WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 20:12

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Kov 25 2010, 20:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 08 2010, 01:26
Pranešimai: 15
arunasst rašė:
taurius rašė:
Taip, šita.
Dar kartais būna įvorės blogos ir grįžtamos žarnelės gumelės trūksta jas nuimant/uždedant.

O kokiu budu istraukiamas tas visas pirstas? Reikia spec raktu, kazkaip uzkabinamas, traukiamas, sukamas?


Sutvarke mano citriniuka!!!! Kaip nebutu keista, paeme maziau, nei taremes, tad nelabai ir supratau atsiskaitymo sistemos :) Suplojau 222 £. Uz darba paeme 180£, o uz detales 9.69£

Na isliesiu dar siek tiek pagiezos ant oficialaus serviso citrinos ir pasakysiu, kad reto bukumo ir gobsumo te hebra, bet gal aplamai tuose centruose nusistovejusi metodika plesikiska! Vien uz diagnostika jie reikalavo 150 £, o uz darba norejo nuplesti 300 £ ... pasiunciau as juos toli, toli ir pasakiau, kad tikiuosi juos uzdarys arba jie patys uzsilenks su tokiu poziuriu ir kainom. Dar pasakiau, kad jie visiski lohai, jei nezino citrinos lygu ir jei jiems reikia ju ieskoti, kaip kokiems pirma karta matantiems citroena! Lenkai is karto pasake kas yra, maza to isvardino dar kruva masinu, kurios naudoja tokia pat ipurskimo sistema!


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 30 2010, 20:52 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 06 2010, 17:51
Pranešimai: 28
taurius rašė:
Pasikeisti purkštukų tarpines.

taip as sau jau pakeiciau piejimas durnas pacios tarpines kainuoja apie 5lt+- buna ivairiu storiu geriau nusiimti ir ziureti pagal pavizdi darbas servise kainavo apie 150 lt


Į viršų
StandartinėParašytas: Kov 31 2010, 20:35 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 06 2010, 17:51
Pranešimai: 28
arunasst rašė:
dimy55 rašė:
arunasst rašė:
1.4hdi kazkur uz variklio, prie dizelio filtro jauciasi kondencatas kvapo, lyg ismetamu duju. Visa tai per oro padavimo sistema patenka i salona. Ka patartumete daryti?

man viens prie vieno masiniukui darosi :(, bet kai variklys ikaista tai ir problemos dingsta bent man o kaip tau??

Gal kazkiek ir dingsta, bet kai sedi kamstyje, tai jauciasi salone smalkes.
Siandien buvau pas lenkus servise, tai ir tie lupa 300 svaru :( Tarpine leidzia konstatavo, bet va uz darba nori labai daug .... O kad paciam butu galimybe pasikeisti ta tarpine....
PS.Uzmeciau aki i ta purkstuka, tai jis toks vaizdas kaip zvake issisuka, tai gal sakau issukus paciam ir tarpine pasikeist galima?

besansu na nebent esi senas vilkas, as servise suplojau 150 lt su darbu ir medziagom :appl:


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 02 2010, 09:31 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 05 2009, 13:17
Pranešimai: 42
Miestas: Vilnius
Musu servise irgi panasi kaina- 150-200lt.

_________________
CITROEN diagnostika ir visi remonto darbai
Buivydiškių g.5 (Neste degaline)
Vilnius
mob.tel. 8 614 01526
8.00-18.00


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 02 2010, 10:24 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Spa 08 2007, 10:37
Pranešimai: 541
Miestas: Kaunas
Man tai ta pačią problemą su C2 suremontavo už 100 Lt ir dar labai teisinosi, kad tiek daug ima :)

_________________
<< C8 2.2 HDi '06
Ford Mondeo Turnier 1.6 TDCi '12
Renault Grand Scenic 2.0T '07


Į viršų
StandartinėParašytas: Bal 02 2010, 13:00 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 05 2009, 13:17
Pranešimai: 42
Miestas: Vilnius
s-igi-s rašė:
Man tai ta pačią problemą su C2 suremontavo už 100 Lt ir dar labai teisinosi, kad tiek daug ima :)

Labai daug priklauso nuo variklio buklies. Buna kad jis ant tiek apsineses smala kad reikia issukinet visas forsunkes ir paskui nei viena valanda valiti varikli nuo nuosedu. Cia labai individualiai. 8)

_________________
CITROEN diagnostika ir visi remonto darbai
Buivydiškių g.5 (Neste degaline)
Vilnius
mob.tel. 8 614 01526
8.00-18.00


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007