WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 04:56

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: C5 nekyla.
StandartinėParašytas: Lie 03 2010, 18:07 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 01 2009, 19:27
Pranešimai: 46
C5 2005m. dizeliukas 2 litru.
Vakar buvo viskas gerai. Dar buvau iskeles i virsutine padeti. Siandien ryte pradejau vaziuoti ir kompas perspejo kad greitai nevaziuosciau nes nepasikeles.
Skyscio norma, jungiant pakylimo mygtuka ant indikatoriaus matosi kad turetu keltisi ir tiek.
Nesigirdi jokio siurbliuko garso.
Patikrinau visus sauguklius kiek radau salone ir varyklio skyriuje, pajudinau visas jungtis. Niekas nepasikeite.
Gal kas turit kokiu ideju, kas galejo nutikti ir ar tie siurbliai tokie nepatvarus? Kiek kainuoja pats siurblys jeigu jau reiktu keisti?
Aciu visiems uz info.
Sigitas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 nekyla.
StandartinėParašytas: Lie 03 2010, 23:44 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
Sigitas rašė:
C5 2005m. dizeliukas 2 litru.
Vakar buvo viskas gerai. Dar buvau iskeles i virsutine padeti. Siandien ryte pradejau vaziuoti ir kompas perspejo kad greitai nevaziuosciau nes nepasikeles.
Skyscio norma, jungiant pakylimo mygtuka ant indikatoriaus matosi kad turetu keltisi ir tiek.
Nesigirdi jokio siurbliuko garso.
Patikrinau visus sauguklius kiek radau salone ir varyklio skyriuje, pajudinau visas jungtis. Niekas nepasikeite.
Gal kas turit kokiu ideju, kas galejo nutikti ir ar tie siurbliai tokie nepatvarus? Kiek kainuoja pats siurblys jeigu jau reiktu keisti?
Aciu visiems uz info.
Sigitas

jei siurblio garso nera vadinasi arba iki jo neateina itampa(saugikliai, reles, davikliai) arba siurblys uzsikirtes.
seis laikais mano manymu pirmoji pagalba taisant tokius auto yra vizualine apziura visu shudelioku :) ar viskas tavrkoje, o po to vaziuojam daryti diagnostika o ne iehskome kirminu ant asfalto :). Senais laikais viskas budavo ant mechanikos kaip sakoma tai ten ir su plaktuku taisyti eidavo, o dabartiniai auto prikishti elektros tad jungiam kompa ir ieshkome galu ;)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 nekyla.
StandartinėParašytas: Lie 04 2010, 10:06 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 01 2009, 19:27
Pranešimai: 46
kokonas rašė:
Sigitas rašė:
C5 2005m. dizeliukas 2 litru.
Vakar buvo viskas gerai. Dar buvau iskeles i virsutine padeti. Siandien ryte pradejau vaziuoti ir kompas perspejo kad greitai nevaziuosciau nes nepasikeles.
Skyscio norma, jungiant pakylimo mygtuka ant indikatoriaus matosi kad turetu keltisi ir tiek.
Nesigirdi jokio siurbliuko garso.
Patikrinau visus sauguklius kiek radau salone ir varyklio skyriuje, pajudinau visas jungtis. Niekas nepasikeite.
Gal kas turit kokiu ideju, kas galejo nutikti ir ar tie siurbliai tokie nepatvarus? Kiek kainuoja pats siurblys jeigu jau reiktu keisti?
Aciu visiems uz info.
Sigitas

jei siurblio garso nera vadinasi arba iki jo neateina itampa(saugikliai, reles, davikliai) arba siurblys uzsikirtes.
seis laikais mano manymu pirmoji pagalba taisant tokius auto yra vizualine apziura visu shudelioku :) ar viskas tavrkoje, o po to vaziuojam daryti diagnostika o ne iehskome kirminu ant asfalto :). Senais laikais viskas budavo ant mechanikos kaip sakoma tai ten ir su plaktuku taisyti eidavo, o dabartiniai auto prikishti elektros tad jungiam kompa ir ieshkome galu ;)


Na vizualus apziurejimas jau buvo. Neturiu principines elektrines schemos neinau kurios reles priskirtos siam siurbliui saugiklius patikrinau visus is eiles. Nesinori papilti masinos saibomis nors elektronikoj gaudausi ,teks vaziuoti i degnostika.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 nekyla.
StandartinėParašytas: Lie 05 2010, 14:12 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
nu tai faktas kad nuvaziuosi sumokesi 50 lt, ir pasakys kame reples, o pats vargsi prakaituosi 2-3 dienas ir vistiek gedimo nenustatysi, bus koks padziuves tarakonas i rele ilindes ;)
o ce nuvarei 5 min ir aishku ;)
P.S> aishku jei ce automatikos gedimas ;) kaip kad pas mus darbe automacikai sako :)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 nekyla.
StandartinėParašytas: Lie 05 2010, 21:03 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 01 2009, 19:27
Pranešimai: 46
Na kai suremon
tuosiu parasysiu kas buvo ir kiek kainavo


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 nekyla.
StandartinėParašytas: Lie 08 2010, 08:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 01 2009, 19:27
Pranešimai: 46
Na va mano mašiniukas jau vėl ant sparnų.
Bėda kaip ir ne bėda kai žinai kur ieškoti.
Buvo sudegęs 50 A saugiklis. Tas saugiklis yra variklio skyriuje kur ir vis saugikliai,
tiktai visi galingi saugikliai paslėpti po saugikliu bloku. Tas blogas išsiima labai paprastai.
Na pat nedasiprotėjau ten pažiūrėti, todėl teko sumokėti 100 Lt.
Man pasakė kad taip jau buvo ne vien mano C5.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 nekyla.
StandartinėParašytas: Lie 08 2010, 19:20 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
Sigitas rašė:
Na va mano mašiniukas jau vėl ant sparnų.
Bėda kaip ir ne bėda kai žinai kur ieškoti.
Buvo sudegęs 50 A saugiklis. Tas saugiklis yra variklio skyriuje kur ir vis saugikliai,
tiktai visi galingi saugikliai paslėpti po saugikliu bloku. Tas blogas išsiima labai paprastai.
Na pat nedasiprotėjau ten pažiūrėti, todėl teko sumokėti 100 Lt.
Man pasakė kad taip jau buvo ne vien mano C5.

Nu va matei? :) sumokejai db pats zinosi kita syki kur ziureti ;) ir ka daryti :)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 nekyla.
StandartinėParašytas: Lie 09 2010, 06:49 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 01 2009, 19:27
Pranešimai: 46
Butu malonu kad visi dalintusi tokia informacija.
Aisku mes patys ne viska galime susiremontuoti, bet pasikeisti saugikli galime visi, tik reikia zinoti kaip giliai jis paleptas.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 104 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007