WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 00:06

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 06 2017, 08:41 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Tu dar windausų kompaktą nešiokis su savim, nes nu nepatogu visą laptopą nešiotis. O su tais visais savo ELM, tai atvirai pasakysiu - suviduriuokit stovėdami.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 06 2017, 09:32 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
ukw rašė:
Tu dar windausų kompaktą nešiokis su savim, nes nu nepatogu visą laptopą nešiotis. O su tais visais savo ELM, tai atvirai pasakysiu - suviduriuokit stovėdami.

Kompaktas be kompo mazai naudos duos :lol: o va pvz telefona beveik visur su savimi turiu, tai papildomai vietos nereikia. Kaip ir sakiau - suprantu kad tai programai toli iki lexia ar diagbox, bet kartais (pabreziu - kartais) toks, kad ir sudukas, bet padeti gali.

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 06 2017, 09:42 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Tu padirbtum mūsų darbą, kai kas ketvirtas gudrus klientas (AŠ ČIA NUSIPIRKAU DIAGNOSTIKĄ IŠ ALIEXPRESS UŽ 10 DOLERIŲ, O JŪS IMAT 15 UŽ PASIJUNGIMĄ) atvaro, ir sako: man diagnostikos nereik, aš čia pasijungiau ir pats pasidariau, tai yra klaida ant oro srauto jūs man pakeiskite ten oro srauto daviklį. Nu ok, jei taip sakote, tai pakeisim. Pakeičiam - mašina vistiek nevažiuoja:) Ar pasakot, kas būna toliau?

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 06 2017, 10:27 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
ukw rašė:
Tu padirbtum mūsų darbą, kai kas ketvirtas gudrus klientas (AŠ ČIA NUSIPIRKAU DIAGNOSTIKĄ IŠ ALIEXPRESS UŽ 10 DOLERIŲ, O JŪS IMAT 15 UŽ PASIJUNGIMĄ) atvaro, ir sako: man diagnostikos nereik, aš čia pasijungiau ir pats pasidariau, tai yra klaida ant oro srauto jūs man pakeiskite ten oro srauto daviklį. Nu ok, jei taip sakote, tai pakeisim. Pakeičiam - mašina vistiek nevažiuoja:) Ar pasakot, kas būna toliau?


As visiskai suprantu kad buna tokiu "klientu" kur anksciau turejo GOLF 3 kur tik babina, kabina ir triuba siknoj, o dabar persedo i siuolaikini automobili ir tikisi kad ju turimas ELM su ale bele programa "pirstu" parodys kur sugedo, o jam belieka tik pa**st prota servize.
Niekados nestovejau salia meistro ir neaiskinau kas blogai ir ka jam kaip daryt. Jei jau atvariau masina i serviza, vadinasi pats sutaisyt nesugebu ar nenoriu ar dar kas ir papasakojes masinos problema/-as keliauju savais keliais, o meistras tegul dirba savo darba taip kaip jam atrodo teisinga.

Jei jau tamsta, UKW, bandote cia islieti savo karcia patirti - nemanau kad kas nezino kokiu "klientu" buna, o jei del tokios padeties ieskote cia paguodos ir pateisinimo savo pykciui, kagi - nuosirdziai uzjauciu ir padek Dieve apsaugoti Jus nuo tokiu klientu.

Ir jei kada gyvenime man prireiks tamstos pagalbos, o atvaziaves bent pabandysiu kazka panasaus padaryti kaip tamsta rasote apie tuos klientus - duokite tiesiai i mano kvaila marmuze ir varykit mane lauk is servizo.

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 06 2017, 10:42 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Tai tau aš nieko pikto nesakau. Tiesiog, konstatuoju koks yra to ELM tikslumas ir kokie po to dedasi nutikimai :gele2:

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 07 2017, 22:11 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 25 2012, 22:50
Pranešimai: 72
Miestas: Vilnius
As turiu lexia ir ELM. Tai galiu pasakyt kad klaidu kodus jis tikrai rodo, is bedos galima paziuret ir trint. Daugiau jokiu parametru bent pas mane ant C5 nesimato. Gal del to kad naudojau Torque programele. Kol neturejau lexios tai zaidziau su juo bet po to kai prijungiau lexia tai pamaciau kad klaidu yra dvigubai daugiau. Labiausiai tai man tas ELM padejo kai reikejo per TA gesint checka. Gesini o tas gyvate po 5 minuciu vel uzsiziebia tai as per pacia TA biski sugudravau su telefonu :)

_________________
Kestas77
CITROEN C5 II, 2.0 Automatas, Benzinas.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 08 2017, 10:16 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Žinot turbūt, kad benzinus su degančiu Check Engine per TA griežtą kontrolę praleidžia. Tik dyzelių nepraleidžia...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 08 2017, 16:55 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 03 2006, 09:09
Pranešimai: 73
Miestas: Kaunas
tadas1991 rašė:
Žinot turbūt, kad benzinus su degančiu Check Engine per TA griežtą kontrolę praleidžia. Tik dyzelių nepraleidžia...

Ar tikrai? Kad jau nuo seno žinoma, jog apžiūros metu negali degti jokia įspėjamoji lemputė.

