WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 04:09

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Gru 22 2009, 21:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
proffanas rašė:
Vytius rašė:
Pas mane su HA :)

Gidrasilinderiui pofig, su HA jis ar be. Pakeitimas visvien kaštuos tiek pat, nes darbo tiek pat. O kaina, lengviausiu atveju, nuo 40lt.

Vadinasi reiks ir man kairyji pasikeist jau,nes "pabezda laikas nuo laiko" nors jokio tepalo nesu ten mates :wink:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Gru 22 2009, 22:05 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
proffanas rašė:
Vytius rašė:
kairyji pasikeist jau,nes "pabezda laikas nuo laiko" nors jokio tepalo nesu ten mates :wink:
Bent jau sau sugalvok protingesnių argumentų, kodl būtina jau šiom dienom keisti?... :) Nes "bezda" nerimtas argumentas, nebent tu maniakiškai savąja mašina rūpiniesi.
Bet net jei to bezdėjimo meistras ir neišgirs, amortiką, tavo reikalavimu, jis visvien pakeis. O kas bus kaltas, jei amortiko keitimas pasirodys bereikalingu?... :)

Tam kad jis pasirodytu nebereikalingai keiciamas arba ne kreipsiuosi i tave jei tik pavyks ;] masina as priziuriu,per pora menesiu apdovanojau ja perinkta priekine pakaba,naujais galiniu ratu guoliais,odiniu salonu,perdazytais buferiais ir moldingais ir xenonais,taip kad laikas atejo ir amortikui :wink:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Sau 07 2010, 08:52 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2005, 17:43
Pranešimai: 198
Miestas: Vilnius
proffanas rašė:
Kažkaip nedrąsiai spėju (bet nepažadu), kad bezdančių amortikų atveju netgi sitraliogoninė įstengs surasti bugą... Kadangi tau ten arčiausia, varyk pas juos. Tik iškart sutark, kad jei nieko neras, lai nieko ir neima.

Neisizeisk, klausiu ne todel, kad nezinau kur citroligonine. Bet tu vienintelis man ta bezdejima siejai su tuoj tuoj uzsilenkianciu st. kranu, siurbliu ir t.t. Julius sake, kad tikrai negali sitas bezdejimas tersti drozlemis sistemos ir kad nesukciau galvos, nes ten voztuveliai padile ir jau nebekaip vaiksto ir tas bezdejimas nuo ju. Todel ir klausiu taves, kaip hidro svaros fanato.
P.S. Magnetas vis dar mirksta ir vis dar gaudo nemazejanti kieki "juodusiu".

_________________
<< Xantia 1.8i (8v) +LPG, '93 rugsėjo 27
<< Xantia Millesime Break 2.0i (16v) +LPG, '01 [img]http://images.spritmonitor.de/339914.png[/img]


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Sau 07 2010, 09:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Tada paaiškink detaliau kokie vožtuvėliai padilę ir apie kokius vožtuvėlius eina kalba? Grynai iš inžinerinio intereso pasidarė įdomu.

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Sau 08 2010, 20:00 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
limedo rašė:
Julius sake, kad tikrai negali sitas bezdejimas tersti drozlemis sistemos ir kad nesukciau galvos, nes ten voztuveliai padile ir jau nebekaip vaiksto

Nu tai pajunk logikos bloką; o kurgi dingsta tos nuodrožos nuo vožtuvėlių? :shock: Jos plieninės; ir jos vaikšto po sistemą. Kažkiek sulaiko filtrai, kažkiek sugaudo magnetukai, bet tai nemaža dalis pačių smulkiausių daug ratų cirkuliuoja sistemoje, ir drožia visus kitus vožtuvėlius. Sandariuosius hidrosiurblio plunžerius- irgi.
Jei jau ant magneto nemažėja sugautų drožlių kiekis, ieškok, kas jas generuoja. Ir man sudilęs ir toliau dylantis amortikas čia labai įsipaišo į bendrą schemą.


