WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 07:13

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 6 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 11:23 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Daug kartų skaityta frazė "Sėdi važiuoji", bet ar iš vis taip gali būti įsigijus Citroen CII. Devyneris metus važinėjau Peugeot 406, kuriuo buvau visiškai patenkintas, tačiau tai buvo sedanas, o man būtinai reikėjo universalo. Šių metų balandį per skelbimus internete radau C5 II universalą. Jis ilgai buvo pardavinėjamas už 2400 (tuo metu tai buvo vidutinė rinkos kaina). Po to kaina sumažino iki 2200 ir skelbimas kabėjo toliau kokią savaitę, o kai kainą nukriti iki 1800 pamaniau, kad jau reikia imti. Mašina šiais metais pervežta iš Švedijos, rida perkant 219913 km, o paskutinė rida užfiksuota Švedijoje prieš metus 206000 km. Vizualiai atrodė gana švieži, kaina nedidelė, tad perdaug nieko netikrindamas nupirkau. Suprantama prireikė kai ką pakeisti.

Alyvos filtras Purflux 5 eu
Kuro filtras Purflux 12 eu
Oro filtras Purflux 8 eu
Alyva Shell Helix Ultra Professional AP-L 26 eu
Priek. stabil. traukė Sasic 10 eu
Vairo traukės antgalis Febi 13 eu
Už visų šių detalių pakeitimą 57 eu

Naujos vasarinės padangos Taurus 184 eurai

Apsilankymas Citroligoninėje su tikslu permontuoti ratus ir patikrinti važiuolę, bet kitos smulkmenos
Numerio apšvietimo žibintas 5,6 eu
Lemputė H6W 12v 3,6 eu
Lemputė H6W 12v 3,5 eu
Lemputė W5W 0,60 eu
Važiuolės patikra 16 eu
Padangų montavimas 26 eu
Lempučių keitimas 6 eu
Iš viso Citroligoninėje 67,30 eu

Ratų geometrijos reguliavimas 15 eu
Numerio rėmelis 5,50 eu
Priekinio stabil. traukė Lemforder 12 eu
Traukės keitimas 6 eu
Valytuvai Bosch 37 eu
Lemputės H7 3 eu
Šildymo sklendžių remontas 225 eu
Galinio valytuvo remontas 22 eu
Sankabos cilindriukas ir jo keitimas 30 eu
Fap mechaninis šalinimas 43 eu
Variklio apatinė apsauga 43 eu
Fap ir EGR programinis šalinimas 75 eu
Žibintų apiplovimo dangtelis 19 eu
Žieminės padangos Firestone WinterHawk 3 336 eu
Padangų montavimas 18 eu
Galinių svirčių guolių du kompeltai Impergom 60 eu
Galinės kaladėlės LPR 16 eu
Guolių, kaladėlių keitimas, supratų sutvarkymas 120 eu
Prasitrynusio vairo stiprintuvo laido remontas 70 eu

Iš viso 1537 eurai.

Taigi kyla klausimas jeigu būčiau iš kart pirkęs mašiną už 3337 ar būčiau galėjęs sėsti važiuoti ar ir į ją dar būtų tekę įdėti pusantro tūkstančio. turbūt pastebėjote, kad dar nekeisti diržai, dar teks keisti akumuliatorių, o nestabilimas varo į neviltį.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 11:47 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Kiekvienai mašinai reikia įdėti , vienai mažiau, kitai daugiau, nebūna įdealiai tvarkingų

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 11:53 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
Norint masinos sedi ir vaziuoji reikia pirkti benzina atmosferika, su paprasta vaziuokle ir jokiu elektroniku.deja c5 neatitnka bet vieno is siu punktu. Bet buna masinu pasikeitei registracijos liudijima apsidraudei ir vaziuoji.

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 12:05 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 04 2010, 09:29
Pranešimai: 1668
Miestas: Klaipėda-Mažeikiai
Galiu pasidalint savo patirtim kai pirkau x7. Tai apziurejus visus pigesnius ir vidutinius variantus svelniai tariant nebuvo i ka ziuret. Teko pirkti brangiausia, kuri iškarto buvau atmetes. Tai gavosi is tikro kad sedi ir vaziuoji, ir taip vaziavau visus metus, aisku tepalus keiciau ir kura pyliau, o daugiau buvo viskas sukeista, nes zmogus buvo nusipirkes sau(tiksliau jo sunus larvare jam is vokietijos) , bet tikrai sau, zmogus pensijinio amziaus, masina labai patiko, bet senyvam zmogui tikrai sunku i ja ilipt ir islipt(reikia galva palenkt, kad nekliutu i stakta) ir automobilis ler daug pazangus jam buvo. El sedynes, navi ir t. T. Per sunku suprasti ir naudotis. Daz zmogelis atidave dalis, kurias keite surinkes visas. Kadangi pats savo auto remontuoju tai tikrai mačiau ka man sake tas ir sukeista :) mano atveju sumokejus daugiau gavau "ledine" auto. Be cia manau vienetai tokiu variantu. Niekas neparduoda geru auto, nebent priezastys yra kitokios, del ko auto atsikratoma :)

