle jau prie pabaigos, ar tai yra jos itaka atsirasti sioms klaidoms? Kaip suprantu esp susija su auto stabilumu, tad matuokle kaip ir neturetu buti kalta del siu klaidu. ar ne?

Auto 2002.02 metu.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bal 08 2010, 08:51 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 08 2006, 08:20
Pranešimai: 432
Miestas: Kaunas/Vilnius
Stabilumo sistema reguliuoja ir variklio trauką, jeigu variklio trauka nepastovi arba jos trūksta - stabilumo sistema iškart informuoja, kad esant reikalui, ji negalės atlikti savo darbo :)

_________________
Automobilių galios didinimas (ChipTuning), suodžių filtrų (FAP) ir EGR vožtuvų šalinimas Kaune/Vilniuje: +370 676 22922


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bal 08 2010, 12:35 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 06 2010, 10:54
Pranešimai: 45
Miestas: Kun
Siandiena atkeliaus matuokle i mano citruka, vakarop duosiu zinia ar kas pasikeite.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 05 2011, 18:09 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 28 2010, 14:39
Pranešimai: 25
Jeras rašė:
Sveiki,
siandiena manoji C5 nustebino (2.2Hdi automatas) ismete klaidas antipollution fault ir ESP/ASR engine fault. Kadangi jau buvau beveik kieme, tai kaip ir nepastebejau ar trauka pakito ar ne. Skydelyje uzisdege SERVISE, vingiuojancios masinos ir tokio panasaus i kvadratuka su trim issikisimais lemputes. Ka jos galetu reiksti?

Zinau tik tiek kad mano oro srauto matuokle jau prie pabaigos, ar tai yra jos itaka atsirasti sioms klaidoms? Kaip suprantu esp susija su auto stabilumu, tad matuokle kaip ir neturetu buti kalta del siu klaidu. ar ne?

Auto 2002.02 metu.

Maniske citruske irgi siandien ismete toki uzrasa,Masina pradejo trukcioti,gesti ,uzsidege rankinio stabdzio lempute ,ABS ,ESP/ASR lemputes,Service ir ekologija(variklio zenklas).Sustojau,uzgesinau varikli.Pabandzius vesti ,jokiu gyvybes zenklu variklis nerode ,starteris neisijungdavo.Pastovejus kokia valanda masina iskart uzsivede ,tik uzsidege dvi lemputes ESP/ASR paneleje ir ekologija. I kas per beda galejo uzpulti ,gal sakau perkaito?

C5 1,6 HDI 2005


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 10 2011, 14:03 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 10 2011, 13:59
Pranešimai: 24
meta tokia klaida kompas.....level of diesel antipollution additive low... ka tai galetu reikst zodziais suprantama , bet gedimo esmes ne, dekui..


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 12 2011, 09:37 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 17 2004, 09:41
Pranešimai: 909
Miestas: Vilnius
ta ir reiskia kad mazas pas tave jau Eolys lygis ir reikia ji dapilti ir kompa nuresetinti :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 12 2011, 12:22 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lap 18 2010, 20:04
Pranešimai: 116
Miestas: AKUREIRI
ir dar zmones gerai gyvena,,,vazineja su FAP filtrais ,,ir eoli pila oo :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 12 2011, 19:18 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
Taip :), zmones rupinasi koki pasauli paliks ateities kartoms :) rupinasi ekologija. :good:
Jug kaip sakoma: gamtos mes nepaveldejome ish tevu ir seneliu, o tik laikinai pasiskolinome ish savo vaiku ir anuku :)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 12 2011, 19:57 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lap 18 2010, 20:04
Pranešimai: 116
Miestas: AKUREIRI
kokonas rašė:
Taip :), zmones rupinasi koki pasauli paliks ateities kartoms :) rupinasi ekologija. :good:
Jug kaip sakoma: gamtos mes nepaveldejome ish tevu ir seneliu, o tik laikinai pasiskolinome ish savo vaiku ir anuku :)

na as sutinku su tuo yrgi,,bet nenaujos musu tos masinos,nebenori tie FAP tarnauti,,tad vardan ekologijos reikia daug daug pinigeliu tureti,cia tik mano nuomone


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 12 2011, 20:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 10 2011, 13:59
Pranešimai: 24
Renaldas rašė:
ir dar zmones gerai gyvena,,,vazineja su FAP filtrais ,,ir eoli pila oo :)

Jei galima konkreciau ka ir kaip daryt, kad kazko pilt nereiketu ir kas ten kur pilasi, esu naijokas, dekui


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 12 2011, 22:11 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lap 18 2010, 20:04
Pranešimai: 116
Miestas: AKUREIRI
quadra rašė:
Renaldas rašė:
ir dar zmones gerai gyvena,,,vazineja su FAP filtrais ,,ir eoli pila oo :)

Jei galima konkreciau ka ir kaip daryt, kad kazko pilt nereiketu ir kas ten kur pilasi, esu naijokas, dekui

jai nieko apie tai nezinai tai geriau ir nieko nedaryk,,nes jai nori atjungti ta visa hemaroju tai pats vistirk neatjungsi,,,o pilti reikia eoli i bakeli esanti prie kuro bako,jis padeda isdeginti is FAP filtro suodzius ,jai jo neipilsi uzsikis galutinai FAP ir nebevaziuosi,o tas eolis nepigus ir kas 80,000 km reikia ji poilti,,na jai dar veikia tau ta sistema tai vaziuok i servisa pripils eolio ir su kompo pagalba ives i masinos kompa kad ipile skiscio,ir viskas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 13 2011, 06:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 10 2011, 13:59
Pranešimai: 24
bet kiek buvau girdejes buna tik 2.2hdi motorose, o pas mane 2.0 hdi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 13 2011, 16:57 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lap 18 2010, 20:04
Pranešimai: 116
Miestas: AKUREIRI
quadra rašė:
bet kiek buvau girdejes buna tik 2.2hdi motorose, o pas mane 2.0 hdi

tai pats rasai kad meta ta klaida,,tai reiskia kad truksta eolio ,o jai eolis pilasi reiskia ir FAP yra,,kitaip eolis nereikalingas butu


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 13 2011, 17:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
quadra rašė:
bet kiek buvau girdejes buna tik 2.2hdi motorose, o pas mane 2.0 hdi

pirma parasyk kokiu metu masina, o tada mes tau pasakysim turi ji FAP ar ne...

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Metamos klaidos
StandartinėParašytas: Bir 13 2011, 17:11 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 28 2010, 14:39
Pranešimai: 25
augis.. rašė:
Jeras rašė:
Sveiki,
siandiena manoji C5 nustebino (2.2Hdi automatas) ismete klaidas antipollution fault ir ESP/ASR engine fault.
Maniske citruske irgi siandien ismete toki uzrasa,Masina pradejo trukcioti,gesti ,uzsidege rankinio stabdzio lempute ,ABS ,ESP/ASR lemputes,Service ir ekologija(variklio zenklas).Sustojau,uzgesinau varikli.Pabandzius vesti ,jokiu gyvybes zenklu variklis nerode ,starteris neisijungdavo.Pastovejus kokia valanda masina iskart uzsivede ,tik uzsidege dvi lemputes ESP/ASR paneleje ir ekologija. I kas per beda galejo uzpulti ,gal sakau perkaito?

C5 1,6 HDI 2005


viskas dingo pakeitus oro filtra.jokia lempute nebedega,masinos kompas praskanaves klaidu neberanda.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007