WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 04:18

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Bir 03 2010, 00:38 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 26 2009, 12:42
Pranešimai: 113
ciksius rašė:
...BSI - tai tas kompas salone...


pirma, ačiū, už gilinimąsi. tikrai nepatingėsiu patikrinti laidų, tik, jei žinai, kur turėčiau žiūrėti? Čia mano esminis klausimas - kur tiksliai yra bsi ir kur gali būti signalizacijos pajungimas, jei jis daugmaž "tipinis". Nesu toks elektrikas, kad nuspėčiau pagalvojęs.

bandau prisiminti visas "ligas", kurios vienaip ar kitaip mūsų auto gali būti susiję su bsi:
1) buvo nuotykis ne kartą, kai benzino rodyklė užstrigo ir mes užgesom vidury miesto. plūdė kalta/bsi - mistika. gal c5 liga eilinė.
2) galiniai langai atsidarinėja per lietų (nors turėtų užsidaryti)
3) dabar posūkiai dingo pas keleivį priekį ir gale.

Šiaip signalizacija veikia puikiai, tai vienas iš dalykų, dėl kurio per visus 7 metus nebuvo jokių bėdų. Veikia puikiai.

man jau pačiam kyla tik viena mintis - prakeiktas ligonis bsi...

(dabar berašydamas matau, kad proffanas spėjo paaiškinti dėl signalizacijos :roll: )... imsiu keiktis :bum: , ar niekas klaipėdoj nežino padoraus elektriko ir speco šitiems citrų reikalams :?: skardas lanksto ir bamperius klijuoja ant kiekvieno kampo, o kur citroeletro visažiniai?

chebryte, gelbėkit 8)

_________________
dabar: Citroen C4 Grand Picasso (2008) 2.0 b (exclusive)
dabar: Mazda 2 (2006) 1.4 b
ex: Citroen C5 (2002) 2.0 b. - 2014 atskrido Golfas, bum, R.I.P.


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 03 2010, 07:11 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 06 2004, 22:19
Pranešimai: 254
Miestas: Panevėžys
O deveto BSI ir neidesi... neiseis priristi rakteliu...

_________________
.:edgis:.
<< C5 Estate 2.2 `02 Aluminium Grey
<< eX Xsara Picasso 2.0 `02 Mauritius Blue
<< eX Xsara Picasso 1.8 `00 Bora Bora Green


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 03 2010, 07:19 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 06 2004, 22:19
Pranešimai: 254
Miestas: Panevėžys
pppC5 rašė:
ciksius rašė:
...BSI - tai tas kompas salone...


pirma, ačiū, už gilinimąsi. tikrai nepatingėsiu patikrinti laidų, tik, jei žinai, kur turėčiau žiūrėti? Čia mano esminis klausimas - kur tiksliai yra bsi ir kur gali būti signalizacijos pajungimas, jei jis daugmaž "tipinis". Nesu toks elektrikas, kad nuspėčiau pagalvojęs.

bandau prisiminti visas "ligas", kurios vienaip ar kitaip mūsų auto gali būti susiję su bsi:
1) buvo nuotykis ne kartą, kai benzino rodyklė užstrigo ir mes užgesom vidury miesto. plūdė kalta/bsi - mistika. gal c5 liga eilinė.
2) galiniai langai atsidarinėja per lietų (nors turėtų užsidaryti)
3) dabar posūkiai dingo pas keleivį priekį ir gale.

Šiaip signalizacija veikia puikiai, tai vienas iš dalykų, dėl kurio per visus 7 metus nebuvo jokių bėdų. Veikia puikiai.

man jau pačiam kyla tik viena mintis - prakeiktas ligonis bsi...