_________________
<< C5 Tourer 2008 2.2HDI 125kW (čipuotas Tauriaus ~150kW)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 12:28 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
HeLLmiX rašė:
Galiu pasidalint savo patirtim kai pirkau x7. Tai apziurejus visus pigesnius ir vidutinius variantus svelniai tariant nebuvo i ka ziuret. Teko pirkti brangiausia, kuri iškarto buvau atmetes. Tai gavosi is tikro kad sedi ir vaziuoji, ir taip vaziavau visus metus, aisku tepalus keiciau ir kura pyliau, o daugiau buvo viskas sukeista, nes zmogus buvo nusipirkes sau(tiksliau jo sunus larvare jam is vokietijos) , bet tikrai sau, zmogus pensijinio amziaus, masina labai patiko, bet senyvam zmogui tikrai sunku i ja ilipt ir islipt(reikia galva palenkt, kad nekliutu i stakta) ir automobilis ler daug pazangus jam buvo. El sedynes, navi ir t. T. Per sunku suprasti ir naudotis. Daz zmogelis atidave dalis, kurias keite surinkes visas. Kadangi pats savo auto remontuoju tai tikrai mačiau ka man sake tas ir sukeista :) mano atveju sumokejus daugiau gavau "ledine" auto. Be cia manau vienetai tokiu variantu. Niekas neparduoda geru auto, nebent priezastys yra kitokios, del ko auto atsikratoma :)


visiskai sutinku su Helmix, tai bene vienintelis atvejis. Parvarytos is uzsienio (jei nedauztos ir senesnes kaip 2-3metu) dazniausiai jau buna nuvarytos nes zmogus zinojo kad parduos ir nemate reikalo keisti. isimtis- projektas del idomumo. keisti viska per daug neskaiciuojant i tai ka nori. pamenu citroena pasidariau, pakeiciau beveik puse daliu profilaktiskai. galvojau dabar niekas nepirks net i minusa , nes rinkoj pilna pigesniu, bet atvaziavo zmogus pamate ir nupirko be derybu. dabar pardaviiau galines lempas, likusias po upgreido jago, zmogus paamte masina klausia atsargiai gal pardavinesit kai uzbaigsit upgreida :) klause vairo, sako nutrintas ,nori pasikeist, sakau pas amen jis nera tobulas,padroztas, atvaziavao pamate sako beveik naujas. tai idomu kaip atrdoto tu xf dyzeliu su 150 000km vairai.. matyt dyzelinems greiciau devisi nei benzininiams.

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 13:06 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Apibendirnat galiu pasakyti, kad tuo metų pasiūloje nebuvo geresnių variantų nei už 2500, nei už 3000. Buvo ir u= toki1 kain1, bet jos buvo akivazdžiai gerokai daugiau nutriuntos, tad jokios garantijos, kad sumokėjęs tris, nebūčiau bandroje sumoje turėjęs 4500. Mano klaida, kad nežinojau, kad C5 II šildymas turi lūžtančių sklandžių ligą, kad nežinojau, kad C5 II turi, nestabilumo ligą ir šiosm ligos brangiai sprendžiamos. Ar pirkčiau vėl C5 II? Tikrai ee. Po P406, tai žinganis atgal, nors mašina septyneriais metais najesnė, akivazdžiai mažiau nusidėvėjusi, turi daug daugiau visokių elektoninių šūdniekių, o turėtas P406 buvo visai plikas. Tačiau P406 buvo tylesnis, jo valdymas daug lengvesnis, malonesnis, tikslesnis.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 14:03 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
Bivainis rašė:
Apibendirnat galiu pasakyti, kad tuo metų pasiūloje nebuvo geresnių variantų nei už 2500, nei už 3000. Buvo ir u= toki1 kain1, bet jos buvo akivazdžiai gerokai daugiau nutriuntos, tad jokios garantijos, kad sumokėjęs tris, nebūčiau bandroje sumoje turėjęs 4500. Mano klaida, kad nežinojau, kad C5 II šildymas turi lūžtančių sklandžių ligą, kad nežinojau, kad C5 II turi, nestabilumo ligą ir šiosm ligos brangiai sprendžiamos. Ar pirkčiau vėl C5 II? Tikrai ee. Po P406, tai žinganis atgal, nors mašina septyneriais metais najesnė, akivazdžiai mažiau nusidėvėjusi, turi daug daugiau visokių elektoninių šūdniekių, o turėtas P406 buvo visai plikas. Tačiau P406 buvo tylesnis, jo valdymas daug lengvesnis, malonesnis, tikslesnis.


