WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 01:50

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 12:51 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Tai V6 su 12v man regis iki pat pabaigos buvo su I kartos siurbliu, o t.y 1996 metai ir gal net pradžia 1997.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 30 2007, 14:21 
malgis rašė:
Zeus, ibo tu dar jaunas ir mažai patyręs, tau tokia metodinė pastabėlė [...] VISI kiti - mėgėjai, todėl bet kurio piliečio (įskaitant mano) teiginius reikia vertinti atsargiai, ypač, kai jų įgyvendinimas susijęs su brangiomis techninėmis operacijomis.

:D Ir jaunas, ir citronaujokas, tas teisybė, dėl to galvojimas sava galva ne ypač padeda. Iki šito užšalimo / nepakilimo, gėda ir sakyti, nelabai težinojau, kur yra hidrosiurblys... Mokomės intensyviai! :D Ale kuo pasižymi citrofanai (čia ne į temą, bet labai malonu pastebėti) — tai mieli žmonės, niekada neatsisakantys padėti (Haris su Ariu atvarė pas mane po maždaug 15 minučių, kai paskambinau Hariui, klausdamas, kų daryyyyt, nekyla šitas velnio išmislas!.. :?, tai va, esu už tai be galo dėkingas, ypač turint galvoje, kad Haris dabar gipse). Tai va, dėl to visai mielai pasitikiu patarimais... :D
proffanas rašė:
Parašyk savo mašinos gamybos datą (ORGA).

xminde rašė:
Tai V6 su 12v man regis iki pat pabaigos buvo su I kartos siurbliu, o t.y 1996 metai ir gal net pradžia 1997.

Tai va va, pas mane ir yra tasis variantas. ORGA yra 7324 ir, remiantis skaičiuokle, mašina išriedėjusi 1996 m. lapkričio 27 d. Pirmoji registracija — 1997 m. sausio 30 d. Tokiu atveju, pas mane vienas iš paskutinių V6 12v. 8)
proffanas rašė:
Siurblio diržas trikampis ar plokščias rantuotas? :roll:

Kaip dėl dirželio formos, tai nepamenu, berods, nerantuotas, bet siurblys tai tikrai vieno kontūro.
Haris rašė:
Pas Zeus'a stovi I kartos vieno kanalo siurblys, ir niekas nera ximicinta ar perdarineta!!!

Jo jo, šitos mašinos ankstesnis savininkas nebuvo išprotėjęs (nei gerąja, nei blogąja prasmėmis) citrofanatikas, tai tikrai nieko nechimičijo, tvarkingai tvarkė mašiną pas Zbygniewą ir CP. :D Yra ir CP serviso knygelė, paskutinis apsilankymas šių metų sausį, sumelė apie 1000, būtent visokiems dirželiams išleista... :D
proffanas rašė:
Kaip variantas, visada lieka sistemos perdarymas į dviejų kontūrų.

O nuo to kas nors būna geriau? Kaip suprantu, du kontūrai nuo vieno tuo ir skiriasi, kad tas antrasis išeina atskirai į vairo kolonėlę, šiuo atveju, į Diravį.
Ir dar — pas mane, išeitų, stovi pirmos kartos XMų hidrosiurblys?

Ačiū, kolegos, už patarimus ir konsultacijas! :-)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007