_________________
<< C5 Tourer 2011 1.6 THP ***800
Volvo S80 2004 2.5T (2010-2016) ***800
<< Xantia Break 1996 1.8i (2006-2010)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bal 10 2017, 07:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Donato rašė:
tadas1991 rašė:
Žinot turbūt, kad benzinus su degančiu Check Engine per TA griežtą kontrolę praleidžia. Tik dyzelių nepraleidžia...

Ar tikrai? Kad jau nuo seno žinoma, jog apžiūros metu negali degti jokia įspėjamoji lemputė.

Draugas prieš mėnesį varė su degančia lempute. Neįrašė trūkumo. Paklausė, kodėl, tai kontrolierius taip pasakė, kad benzinui gali degti, jeigu su išmetimu ir variklio bendru darbu viskas gerai. Kiek tame tiesos, nežinau, bet jei kontrolierius pats pasakė...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bir 20 2017, 07:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
Nekuriant naujos temos (sitos pavadininlmas i tema ir taip).
Gal kas susiduret su diagbox tokia situacija: Reikalingas rusiskas meniu diagboxe. Irasant ir pasirenkam rusu kalba. Viskas OK, bet tik kol pasijungi citroena ant kabelio ir per diagbox ieini i lexia, o ten jau viskas angliskai. Gal kas zinot kaip pakeisti, kad ir lexia butu rusiskai?
Zodziu ijungus diagbox -rusiskai;
Iejus i Lexia-angliskai
Kaip padaryt kad visur butu rusiskai?

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bir 20 2017, 11:24 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Manau, kad teks instaliuotis Lexia. Diagbox, tuo labiau, lyginant su Lexia, yra bugovas laginantis softas. Aišku, windowsų vartotojui ten viskas intuityviau, nes patogiau dirbti pele ir pan., bet su Lexia darbas trigubai spartesnis, aiškesnis ir nelagina. Kokias ten mašinas skanuoti reikia po 2012tų?
Viskam, kas iki C5 X7, Lexia geriau veikia. Diagbox būna prie kažko nesijungia, kažko nemato, kažką labai sunkiai pamato, tik rankiniu būdu. Čia kalbu ne apie patį Diagbox, bet apie Diagboxe integruotą Lexia.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bir 20 2017, 18:36 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
tadas1991 rašė:
Manau, kad teks instaliuotis Lexia. Diagbox, tuo labiau, lyginant su Lexia, yra bugovas laginantis softas. Aišku, windowsų vartotojui ten viskas intuityviau, nes patogiau dirbti pele ir pan., bet su Lexia darbas trigubai spartesnis, aiškesnis ir nelagina. Kokias ten mašinas skanuoti reikia po 2012tų?
Viskam, kas iki C5 X7, Lexia geriau veikia. Diagbox būna prie kažko nesijungia, kažko nemato, kažką labai sunkiai pamato, tik rankiniu būdu. Čia kalbu ne apie patį Diagbox, bet apie Diagboxe integruotą Lexia.
lexija tik su xp veikia ar ir ant 7 ar 10?

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bir 20 2017, 19:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
tadas1991 rašė:
Manau, kad teks instaliuotis Lexia. Diagbox, tuo labiau, lyginant su Lexia, yra bugovas laginantis softas. Aišku, windowsų vartotojui ten viskas intuityviau, nes patogiau dirbti pele ir pan., bet su Lexia darbas trigubai spartesnis, aiškesnis ir nelagina. Kokias ten mašinas skanuoti reikia po 2012tų?
Viskam, kas iki C5 X7, Lexia geriau veikia. Diagbox būna prie kažko nesijungia, kažko nemato, kažką labai sunkiai pamato, tik rankiniu būdu. Čia kalbu ne apie patį Diagbox, bet apie Diagboxe integruotą Lexia.

Tai siulai ismest lauk ta Diagbox'a ir isirasyti tik Lexia kaip atskira programa? Na aisku tai taip pat variantas.
Buvau rades kad galima kalba pakeist kalba atitinkamai pakeitus keleta irasu programos ini (ar txt) failuose, bet tas matyt veikia tik atskirai programai, nes kai ta pabandziau padaryti dabartineje DIAGBOX integruotoje Lexia, tai atidarius ta Lexia matau ne rusu kalba, o makaronu fabrika. Galvojau gal rusiskumo kompui truksta, bet papildzius galimai trukstamus failus nepadejo, o be to paciame DIAGBOX tai rusiskai viska rodo - vadinasi kompiuteryje viskas gerai - bugas programoje...

Na bandysim Lexia atskirai isipiesti.

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bir 21 2017, 07:40 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
nesupratau kuo bloga anglu kalba?? O integruota lexia i diagboxa win7 sistemoje neveikia kaip turetu,tai tik xp.

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: C5 diagnostinė įranga
StandartinėParašytas: Bir 21 2017, 07:57 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 30 2012, 20:45
Pranešimai: 629
Miestas: Raseiniai
Elviukai123 rašė:
nesupratau kuo bloga anglu kalba?? O integruota lexia i diagboxa win7 sistemoje neveikia kaip turetu,tai tik xp.


Kadangi visa iranga ne mano, o tas zmogus kurio si iranga yra susipykes su anglu kalba, tai tuom ji ir bloga.
Specialiai tam reikalui paeme atskira pc, specialiai del to irasiau xp, bet va anglu kalba kisa koja... Teks bandyti atskirai lexia irasyt...

_________________
C5 2005 1.6 HDI
Raseiniai


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 39 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007