pries perkant masina verta pasiskaityti vartotoju forumus, issamiai. atkris dauguma siurprizu ir netiketumu.

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 14:44 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Elviukai123 rašė:
Bivainis rašė:
Apibendirnat galiu pasakyti, kad tuo metų pasiūloje nebuvo geresnių variantų nei už 2500, nei už 3000. Buvo ir u= toki1 kain1, bet jos buvo akivazdžiai gerokai daugiau nutriuntos, tad jokios garantijos, kad sumokėjęs tris, nebūčiau bandroje sumoje turėjęs 4500. Mano klaida, kad nežinojau, kad C5 II šildymas turi lūžtančių sklandžių ligą, kad nežinojau, kad C5 II turi, nestabilumo ligą ir šiosm ligos brangiai sprendžiamos. Ar pirkčiau vėl C5 II? Tikrai ee. Po P406, tai žinganis atgal, nors mašina septyneriais metais najesnė, akivazdžiai mažiau nusidėvėjusi, turi daug daugiau visokių elektoninių šūdniekių, o turėtas P406 buvo visai plikas. Tačiau P406 buvo tylesnis, jo valdymas daug lengvesnis, malonesnis, tikslesnis.


pries perkant masina verta pasiskaityti vartotoju forumus, issamiai. atkris dauguma siurprizu ir netiketumu.

Ir kaip manai, kokią mažiau problematišką už panašią kainą, būčiau radęs? :roll:

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 15:30 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
manau kazka is toyotu. tik velgi rektu paskaityt kurios toyotos ir su kokiais varikliais

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 15:45 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Elviukai123 rašė:
manau kazka is toyotu. tik velgi rektu paskaityt kurios toyotos ir su kokiais varikliais

Dar nemačiau nei vienos japoniškos mašinos kuri man patiktų. Jos visos man negražios.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 16:02 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 21 2014, 16:21
Pranešimai: 788
Miestas: Lithuania
Bivainis rašė:
Elviukai123 rašė:
manau kazka is toyotu. tik velgi rektu paskaityt kurios toyotos ir su kokiais varikliais

Dar nemačiau nei vienos japoniškos mašinos kuri man patiktų. Jos visos man negražios.

Lexus GS300 3litris benzas geriau nerasi džeizetas neuzmusamas.

_________________
*https://www.drive2.ru/r/citroen/461418027129269935/
*https://www.drive2.ru/r/audi/a2/523423336110227509/


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 16:11 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Arthur rašė:
Bivainis rašė:
Elviukai123 rašė:
manau kazka is toyotu. tik velgi rektu paskaityt kurios toyotos ir su kokiais varikliais

Dar nemačiau nei vienos japoniškos mašinos kuri man patiktų. Jos visos man negražios.

Lexus GS300 3litris benzas geriau nerasi džeizetas neuzmusamas.

:lol: Na, jei kalbėti apie groži, tai man Lexus IS pirmos kartos gan nieko, bet čia jau visai kita tema.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 16:21 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Gru 07 2015, 16:17
Pranešimai: 982
Miestas: Kaunas
Bivainis rašė:
Elviukai123 rašė:
manau kazka is toyotu. tik velgi rektu paskaityt kurios toyotos ir su kokiais varikliais

Dar nemačiau nei vienos japoniškos mašinos kuri man patiktų. Jos visos man negražios.


nu va prasideda :D norai buvo kad galetum sesti ir vaziuoti bet kazkokiu investiciju eksplotuojant,. o dabar pasirodo ir grozio reikia. :) lexus nerekomenduoju,kaip ir ausktesniu mersu ar audi a8- lexus retai genda bet kai sugenda kaina tvarkymo lenkia c5 II sutvarkyto kaina. mercedes ir audi genda dazniau ir kainuoja tvarkymas panasiai kaip lexus. siaip uzknisa ne gedimu taisymu o pastovus gedimai. zmonems nervus tampo. as prisiklauses tiek istoriju kad baisu. man isvis protu sunkiai suvokiama kaip gali uzlinkti varikliai. esu vaziaves beveik be tepalo, su pramustu radiatoriumi 40km nu ir nieko. jago variklis neuzmusamas, pries tia vazinejau ferari koncerno masina-irgi neuzmusamas- redlainais pjaudavau, po 120 000km toptelejo kad zvakes reiktu pasieksit kurios neikad anebuvo keistos, pasikeiciaus dar geriau rpadejo vaziuot. :D