(dabar berašydamas matau, kad proffanas spėjo paaiškinti dėl signalizacijos :roll: )... imsiu keiktis :bum: , ar niekas klaipėdoj nežino padoraus elektriko ir speco šitiems citrų reikalams :?: skardas lanksto ir bamperius klijuoja ant kiekvieno kampo, o kur citroeletro visažiniai?

chebryte, gelbėkit 8)


Jei kaltas vanduo, tikrai pamatysi pazaliavusiu kontaktu jungtyse, kurios jungiasi i BSI. Tas kompas yra uz detuves/stalciuko paneles kairiausioj vietoj(man atrodo ji pradarius gali keleivio airbaga atjungti).

_________________
.:edgis:.
<< C5 Estate 2.2 `02 Aluminium Grey
<< eX Xsara Picasso 2.0 `02 Mauritius Blue
<< eX Xsara Picasso 1.8 `00 Bora Bora Green


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 03 2010, 08:25 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
ciksius rašė:
Jei kaltas vanduo, tikrai pamatysi pazaliavusiu kontaktu jungtyse, kurios jungiasi i BSI. Tas kompas yra uz detuves/stalciuko paneles kairiausioj vietoj(man atrodo ji pradarius gali keleivio airbaga atjungti).

Mano BSI atrode kaip vakar pagamintas, bet isardzius viename kamputyje buvo baltu apnasu, ju uzteko, kad radija kvailiotu. Taigi nebutinai pazaliaves bus. O yra jis po saugikliais, isimti nesunku, tik uzknisa jungtis atjungti, kiekviena skirtingai fiksuojasi.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 03 2010, 09:20 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Bandyk skambiniti +37068656534, Audrius, autoelektrikas dirbantis Subaru servize. Gal padės, bet negarantuoju. Dar yra toks Martynas (kažkada dirbo kartu su Audrium) +37068712654. Pranešk, kaip seksis.

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 03 2010, 14:59 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 06 2004, 22:19
Pranešimai: 254
Miestas: Panevėžys
arix'as rašė:
ciksius rašė:
Jei kaltas vanduo, tikrai pamatysi pazaliavusiu kontaktu jungtyse, kurios jungiasi i BSI. Tas kompas yra uz detuves/stalciuko paneles kairiausioj vietoj(man atrodo ji pradarius gali keleivio airbaga atjungti).

Mano BSI atrode kaip vakar pagamintas, bet isardzius viename kamputyje buvo baltu apnasu, ju uzteko, kad radija kvailiotu. Taigi nebutinai pazaliaves bus. O yra jis po saugikliais, isimti nesunku, tik uzknisa jungtis atjungti, kiekviena skirtingai fiksuojasi.



klaidinate tamsta, ten tera trys rusys jungciu, tai trejopas ir atjungimas...
"istraukiant" fiksatoriu
"perlenkiant"(perverciant) fiksatoriu
ispaudziant fiksatoriu

_________________
.:edgis:.
<< C5 Estate 2.2 `02 Aluminium Grey
<< eX Xsara Picasso 2.0 `02 Mauritius Blue
<< eX Xsara Picasso 1.8 `00 Bora Bora Green


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 03 2010, 16:56 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Senokai ardziau, gal ir 3 variantai, bet kodel visos likusios auto sugebejo padaryti skirtingu dydziu, bet vienodo jungimo ?

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 11 2010, 10:37 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 26 2009, 12:42
Pranešimai: 113
Mano beda isspresta Klaipedoje, salia Arsenalo pirmam garaze nuo gatves puses. Taisytas BSI blokas. Kaina 250.

Dabar esam saugesni vazinedami, taciau vyrai taise viena, sugadino kita - langu valdymas subludijo. Vairuotojo lango atidarymas/uzdarymas pirmojoj mygtuko pozicijoj dabar veikia tik kaip atidarymas :bum: .

_________________
dabar: Citroen C4 Grand Picasso (2008) 2.0 b (exclusive)
dabar: Mazda 2 (2006) 1.4 b
ex: Citroen C5 (2002) 2.0 b. - 2014 atskrido Golfas, bum, R.I.P.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 110 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007