WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 12:04

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Spa 28 2008, 09:58 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 28 2006, 08:36
Pranešimai: 1304
Miestas: Utena
Taip, be šrato jau nebepakils. Geriausia pritaikyti is kito citroeno esancio šrote. O tu iš kokio miesto?

_________________
2006 m. Citroen C5 II Break, 2.0 HDi (RERHRH), 100 kW/136 AG
2011 m. Citroen C4, 1.6, 88 kW
2014 m. Citroen C3, 1,2


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Spa 28 2008, 10:07 
as esu is silales, bet daznai i klaipeda vaziuoju, kartais i kauna. ziurejau rekomenduoja kretingoj su hidraulikom uzsijima gerai tvarko, bet galvoju kad paciam tiek pavyko persieit masina paciam tai ir ta reiks paciam pabaigt susitvarkyt, tik reikia matai zinot kas kur, buvau uzskaites bet ne iki galo kad su tuo varztu orinti tai ir issukuau jy lauku tai matyt ir neber to srato ,


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Spa 28 2008, 10:55 
patikrinau, sratas vietoj, masina vis nekyla, bakelyje burbuliuku nematyti, kam kokiu minciu kyla kaip masina pakelt? kaip tenai su tuo 12v padavinu nuo akumo kur ten tiksliai ir kaip reikia?


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Spa 28 2008, 13:26 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Neskubėk tu 12V padavinėt bele kur nes gali bėdos prisidaryti jei neesi tikras ką darai.
Pirmiausia klausimas - ar mašina su HA (hidroaktyvu)?
Antra, jei užkūrus ir pabirbinus variklį su atleistu (ne išsuktu visiškai, o tik atleistu per pora apsisukimų) 12 varžteliu ant slėgio reguliatoriaus, bakelyje LHM'as nepradeda burbuliuoti smulkiais burbuliukais, spėju kad tiesiog siurblys nepasitraukia skysčio ir sukasi tuščiai ant oro. Tokiu atveju daryk taip, kaip aprašyta šios temos viewtopic.php?f=39&t=1706&st=0&sk=t&sd=a&hilit=kriau%C5%A1%C4%97&start=30 paskutiniame mano poste.
Kai jau pagaliau priversi LHM'ą cirkuliuoti tarp siurblio ir bakelio, tada gali užveržinėti 12 varžtelį. Jį užveržus turi užgesti stop lempečka ir atsirasti otsiečkė. Tada belieką rankenėlę pastumti up ir mašina turi keltis. Dar gali pasukti vairą iki kraštinės padėties ir palaikyti. Jei po tokios procedūros nekyla, tada jau galima pradėti ieškoti kur padavinėti 12V :)

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Lap 23 2008, 13:08 
sveiki. vaziavau ir bedos neturejau bet stai pageddo ir mano citrina :|
gale is centrines sferos pro voztuva pradejo begti hidraulinis skystuis. gedima pasalinau. buvo pavargusi gumine tarpine, bet kad prieiti teko nuimt visa svera ir keiciau vamzdelius is sferos i amortizatorius nes senuosius nupjoviua. tai stai po siu darbu man priekis pakyla o galas nejuda is mirties tasko. patarkit pilieciai


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Lap 23 2008, 14:49 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
hornas rašė:
sveiki. vaziavau ir bedos neturejau bet stai pageddo ir mano citrina :|
gale is centrines sferos pro voztuva pradejo begti hidraulinis skystuis. gedima pasalinau. buvo pavargusi gumine tarpine, bet kad prieiti teko nuimt visa svera ir keiciau vamzdelius is sferos i amortizatorius nes senuosius nupjoviua. tai stai po siu darbu man priekis pakyla o galas nejuda is mirties tasko. patarkit pilieciai


Patarimas tik vienas - nepjaustyk daugiau vamzdelių. O kodėl nekyla tai velnia ten supaisysi kai neaišku nei kokia mašina nei su ar be HA ir t.t.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Lap 23 2008, 15:21 
xm su HA, pirmos kartos. o vamzdelius jau teko pjaut ir darytis naujus nes auto nera pirmos jaunystes ir VD40 nevisada padeda.... man tik idomu ar ten reik kanors nuorinti toj sistemoj jei buvo sfera centrine nuimta ir vamzdeliai keisti ar ne.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Lap 23 2008, 19:01 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Nuorinti ten tikrai nieko nereikia, o ir nėra kaip :) .
Pagal simptomus, arba paprasčiausiai pamiršai užmauti (arba ji nušoko) aukščio korektorių smaukančią plastikinę traukutę, arba į galinį kietumo reguliatorių neateina slėgis, ir pakaba lieka uždaryta. Tokiu atveju, būsi kažką prisižaidęs su vamzdeliais.
Jei visgi paskutinis atvejis, po poros-trejeto valandų variklio birbinimo dėl vožtuvo nesandarumo mašina visvien pakils. Tik kas rytą tą kelių valandų trukmės procedūrą teks kartoti.
Dar variantas, jei kišai ten nagus- neteisingai priveržta apkaba ant skersinio stabilizatoriaus.

Beje, WD40 jei ir padeda, tai tik nuo nagų kramtymo (jei juos išpurkšti), o ne nuo hemorojaus su štuceriais :lol: .


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Po remonto nesikelia
StandartinėParašytas: Lap 23 2008, 21:11 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
hornas rašė:
xm su HA, pirmos kartos. o vamzdelius jau teko pjaut ir darytis naujus nes auto nera pirmos jaunystes ir VD40 nevisada padeda.... man tik idomu ar ten reik kanors nuorinti toj sistemoj jei buvo sfera centrine nuimta ir vamzdeliai keisti ar ne.


Nu tai kad nuimti centrinę sferą nereikia gi vamzdelių atsukinėti. Numeti slėgį ir nusuki tą sferą. Jei lindai prie vamdelių, reiškiasi lindai ir prie kietumo reguiatoriaus :roll: Gla iš tikro kažkaip ne taip vamzdelius įsigudrinai pajungti. Parašyk ką dar dariai bo taip ne kažin ką išbūrsi.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 31 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007