WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 14:53

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ELLIPSIS 11 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Rgs 01 2012, 20:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Rgp 30 2012, 09:46
Pranešimai: 3
xplikis rašė:
Labai skubėdamas skaitei šią temą :D , nes čia buvo išsiaiškinta ir prieita išvados, kad tranzas atsakingas tik už putimą, o šilto-šalto maišymo gedimas vienoj pusėj(pagrinde nutinka vairuotojui) tik sklendės šlicų išdilimas. Sprendimai ir fotkės(ir iš rusų forumo) yra šioj temoj :wink: .


Radau ir šią išvadą, bet nelabai noriu su ja sutikti, nes su nukaltu tranzu pūtė šaltą, pakeitus nauju ir su tais pačiais šilumos parametrais (16 laipsnių) pūtė tik karštą, kol vėl neužsilenkė tranzas ir vėl pučia saltą.

Neatmetu ir sklendžių problemos, reiks ieškoti laiko ir bandyti prisikasti iki jų..


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Rgs 09 2012, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Rgp 30 2012, 09:46
Pranešimai: 3
Geras pusdienis pasiknisimo nenuėjo veltui, šiaip ne taip priėjęs iki sklendžių varikliukų, daug kartų atjungus ir išėmus juos viskas užveikė, matyt buvo užsioksidavę kontaktai.

Dabar pučia ir šiltas ir šaltas, koks tik nori :appl:

Tik vieno niekaip nesuprantu, kodėl blogą tranzistorių pakeitus nauju, vairuotojo pusėj pradėjo pūsti tik karštą.. :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Rgs 13 2012, 20:23 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgs 01 2012, 20:42
Pranešimai: 88
Sveiki klubieciai. Pries savaite laiko prisijungiau prie citroen modeliu, pries tai vairavau vien tik Laguna modelius :) Pas manes ta pati problema kaip ir pas daugeli, cia turbut c5 liga yra. Vairuotojo puseje nesamoningai silta ora pucia, keleivio normaliai reguliuojasi. Kadangi nesu specas prie elektronikos, tai gal yra vilnieciu kurie man padetu, sumokesiu uz darba garantuotai :) ar bent jau gal kas padesite nuo ko man pradeti ziureti kame problema. Aciu.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Spa 02 2012, 18:43 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 26 2012, 20:46
Pranešimai: 46
pakeiciau tranza peciuko tame bloke,bet neilgai pasidziaugiau ,paruko dumas man is tos vietos kur tranza ilitavau,isemes pamaciau kad juoda plata ir tranzas pasviles.Ka dabar daryti,ar dar bandyti perlituoti tranza,ar gal kas zino kiek kainuoja visas blokelis,gal kokioj autoaibej pigiu kokiu yra?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Spa 31 2012, 20:49 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2009, 12:39
Pranešimai: 504
Miestas: Vilnius-Panevėžys
Šiandien atradau, kad pas mane stovi elektrinis oro pašildytuvas (paveikslėlyje pažymėtas numeriu 4), bet jis kažkodėl tai neveikia. Iš jo išeina 3 laidai į "fyške" ir vienas jungiasi prie korpuso. Atjungęs tą "fyškę" su testeriu bandžiau žiūrėti, ar ateina srovė, vieną testerio laidą prijungiau prie korpuso, su kitu tikrinau "fyškės" kontaktus. Žiūrėjau užvedęs mašiną, salono temperatūra nustačiau ant maksimumo, jokios gyvybės nei vienam iš kontaktų, bandžiau ir nuspaudęs mygtuką auto ir įjungęs kondiškę, taip pat jokios gyvybės. Patikrinau visus saugiklius -geri. Gal kas nutuokiate kame problema? :-k


Prikabinti failai:
C5 pečiukas.jpg
C5 pečiukas.jpg [ 42.35 KiB | Peržiūrėta 3072 kartus(ų) ]

_________________
Citroen C5 '07 2.2Hdi biturbo exclusive break
Citroen C5 '02 2.0Hdi black break
Citroen Xsara '01 1.9D (ex)
Toyota corolla '92 1.8D (ex)
Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Gru 30 2013, 22:01 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 09 2012, 23:55
Pranešimai: 15
Miestas: utena
sveiki forumiecei,man kaip ir kitiems pucia karsta ora ir nesivaldo vairuotojo puseja,buvo nuimtas ir tas varikliukas jis ten gelezinis o viduje mamka neprasukta,po bardacioku esantis valdymo mod.buvo perlituotas kojytes buvo per naujo aplietos,keleivio puse viskas ok na o vairuotojo vistiek durniuoja,gal yra minciu kas gali buti kodel nesivaldo siluma ir saltis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Gru 31 2013, 15:00 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 25 2008, 21:36
Pranešimai: 471
Miestas: Kupiškis
Labas. Kurių metų penktukas? Jei iki restailinto, tikrai kairėj pusėj APATINĮ varikliuką buvai išėmęs? Lizdas nepraskilinėjęs?

