WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas
http://www.citrina.lt/phpBB3/

Citroen C5 aircross
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=35&t=35040
Puslapis 11

Autorius:  Clouds [ Spa 06 2019, 19:05 ]
Pranešimo tema:  Citroen C5 aircross

Sveiki,

Gal kas turite, planuojate pirkti ar turėjote bandomąjį važiavimą?

Kokį variklį rinktumėtės?

Autorius:  tadas1991 [ Spa 06 2019, 22:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Citroen C5 aircross

Nieko tikslaus nežinau, bet apie 1,5HDi kalbama neblogai, bendrauju su keliais įmonių direktoriais, turinčiais naujus Berlingo arba Partner, kolkas be nusiskundimų apie variklius. Tikrai ne prasčiausias variantas.
Dvilitris turbūt važiavimo atžvilgiu geriau, ypač jei reikia automato. Variklis turėtų būti neblogas taip pat.

Jei norit benzino, net ir nežinau ką pasakyti. Garantiją turbūt laikys abu. O 200k ar viršys be rimtų gedimų, dar trūksta atsiliepimų. Senesnės kartos 1,6 tai buvo vargų vargas, nes ne visi ir 100kkm pasiekdavo be rimtų gedimų, bet dabar giriasi visur, kad jau sutvarkė ir išsprendė, bet meistrai kalba kitaip. Bet žinot, kaip tie meistrai, jie dažnai būna pratę prie senųjų ir nenori apie naujuosius eilinį kartą vėl dvigubai sudėtingesnius girdėti. Apie 1,2 geresnių atsiliepimų irgi yra, bet trys cilindrai tikrai turės šiek tiek labiau jaučiamą vibraciją (gali būti labai nestipriai) ir tikrai truputį skirsis variklio garsas, aišku jeigu jį išvis girdėsite. Kuo jis dar įdomus tas 1,2, kad jame yra paskirstymo diržas, o ne grandinė, kaip pas 1,6. Bet tas diržas nėra kažkur po dangteliais, jis yra tepale. T.y. paėmė grandininės konstrukcijos variklį, sudėjo jam vietoj žvaigždučių skriemulius ir tempėją vietoj bašmakų, ir toje pačioje tepalo kameroje įmerkė diržą gyvent. Gyvena, tik gamintojo nustatytą intervalą pasiekęs būna prastos išvaizdos (pats dar nekeičiau, bet mačiau nuotraukų), nes ten ne vien tepalas, bet ir benzino garai nuolat.

Jei norit automato, geriau žiūrėkit, jei dar įmanoma (su kažkuriais varikliais rašo yra) 6 bėgių. Nes tas automatas pakankamai ilgai jau naudojamas ir išspręstas, be didesnių bėdų. Apie aštuonbėges yra visokių atsiliepimų iš japoniškų automobilių eksploatuotojų (tos pačios dėžės), kai kurie jau nuo 100kkm.

Autorius:  kobis [ Spa 07 2019, 09:36 ]
Pranešimo tema:  Re: Citroen C5 aircross

as rinkciausi dyzeli

Autorius:  Elviukai123 [ Spa 07 2019, 12:13 ]
Pranešimo tema:  Re: Citroen C5 aircross

kobis rašė:
as rinkciausi dyzeli

Jau esat ponas ismestas is facebook draugu. Nuodeme yra ne tik veiksmas bet ir mintys. Jau vien uz tai kad pagalvojai apie dyzeli :D

Aciu Tadui uz izvalgas. As pass- palauksiu elektromobiliu nes nuo 2010 metu tik lexus ir volvo dar turi pamanomu senesnio tipo v6 visa kita -kae garantini atlaikytu

Puslapis 11 Visos datos yra Array Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/