Citroligoninė ir yra Julius (jos vadas), į kurį tu kreipeisi. Bet jei kalektyfas neranda gedimo, tegu verčiau neaiškina, kad "taip ir turi būti". Jokio "bezdėjimo" tvarkingoje mašinoje neturi būti nei garso, nei kvapo.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Sau 11 2010, 11:49 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2005, 17:43
Pranešimai: 198
Miestas: Vilnius
Pole rašė:
Tada paaiškink detaliau kokie vožtuvėliai padilę ir apie kokius vožtuvėlius eina kalba? Grynai iš inžinerinio intereso pasidarė įdomu.

Citavau zodzius kuriuos sake man, taip suprasciau, kad hidrostumokliu voztuvai uzdarantys atidarantys srauta i juos, jei tokie yra ?

_________________
<< Xantia 1.8i (8v) +LPG, '93 rugsėjo 27
<< Xantia Millesime Break 2.0i (16v) +LPG, '01 [img]http://images.spritmonitor.de/339914.png[/img]


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Sau 11 2010, 11:57 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2005, 17:43
Pranešimai: 198
Miestas: Vilnius
proffanas rašė:
limedo rašė:
Julius sake, kad tikrai negali sitas bezdejimas tersti drozlemis sistemos ir kad nesukciau galvos, nes ten voztuveliai padile ir jau nebekaip vaiksto

Nu tai pajunk logikos bloką; o kurgi dingsta tos nuodrožos nuo vožtuvėlių? :shock: Jos plieninės; ir jos vaikšto po sistemą. Kažkiek sulaiko filtrai, kažkiek sugaudo magnetukai, bet tai nemaža dalis pačių smulkiausių daug ratų cirkuliuoja sistemoje, ir drožia visus kitus vožtuvėlius. Sandariuosius hidrosiurblio plunžerius- irgi.
Jei jau ant magneto nemažėja sugautų drožlių kiekis, ieškok, kas jas generuoja. Ir man sudilęs ir toliau dylantis amortikas čia labai įsipaišo į bendrą schemą.


Citroligoninė ir yra Julius (jos vadas), į kurį tu kreipeisi. Bet jei kalektyfas neranda gedimo, tegu verčiau neaiškina, kad "taip ir turi būti". Jokio "bezdėjimo" tvarkingoje mašinoje neturi būti nei garso, nei kvapo.

Tai jo, sitas man aisku, tik kas uzsiimtu "radimu" ? Pats tai nei kur nei kaip.
Ruosiuosi St. krano keitimui, noretusi jo tuojpat neuzlenkt vel.

_________________
<< Xantia 1.8i (8v) +LPG, '93 rugsėjo 27
<< Xantia Millesime Break 2.0i (16v) +LPG, '01 [img]http://images.spritmonitor.de/339914.png[/img]


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Sau 11 2010, 17:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 14 2004, 14:47
Pranešimai: 1045
Miestas: Vilnius
Nėra ten hidrocilindruose jokių vožtuvėlių, yra tik žikleriai sferose. Ir iš viso reik pirma suprast ką vadini tuo "bezdėjimu", bo kas vienam atrodo bezdėjimas tas kito lengvai gali būti suprastas kaip šaudymas ar šnypštimas :wink: Šiaip tai greičiausiai stringa amortikas ir tiek, bet gali pabandyt susiremontuot tuos "vožtuvėlius" :roll:

_________________
Pole
Toyota Avensis 1.8 CVT Luxury 10'
XM 2.1 TD 91' mėtosi kažkur...niekam nereikia?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano xantia " bezda"
StandartinėParašytas: Sau 15 2010, 22:28 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2005, 17:43
Pranešimai: 198
Miestas: Vilnius
Supratau, na zikleriai sio garso tikrai neleidzia. vadinasi viskas daug paprasciau, tiesiog norejo, kad isvaziuociau.. o "bezda" pats hidrocilindras.
Reiktu paieskoti.
Bezdejimas, ghm, toks tarsi girgzdancios lovos efektas :)

_________________
<< Xantia 1.8i (8v) +LPG, '93 rugsėjo 27
<< Xantia Millesime Break 2.0i (16v) +LPG, '01 [img]http://images.spritmonitor.de/339914.png[/img]


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007