_________________
Past: C5 X7/1.8i LPG ,up to 2013 spec
Now: XFR-S, 307 2.0i, C4GP 1.8, 407 1.8


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 18:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 20 2013, 11:42
Pranešimai: 34
Miestas: Vilnius
Nu kazkaip gal ir daugoka,bet ne tragiska.Atmetus visokius valytuvus,tepalus,padangas,lemputes(ka laikau eksplotacinem medziagom) suskaiciavau truputi daugiau nei 800 eur.Be to pagrindines C5 ligos jau kaip ir isgydytos.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Sėdi važiuoji
StandartinėParašytas: Gru 25 2017, 18:42 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 27 2014, 16:33
Pranešimai: 329
Miestas: Ukmergė
Bivainis rašė:
Daug kartų skaityta frazė "Sėdi važiuoji", bet ar iš vis taip gali būti įsigijus Citroen CII. Devyneris metus važinėjau Peugeot 406, kuriuo buvau visiškai patenkintas, tačiau tai buvo sedanas, o man būtinai reikėjo universalo. Šių metų balandį per skelbimus internete radau C5 II universalą. Jis ilgai buvo pardavinėjamas už 2400 (tuo metu tai buvo vidutinė rinkos kaina). Po to kaina sumažino iki 2200 ir skelbimas kabėjo toliau kokią savaitę, o kai kainą nukriti iki 1800 pamaniau, kad jau reikia imti. Mašina šiais metais pervežta iš Švedijos, rida perkant 219913 km, o paskutinė rida užfiksuota Švedijoje prieš metus 206000 km. Vizualiai atrodė gana švieži, kaina nedidelė, tad perdaug nieko netikrindamas nupirkau. Suprantama prireikė kai ką pakeisti.

Alyvos filtras Purflux 5 eu
Kuro filtras Purflux 12 eu
Oro filtras Purflux 8 eu
Alyva Shell Helix Ultra Professional AP-L 26 eu
Priek. stabil. traukė Sasic 10 eu
Vairo traukės antgalis Febi 13 eu
Už visų šių detalių pakeitimą 57 eu

Naujos vasarinės padangos Taurus 184 eurai

Apsilankymas Citroligoninėje su tikslu permontuoti ratus ir patikrinti važiuolę, bet kitos smulkmenos
Numerio apšvietimo žibintas 5,6 eu
Lemputė H6W 12v 3,6 eu
Lemputė H6W 12v 3,5 eu
Lemputė W5W 0,60 eu
Važiuolės patikra 16 eu
Padangų montavimas 26 eu
Lempučių keitimas 6 eu
Iš viso Citroligoninėje 67,30 eu

Ratų geometrijos reguliavimas 15 eu
Numerio rėmelis 5,50 eu
Priekinio stabil. traukė Lemforder 12 eu
Traukės keitimas 6 eu
Valytuvai Bosch 37 eu
Lemputės H7 3 eu
Šildymo sklendžių remontas 225 eu
Galinio valytuvo remontas 22 eu
Sankabos cilindriukas ir jo keitimas 30 eu
Fap mechaninis šalinimas 43 eu
Variklio apatinė apsauga 43 eu
Fap ir EGR programinis šalinimas 75 eu
Žibintų apiplovimo dangtelis 19 eu
Žieminės padangos Firestone WinterHawk 3 336 eu
Padangų montavimas 18 eu
Galinių svirčių guolių du kompeltai Impergom 60 eu
Galinės kaladėlės LPR 16 eu
Guolių, kaladėlių keitimas, supratų sutvarkymas 120 eu
Prasitrynusio vairo stiprintuvo laido remontas 70 eu

Iš viso 1537 eurai.

Taigi kyla klausimas jeigu būčiau iš kart pirkęs mašiną už 3337 ar būčiau galėjęs sėsti važiuoti ar ir į ją dar būtų tekę įdėti pusantro tūkstančio. turbūt pastebėjote, kad dar nekeisti diržai, dar teks keisti akumuliatorių, o nestabilimas varo į neviltį.

Trumpai ir aiškiai. NE

_________________
Navanas, Ukmergė, C5 (x7)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 6 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007