_________________
<< C5 2.0 HDI 04' break'as
<< C3 1.4 HDI 02' kibiriukas
ex C5 2.0 HDI 03' break'as
ex XM 3.0 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Sau 15 2014, 16:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 09 2012, 23:55
Pranešimai: 15
Miestas: utena
xplikis rašė:
Labas. Kurių metų penktukas? Jei iki restailinto, tikrai kairėj pusėj APATINĮ varikliuką buvai išėmęs? Lizdas nepraskilinėjęs?

na mano pirmukas,2001m 2.2hdi ir taip buvau nuemes lyg ir ta


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Sau 17 2014, 10:00 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 04 2011, 20:49
Pranešimai: 31
Miestas: Vilnius
Sveiki, galit pasidalint info kiek laiko šyla žiemą iki darbinės temperatūros jūsų C5 su 2.0 HDI varikliu? :)
Man nesušyla galima sakyt visiškai net nuvažiavus mieste ~8km ( rodyklė vos vos per nago juodymą tik užkyla )

_________________
2001 C5 HDI 2.0


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Sau 17 2014, 12:51 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 09 2012, 23:55
Pranešimai: 15
Miestas: utena
Gedziokas rašė:
Sveiki, galit pasidalint info kiek laiko šyla žiemą iki darbinės temperatūros jūsų C5 su 2.0 HDI varikliu? :)
Man nesušyla galima sakyt visiškai net nuvažiavus mieste ~8km ( rodyklė vos vos per nago juodymą tik užkyla )

labas,na mano 2.2hdi tai kai uzkuri padirba kokiu 10 min. tada pradedi vaziuoti na ir po kokiu 3 km mieste pradeda pusti gana silta ora ant auto pad. o rodykle jau buna pakilusi truputeli, o jai iki darbines padet, tai gal 20 min taip jai vaz sjp gan greit


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Sau 18 2014, 17:09 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 27 2009, 12:39
Pranešimai: 504
Miestas: Vilnius-Panevėžys
prie -10 kol pradeda pūsti šiltą orą nuvažiuoju apie 6-7 km (rodyklė jau čiut pakilus būna), iki darbinės sušyla po kokių 11-12 km. Čia važiuojant užmiestyje, užkūrus iš kart važiuoju, arba padirba variklis, kol sniegą nuvalau, važiavimo greitis apie 90 arba mažiau. Mieste šiek tiek greičiau (Vilnius), nes gazas, stabdis, kamštis, gazas, stabdis ir t.t. Kai būna kokį -18 ir daugiau variklis darbinės praktiškai nepasiekia (užmiestyje) vos saloną apšildo...

_________________
Citroen C5 '07 2.2Hdi biturbo exclusive break
Citroen C5 '02 2.0Hdi black break
Citroen Xsara '01 1.9D (ex)
Toyota corolla '92 1.8D (ex)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Sau 20 2014, 16:41 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 17 2013, 16:35
Pranešimai: 196
Miestas: Panevėžys
Dar vienas klausimukas tskant dėl salono šildymo : C5 2003 m įjungus šildymą ir nuspaudus mygtuką , kad pūstų tik ant priekinio stiklo , kažkodėl tai kartu užsidega ir kondicionieriaus lemputė . Aišku ,aš ją iškarto išjungiu , bet ar taip turi būti , ar čia koks tai gedimas ? Taip pat važiuojant kai perjungiu , kad oro paėmimas būtų iš salono o ne iš lauko irgi įsijungia kondicionieriaus lemputė . Mano kukliu supratimu , neturėtų taip būt . Kaip manot , kaip pas jus yra ?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Sau 20 2014, 16:47 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgs 23 2011, 21:33
Pranešimai: 320
Kai paspaudi Auto, automatiškai įsijungia ir AC, tačiau AC realiai neveikia, magnetas nejungia kompresoriaus nes lauke šalta. jei AC išjungi per meniu, nebedega ir Auto.

_________________
_______________________________
Ex... Citroën C5 2006, 2.0 HDI, mechanika, Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Sau 21 2014, 09:03 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 16 2012, 08:57
Pranešimai: 169
Miestas: Panevezys C5 break 2.0HDI
vytautas42 rašė:
Dar vienas klausimukas tskant dėl salono šildymo : C5 2003 m įjungus šildymą ir nuspaudus mygtuką , kad pūstų tik ant priekinio stiklo , kažkodėl tai kartu užsidega ir kondicionieriaus lemputė . Aišku ,aš ją iškarto išjungiu , bet ar taip turi būti , ar čia koks tai gedimas ? Taip pat važiuojant kai perjungiu , kad oro paėmimas būtų iš salono o ne iš lauko irgi įsijungia kondicionieriaus lemputė . Mano kukliu supratimu , neturėtų taip būt . Kaip manot , kaip pas jus yra ?


Negedimas. Normalus dalykas. Tai padaryta kad jei jau puti i stikla jungias kondicionierius tam kad pustu sausa ora - geriau nupustu. Labiau aktualu dregnuoju periodu kai rasoja. Ziema gali but kad kondicionieriaus net nejungia del temperaturos o lempute sviecia.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Salono šildymas
StandartinėParašytas: Sau 21 2014, 16:20 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 17 2013, 16:35
Pranešimai: 196
Miestas: Panevėžys
Nu va , jau ramiau miegosiu :lol: . Dekui kolega .


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ELLIPSIS 11 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 31 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007